reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No to ja się wam pochwalę małym "sukcesem"... :zawstydzona/y: Wychodzi na to, że wreszcie zniosłam to swoje upragnione jajko - pierwsze po stracie :-) i to dopiero w 25dc! :szok: Tempka dziś skoczyła prawie o cały jeden stopień w porównaniu z wczorajszą (z 35,8 na 36,7, a kilka dni wstecz była nawet 35,0-35,3), a do tego na przedwczorajszym teście LH krecha była najbardziej wyraźna, więc to musi być to... Cieszę się, bo to znaczy, że jest ok i jak tak dalej pójdzie, to zamierzam dołączyć do kwietniowych staraczek i wzmocnić szeregi... :tak:;-) Teraz tylko jeszcze trochę cierpliwości w oczekiwaniu na @ i...do dzieła... :zawstydzona/y:;-) Muszę tylko jeszcze odpukać w niemalowane, żeby nie zapeszyć za wcześnie...
 
reklama
Witam kobitki jestem po wizycie tak ogolnie wszystko oki ide w poniedzialek na badania i usg wiec wszystko sie okaze tak naprawde w poniedzialek trzymajcie kciuki:-)
Mamuska bardzo mi przykro zapalam swiatelko dla twojego aniolka.Mowia ze najlepeij poczekac trzy cykle i sie mozna starac.
 
hej dziewczyny!!
mamuska przytulam i (*) dla Aniolka
ja mam dzis super cisnienie 70/45 chyba kawe sobie dozylnie wstrzykne, wrocilam po nocnym dyzurze i wstalam ledwo o 13, zwloklam sie jakies zakupy zrobic i ledwo je dotaszczylam do domu, pogoda beznadziejna, nastroj do d... a tu wolny weekend mam wiec zalamka totalna:eek:
emy dla twoich Aniolkow (*)(*)
 
Witajcie
Musze napisac bo może poczuje sie troszke lepiej jak sie wyżale,
We wtorek dowiedzialam sie ze moje słoneczko umarło w 9 tygodniu ciązy,
W srodę odbył sie zabieg, jest mi tak strasznie źle, nie umiem sobie z tym poradzić, wiem ze przede mną wiele dni rozpaczy , wiem ze kiedys wyjdzie słonce dla mnie ale na dzien dzisiejszy jest mi tak strasznie żle !!!!!!!!!!!!!!!
Teraz nie wiem kiedy mozna sie starać o dziecko, po zabiegu wiadomo ze trzeba odczekać ale ile?? Moja znajoma zaszła w ciąze miesiac po zabiegu i urodzila zdrowe dziecko ale ja sie tak boje !!
I trzeba czekać na @ ale ile to może potrwać ????

Bardzo mi przykro
[*] dla twojego Aniołka
Ja poroniłam 2-razy tylko nie miałam zabiegu. Mój lekarz powiedział że moge się starac po@ a jak bym miała zabieg to radził by odczekac przynajmiej 3-miesiące.Ale
to twój wybór.Mi też karzdy radził zaczekac przynajmiej 3miesiące bo to było 2-poronienia byłam nawet u innego lekarza po porade i też mi kazała czekac 3-miesiące.Poroniłam we wrzesniu a 25 Listopada byłam znowu w ciąży.Napoczątku bardzo się bałam ale teraz jestem w 20-tyg.ciąży i jestem szczęsliwa.Wierze że ci też się uda tylko niepoddawaj się...
 
Cześć Kochane, w końcu minęły dwa najdłuższe dni w moim życiu, ale o tym może innym razem, bo może nie warto.
Mamuśka światełko (*) dla Twojego maleństwa.
Emy, Kłaczek co do blokady, to ja jestem tego najlepszym przykładem. Jakiś czas temu wspominałam właśnie, że ja przez 2 lata nie mogłam zajść w ciążę, pomimo dobrych wyników z obu stron. Niby próbowali zwalić na tarczycę, ale tak po prawdzie, to miałam normalne owulacje, odczuwalne jak cholera, a ja po prostu ze strachu i wyczekiwania jednocześnie się przyblokowałam. Teraz już o tym wiem. Generalnie co miesiąc uważałam na to co robię, żeby przypadkiem nie zaszkodzić maluszkowi, gdyby się pojawił, aż w końcu w ostatnie moje urodziny stwierdziliśmy, że nie ma na co czekać, tylko trzeba się wziąć za siebie i zwalić wszystkie kilogramy, których mi moja kochana tarczyca dostarczyła. I tak mój M kupił mi trenera do playstation i w końcu dotrzymał obietnicy i zaczęliśmy biegać. Na rezultaty nie musieliśmy długo czekać, następna @ już nie przyszła:) Poza tym za pierwszym razem zaszłam w ciążę zaraz po zakupie i uruchomieniu rowerów plus bieganie. Tak więc za dietę już się zabrałam, a jak tylko waga zacznie spadać, to zabieramy się również za bieganie;)))
Tylko jeszcze na wyniki badań muszę zaczekać, ale do końca marca powinnam mieć już wszystkie.
Dziękuję, że jesteście i dobrej nocki Wam życzę.
 
