reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ewcia- nie nie widzialam.A co w niej jest?
Ja jutro mam 5 wizytę w tej ciązy i 5 usg.?i tak już bedzie do końca co dwa trzy tygodnie jak na razie a potem to juz co tydzien.
a znajac mnie i to co mnie spotkało to podejżewam że ostatnie tygodnie spędze w szpitalu pod ktg albo bede tam latac jak ze sraczka ale cóz bede walczyc aby tym razem nic sie nie stało.
skierka-kciuki zaciśnięte&&&&&
 
reklama
witam się i Ja :)

skierka - kciuki zacisnięte &&&&
karollcia - będzie dobrze, teraz od lekarzy będziesz wymagać więcej aż w końcu się przyzwyczają :-D

Dziewczyny a Ja myślę że lepiej się nie starać .... w sensie tak na siłę, ja 2 razy że tak powiem wpadłam ( czekam też na trzecią wpadkę ;-)) zero myślenia, mierzenia temp. no i gdzieś wyczytałam że lepiej raz a dobrze niż co 2 dzień ;-) wiecie o co chodzi?:-pŻeby plemniki się odbudowały i działaly jak trzeba:-)

A u mnie ... oczekiwanie, poprzedni cykl miałam 21 dni ( ale to po zabiegu może coś się przestawiło ) dzisiaj jest już 24dc i lekko mi brzuch pobolewa , no i dalej mam "mokro" - tym razem to już na bank to nie jest sluz płodny, no bo nie wierzę żeby prawie 2 tyg był:-)
W weekend była taka piękna pogoda a dzisiaj coś się chmurzy, a Ja siedzę i czekam na klientów, nie chcę któraś wyjechać na urlop ?:tak:
 
Anastazja a gdzie proponujesz? Byle nie Japonia, Egipt i Libia. Ja to bym się gdzieś w naszym kraju poszfędała. Jakaś agroturystyka, czy coś w tym rodzaju. Mogą być Bieszczady na przykład ale nie koniecznie. jak masz jakieś ciekawe propozycje to może skorzystam. Najlepiej dla ok 10 osób, bo my gremialny wypad ze znajomymi planujemy.

Skierka, Karolcia kciuki w pogotowiu
 
anastazja-wiesz na szczęście mój gin tutaj w wawie jest ok i sam dmucha na zimne i sam mi mowi zebym częsciej przychodzila,
A moja położna to wie o co chodzi i lekarz tam gdzie bede rodzila tez jest moje pytania juz nastawiony i chyba sie nie dziwia ze tak jest.A jak trafie akurat na kogos innego to i tak mam na karcie ciązy napisane ciążą wysokiego ryzyka wiec nie bede mieli prawa mnie zignorowac.
a z chęcia bym gdzies wyjechala:)
zjola-u mnie w Borach tucholskich sa fajne tereny i agrosturystyka:)
Ale jak cenowo to wyglada to nie wiem
 
Anastazja ha, ha teraz się nie opędzisz. Ja kiedyś z krakowskiego biura jechałam do Chorwacji, ale to było z 10 lat temu :(
 
Wiecie co?
Taki mnie nagle smutek ogarnął, jak sobie uświadomiłam, że przez te nasze przejścia, nawet jak już zajdziemy w te swoje upragnione ciąże, to nigdy nie będzie nam dane cieszyć się nimi tak w 100% i bezwarunkowo... Zniknie beztroska - zawsze będziemy się bowiem denerwowały, martwiły i myślały... To przykre, bo to w końcu powinno być najpiękniejsze, najbardziej wyjątkowe i najspokojniejsze 9-m-cy w życiu... A kiedy jeszcze ma się styczność z kobietami, które tak właśnie, bez żadnych problemów, przechodzą lub przechodziły ciążę, to tym bardziej narasta jakiś taki żal i bunt, dlaczego one tak mogą czy mogły, a ja nie... :-:)wściekła/y: Ot, tak mnie jakoś wzięło na delikatną dygresję... ;-)
 
Lady MK nasz ciąża może nie będzie należała do najspokojniejszych ale nasze macierzyństwo będzie z pewnością najpełniejsze i najcudowniejsze na świecie. Spróbuj popatrzeć na to z innej strony i dojrzyj, że szklanka jest w połowie pełna a nie do połowy pusta :)

Karolcia Bory Tucholskie powiadasz, hm ... o tym nie pomyślałam.
 
reklama
zjola - jest takie fajne biuro co do Chorwacji jeździ i ma ekspresowy przejazd a nie jak większość dookoła. Ja osobiście jestem leniuch i zmarzluch więc marzy mi się słonce, plaża piasek i spokój:-D Właśnie przeglądam Malediwy, Kenię, Dominikanę - fajne tam jest , ale muszę jeszcze trochę na to popracować:tak: a jeśli chodzi o polskę to polecam zajrzeć tutaj , no chyba że Ci się nie chce szukać to pisz jakie daty to Ci będę wysyłała na maila oferty:-)
A mi tak strasznie dzisiaj ciągną jajniki , sa 2 wyjścia albo @ za chwilę przyjdzie albo może coś lepszego:-D
lady mk - ja myślę ze to też zalezy od podejścia, Ja postanowiłam że co ma być to będzie, skoro inni mogą donosić zdrowe dzieci to Ja też mogę i nie ma innej opcji!!!! Dzisiaj świeci słoneczko także mam taki bojowy nastrój , ale pewnie przy pierwszym deszczu też będę myślała jak Ty, no ale przecież idzie wiosna a później lato , wiec przez najbliższe pół roku - tylko pozytywne myslenie!!!!!!
 
Do góry