reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

As76-trzymam kciuki oby to nie bylo to tylko jakas bzdura.Daj znac jak cos bedziesz wiedziala
Emy-czekamy na wieści jak tam teścik.Kcuiki mocno zaciśniete kochana
Lilijanna- widzę że nie chcesz duzej rozncy wieku pomiedzy Ada a kolejnym malenstwem.zycze powidzenia i owocnych staranek :)
ewe111-strach nigdy nie minie będzie nam towrzyszyl przez całe zycie.Poprostu z czasem uczymy sie z tym zyc.
A u mnie brzusio rośnie.Juz widać.niedługo strzele fotke to wstawie.
pogoda do bani.Wczoraj piekne sloneczko i cieplo a dzis zimno jak cholera.
już chce cieplo!!!!!
 
reklama
Emy kochana i jak tam???? spiesze się bardzo ale musiałam wejść i kurcze nie ma jeszcze wiadomości od ciebie ehhhh mi 4 dzień jak się spóźnia @@@ przyjdzie czy nie??? Mam upławy białe gęste ale czasami widzę brązowe "coś" takie malutkie i myślę że jednak przyjdzie ehhh dzisiaj i ja kupię test i jak @ nie przyjdzie ja jutro rano będe testować!!! Dziewczynki moje kochane życzę wam wspaniałego dnia i pozytywnych myśli Lece bo dzisiaj mam "wizyty urzędowe" oby było ich jak najwięcej bo licho u mnie:( ale co nas nie zabije.....
Buziaki!!!!!! EMY&&&&&&
 
Emy - no wstawaj już!
Karollcia33 - nie mam na co czekać, chcę/pragnę mieć dzieciaki już, trójkę urwisów tu na ziemi, cieszyć się nimi i móc normalnie też pracować, by pracodawca mnie nie wysiudał :)
Ewelina - a ja trzymam kciuki by @ nie przylazła :)
 
Cześć dziewczynki...

As76, czy mogłabyś "przypomnieć", jaka choroba cię męczyła, bo to musiało być, zanim dołączyłam na forum i nie bardzo w temacie jestem, choć oczywiście trzymam kciuki, aby to jednak była jakaś "bzdura"... :-)

Emy, bo nas wykończysz tym brakiem wieści! ;-) Poza tym, muszę pracować, a trzymanie kciuków mi to skutecznie uniemożliwia... :-)

EwelinaK26, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)

Dziewczęta, a ja jestem w rozterce... :-( Coś mi organizm zaczął płatać figle i nie bardzo wiem, co się dzieje (a tak dobrze wszystko szło). Może któraś z was miała podobnie i coś mnie nakierujecie, co to może znaczyć... Chodzi o to, że przedwczoraj miałam jakieś dziwne bóle podbrzusza i chyba jakby jajników. jakoś tak się co jakiś czas pojawiały i znikały. Z kolei wczoraj też jakby leciutko brzuch mnie pobolewał, ale doszły plamienia, dość marne - takie beżowo-brązowe raczej, choć troszkę jasnoczerwonego też się pojawiło pod wieczór. Potem w nocy spokój i dziś znowu podczas siku zauważyłam jasno-brązowawe smugi na papierze... Owulację miałam dokładnie tydzień temu w 25dc, więc @ powinnam dostać gdzieś w połowie przyszłego tygodnia. Nigdy tak nie miałam i nie wiem, z czym to może być związane... Czy to jakieś rozregulowanie po poronieniu, czy może coś nie tak z progesteronem (zrobiłam dziś rano i jutro po południu będę miała wynik)...? Czytałam, że gdy jest za niski, to może być problem z niedomogą lutealną... Nie chcę sobie na siłę problemów wymyślać, ale niestety "główka pracuje"... :zawstydzona/y::-:)confused2:
Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami i sugestiami...
 