dziękuje za wszystkie dobre słowa, za 10 dni odbieram wyniki histopatologiczne wiec wtedy sie okaże jaka była przyczyna obumarcia !!
Mamuśka23 - witaj, dla Twojego Aniołka
[*]. Co do dowiedzenia się przyczyny to w 99% bym powiedziała tej przyczyny wynik hist-pat nic nie wniesie. Niestety :sorry2:

Co do wycierania pupy trzylatkowi... Na takie dictum odpowiedzialabym ze skoro nie zyczy sobie podcierac trzylatkow, powinna zostac nauczycielem akademickim, a jesli moje dziecko w wyniku braku higieny (nie mozna od takiego malucha wymagac zeby umial sie dokladnie wytrzec) odparzy sobie pupe, zloze odpowiednia skarge o niedopelnienie opieki przez placowke.
Kłaczek, Karollcia33 - tu nawet nie chodzi o odparzenie tyłka, bo to niegroźne, ale glista ludzka już jest groźna i wyjście z toalety powinno być odpowiednio przez nauczyciela mianowanego czy niemianowanego zaobserwowane i przeprowadzone.

Karolcia33 , ja moja córkę celowo posłałam do zerówki w szkole, żeby się przyzwyczaiła do szkoły. Wiadomo inne zwyczaje itp świetnie się odnalazła i teraz w 1 klasie jest jej zdecydowanie łatwiej. U nas też moloch i bardzo duzo klas ,ale jest ok.
Czarna76 - ale w szkole ma siostrę, więc to też inaczej, zawsze Jej raźniej, że gdzieś tam w tym samym budynku jest Maja. U mnie było podobnie ja w 3 klasie, Magda w zerówce, śmigała jak ta lala, czuła się bezpieczniej.

Witam kobitki jestem po wizycie tak ogolnie wszystko oki ide w poniedzialek na badania i usg wiec wszystko sie okaze tak naprawde w poniedzialek trzymajcie kciuki:-)
Lenka29 - bardzo mocno trzymam!
 
Ostatnia edycja:
Liljanno, trudno by chyba bylo udowodnic, ze dziecko zalapalo sie na robale akurat w przedszkolu - moglo w piaskownicy... ale masz racje - dochodzi kwestia nauczania odpowiedniej higieny zwiazanej z korzystaniem z toalety.
A my... Sloneczny dzien zacheca do spaceru, wiec zasuwam zaraz na zakupki bo sie zdradliwie pokonczylo sporo rzeczy. @ sobie poszla wiec wracamy na pole bitwy. Wzielam sie ostro za d... - ciekawa jestem jakie bede rezultaty, cwicze troche, duzo mniej zre i zwracam uwage na to co wkladam do buzi. Sie zobaczy.
 
Witam sobotnio....

Tak, jak przypuszczałam cykl poszedł na straty..... rano pojawiła się @....
Mój M dziś przyjedzie do domku na jakiś tydzień, po czym znowu wyjeżdża na jakieś 2 tygodnie.... Pewnie i ten cykl pójdzie na straty.... szlag by to trafił:angry:
miałam dziś okropny sen.... śnił mi się cmentarz, jakiś pogrzeb i moja babcia, która nie żyje już 8 lat, a do której miłością nie pałałam..... Obudziłam sie zmeczona....

Piszę sporadycznie, bo nie mam ostatnio weny i czasu. Staram się jednak czytać Was co 2 dni (nie zawsze się udaje).
Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku:tak:
 
czytam was codziennie, ale jakoś tak siły brak na pocieszanie, pisanie itp. Ledwo mi siły brakuje, by wytrwać do następnej wizyty. Boję się strasznie i co raz bardziej nie potrafię opanować myśli. Ciągle planuję co zrobię jak się nie uda.... nie potrafię się cieszyć. Na ostatniej wizycie okazało się że różnica między wielkością z OM a z USG zwiększykła się z tygodnia do prawie dwóch, a więc malenstwo słabo rośnie. Nie ma niby powodów do zmartwień, ale siedzę jak na szpilkach. Następny scan 29tego... muszę doczekać
mamuśka zapalam światełko
[*]
 
reklama
Dzien dobry w sobotnie popoludnie:-).U nas pogoda ladna sloneczko swieci.
Ale niestety nawet na spacerek nie pojde bo moj men taki chory angine ma dzis nawet z nim nie spalam ja w sypialni a on w salonie bo jak mnie zarazi to masakra.Zycze milego dnia:-)
 
Do góry