reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kłaczek - Miyuki na spacerze??? :-D:-D:-D Super to musiało wyglądać :-)
Lady MK - co do wiesiołka to na wszelki wypadek zapamiętam sobie te informacje :-)
Bishopka, Patrycjaaa - super, że wpadłyście i życzę spokojnej ciąży do końca :happy2:

Miłego dnia!
 
reklama
Lilijanno, Miyuki lubi spacerki. Inne nasze koty sie boja, ona nie slyszy wiec halas jej nie dotyczy. Zwykle pakuje ja w torbe, taka z otworem na glowe (jak na yorki, tylko wieksza) i taka rozgladajaca sie po swiecie niose na deptak lub do parku. W torbie jest wpieta szelkami do karabinczyka. Potem przepinam ja na smyczke i... laze za nia bo przeciez kot przy nodze nie chadza. Tu sobie posiedzi, tam sie przejdzie, a ja za nia grzecznie. Wczoraj na deptaku jezdzilo to autko ze szczotami sprzatajace nawierzchnie - myslalam ze sie glupia zastanowi, a ona do niego zasuwala zobaczyc z bliska. Tyle ze deptak musze odpuscic bo dzieci i laseczki ja opadaja niesamowicie. Kurcze, to bylby fajny kot na ktorego mozna laski rwac.
A tak poza tym, to co sie zrobilo z forum? Przede wszystkim jak je otwarlam, to mi wylazlo... 68 wiadomosci.:szok: Z tym ze to byly jakies posty z tego watku. Potem okazalo sie ze na gorze strony wisi logo fb, a na linii gdzie wyswietlaja sie strony, jet jakies duze, szare serce z liczba obok i jak sie to rozwinie to wylaza jakies nicki... Cholera, co to jest i kto to wymyslil i co zrobic zeby bylo po staremu? Lepsze zawsze bylo wrogiem dobrego.
 
kłaczek, sorki ze dopiero dziś się odzywam, ale byliśmy wczoraj u teścia na imieninach... ;-) Co do mojego wiesiołka, to ma 500mg/kapsułka i zalecają brać 3x po 2 kapsułki. Ja uznałam, że dwa razy dziennie mi wystarczy, zwłaszcza że w ciągu dnia w pracy pewnie i tak ciężko by mi było pamiętać systematycznie... :-) Może anglicy z założenia ostrożnie podchodzą do takich "suplementów"...? Ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat, ale sprawdziłam u nas kilka firm i we wszystkich zawartość i dawkowanie są bardzo podobne...
 
Dzieki, Lady MK. Nie oczekiwalam odpowiedzi natentychmiast, wszak nikt nie siedzi przykuty do neta 24h/d. Na polskiej stronce jakiegos sklepu wylookalam te 350mg, natomiast znalazlam rowniez stronke dotyczaca plodnosci i tam zalecali dzienne spozycie 1500-2000mg, czyli takich "moich" pigulek dziennie 5. Na opakowaniu mam jak byk 1-2 a day. Folik maja w dawkach identycznych jak polski Folik bez recepty - 0,4mg, zalecaja podobnie jak u nas po 1/dobe. Mysle ze zrobilam blad kupujac opakowanie zawierajace 30 kapsulek - bylo od razu wziac 90 i brac po 6 dziennie.
O! I mozliwosc podziekowania pod postem tez mi wcielo. Kto mi to pozmienial? Za co? Nie lubie i ciezko sie przyzwyczajam do takich nowinek - sprawiaja ze czuje sie obco.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie niedzielnie dziewczyny :-)
klaczku ja bralam tego wiesiolka i musze przyznac ze naprawde pomaga :tak: kiedy zblizaly mi sie dni plodne nie mialam szans tego nie zauwazyc,sluz byl i to duzaaa ilosc :tak: bralam 2 cykle po 3x1 dodatkowo bralam jeszcze sobie magnez,wapno no i folik obowiazkowo :tak:;-) :-) Ale w ostatnim cyklu,w tym ktorym zaskoczylo nie bralam nic tylko folik ;-) Tez dzisiaj zauwazylam ze cos po zmieniali na forum :eek: jakos tak dziwnie teraz jest :tak:
Dzisiaj pogoda ponura u mnie jest ale ostatnie 2dni slicznie bylo i slonecznie :tak:
Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki, Ssabrinaa. Biore magnez, wapno i folik, od czasu do czasu - 2-3 razy w tygodniu - mulitiwitaminy z zelazem. Pomysl z wiesiolkiem wydaje mi sie o tyle niekiepski, ze sluzu mam zwykle tak malo, ze nawet nie jestem w stanie na jego podstawie okreslic etapu cyklu. Nie zeby gluty po kolana, ale przydaloby sie wiecej jesli mam cos obserwowac. Poza tym obecnosc sluzu sprzyja komandosom. Zaczelam wczorajbrac i zobacze co z tego wyniknie. Poza tym wyczytalam ze wiesiolek sprzyja redukcji wagi, a wlasnie probuje cos delikatnie prawda... ten.. no... pozbyc sie tego kombi z tylu. Deliktanie, czyli nie glodzac sie i nie lapiac zadnych Dukanow itp. cholerstw. Dieta Hanki Bielickiej + unikanie produktow wysoko weglowodanowych i oczywiscie bardzo tlustych. Cos blizej Montignac bo z uwzglednieniem IG. O, mam - zre jak cukrzyk. Czesto, po trochu i bardzo delikatnie ze wszystkim co ma IG powyzej 50.
 
hey dziewczyny dość długo mnie nie było, bo troszkę pracowałam do późna, no a teraz siędze sobie na zwolnieniu lekarskim jestem w ciąży po raz 4. Mam nadzieję, że będzie udany i nie poronie tego czwartego, bo nie wiem co zrobię... Na razie biorę duphaston i femibion mam nadzieję, że zdziałają cud i będzie ok dopiero w piątek mam usg także będzie wiadomo bardzo się boję teraz jestem w 6 tyg licząc od miesiączki pozdrawiam
 
Andrzelika, to jesteśmy na tym samym etapie. U mnie też 6 tc, i niestety też łykam duphaston bo w piątek zaczęłam krwawić i bardzo się przestraszyłam, ale w szpitalu okazało się że ciąża rozwija się dobrze więc muszę leżeć i uważać.
Trzymam kciuki w takim razie żeby nam się obu udało :tak:
I za inne dzieczyny oczywiście też :-)
 
reklama
"I co to jest to cholerne, czarne serce z duza liczba na gorze? I w ogole czy jest jeszcze na necie jakas strona gdzie nie zobacze logo fb??"""

Kłaczku zobacz w ogłoszeniach administratora! Wprowadzili zmiany w użytkowaniu BB.:confused:
 
Do góry