Tymira, moje kociarstwo jest jeszcze blade wobec ludzi ktorzy o kotach mowia jak o dzieciach, ktorzy wieszaja psy na innych, jesli ci ze wzgledu np. na silna alergie dziecka chca oddac kota. Miesci mi sie w glowie, ze sa sytuacje kiedy nie da sie inaczej. Kocham te pasozyty, ale chyba jeszcze rozsadnie - one byly jedynym towarzystwem w domu przez poltora roku, odpowiadam z nie skoro zdecydowalam sie dac im dom - sa zdane wylacznie na nasza opieke. I... wczoraj mialam kiepski dzien. Lezalam i ryczalam. Ktos powinien nagrac to, co robila Hino - jak miotala sie wokol mnie z rozpaczliwym miauczeniem. Nie rozumiala co sie dzieje, a czula ze cos nie halo. One nie rozumieja zbyt wiele, ale czuja.
Emy, janiepierdykam... Powtorzysz test za kilka dni, co? Boszszsz... Zeby to bylo to.
Lady Mk, nigdy czegos takiego nie mialam, troche dziwne, ale moze byc zwiazane z owulacja. Podobno sie zdarza.

A my... Coz... Rajmund zapier..., zaczynam zapominac co to seks - wraca tak wyciety ze nie ma mowy o czymkolwiek poza przytuleniem i snem. Wczoraj... mialam dzien do d... Mamy klopoty finansowe, wydajemy wiecej niz on zarabia, ja nadal szukam, mlody... nie wiem, mam wrazenie ze szuka ale tak zeby przypadkiem nie znalezc bo znika na cale dnie, czesto z gitara, wraca w nocy, spi do popoludnia. Zachowuje sie jak spuszczony ze smyczy. Zorganizowal sobie swiety spokoj obrazajac mnie - wie ze sa teksty nad ktorymi nie przejde do porzadku dziennego, wiec kiedy go pocisnelam o tel. do agencji (pracy) i zaczelam marudzic ze priorytety powinien przebudowac z kolegow na prace, powiedzial zebym sobie oszczedzila tych tekstow bo tylko sie nakrecam a on i tak ma je w d... Przegial. Zamknelam sie faktycznie. Nie odzywam sie do gnojka. Boli. Nasze starania zawisly. Wiem, ze nie mam czasu na czekanie, ale poki nie znajde pracy i nie zaczne zarabiac, nasza sytuacja finansowa nie pozwala na takie luksusy jak dziecko. Jesli w tym tempie beda sie kurczyc oszczednosci, za 3 miesiace braknie nam na rachunki, a tu nikt nie da chaty za free - zostanie most. Kicha po calosci. Mam dola.
 
Kłaczku trzymaj się babolu! Kciuki zaciśnięte &&& To na pewno tylko przejściowe kłopoty! Na odskoczni jest Danula, która jeszcze dwa miesiące temu miała kanał jak z Gliwic do Szczecina. Pisała, że nie może znaleźć pracy i są na wyczerpaniu finansowym. Dzisiaj pracuje i kłopoty odchodzą w siną dal czego i Tobie życzę!

Emy pisz, bo zwariuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To musi być to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Lady Mk czas wskazywać mógłby na implantację, objawy również. Tylko czy były już jakieś boboseksy? Jeżeli to nie to, to może organizm jeszcze głupieje po poronieniu. Hormony mogły się rozregulować. Ja tak miałam po pierwszym poronieniu. W połowie cyklu występowały plamienia. Teraz jest ok.
 
Witajcie dziewczyny.
Chciałam Wam tylko napisać, że też wiem jak boli utrata ukochanego dziecka. 14.02.2010 roku zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem, które straciłam 7 tygodni później. Przeżyłam to strasznie ale nie poddałam się i dokładnie 14.02.2011 urodziła się moja kochana córeczka Natalka.
Dlatego dziewczyny, jeżeli pragniecie dziecka, nie poddawajcie się, bo na moim przykładzie widać, że warto.
Trzymam za Was wszystkie kciuki i buziaki.
 
Lanolino to wspaniałe, co piszesz. Mnie co prawda nie udało się dwa razy ale do trzech razy sztuka i tego się trzymam :) Pozdrowionka
 
reklama
Do góry