reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie,
Podsyłam Bociusia...

RTEmagicC_bocian1.jpg

Miłego dnia!
 
Hejka,
widzę, że iście wiosenna, pogodna (w każdym sensie) atmosfera się na forum ostatnio zrobiła... :-) Ale to dobrze, bardzo dobrze, bo optymizm i pozytywne nastawienie to już połowa sukcesu!
Kciuki aż mi zbielały - tak mocno trzymam kciuki za wszystkie staraczki, które na dniach testują oraz za najbliższe wizyty - wszystko będzie OK...!

Pozdrawiam średnio słonecznie, bo słonko coś się przebić przez chmurki dziś nie może... :-( i wracam niestety do pracy...trzeba wreszcie coś zrobić pożytecznego od rana... ;-)
 
Witajcie troszke mnie nie bylo.U mnie tez wizyta w piatek ale bez usg ja juz sie nie moge doczekac usg bo tak sie martwie czy wszystko dobrze najbardziej mnie martwi ta roznica miedzy @ a usg ze 3 tygodnie roznicy zeby nie to to bym byla spokojniejsza.Wogole mam straszne sny:-(.Zeby tym razem sie udalo.
Karolcia a przytylas juz cos wogole??
 
Zjolu dzięki za kciukasy i trzymam kciuki za Twój potencjalny malutki pakiecik świetnych genów ;-)
karolcia33
ja mam jutro rano wizytę, też przezierność i wszystko to, co robi się między 11 a 14 tc. Trzymam kciuki za nasze maleństwa! A masz jakieś preferencje co do płci? Ja będę się cieszyć i z chłopca i z dziewczynki tak samo. :-) Byle zdrowe, reszta to już dzidzi wybór ;-)
Lenka29 ja też mam co jakiś straszne sny - śni mi się poronienie :-( ale może sny trzeba rozumieć na odwrót, no nie? W poprzedniej ciąży cały czas bobas mi się śnił, i tylko w snach go w końcu zobaczyłam... a kiedy masz USG? pewnie na tej wizycie w ptk CI wyznaczą termin?? Dasz radę, postaraj się czymś zająć, żeby czas szybciej leciał! I nie stresuj się na zapas :-) będzie oki, gdyby przy poprzednim USG lekarzy ta różnica niepokoiła, to nie zostawiliby Cię tak, tylko pewnie po kilku dniach miałabyś powtórzone USG - u mnie tak było z poprzednim maleństwem. Skoro dali Ci spokój na jakiś czas, to znaczy, że nie widzą nic niepokojącego.
 
Ostatnia edycja:
Lenka no ja jak byłam na ostatniej wizyscie dwa tygdonie temu to waga stala w miejscu no ale jutro zobaczymy.
Wiesz ja juz tak mam a potem w 6-7 miesiąc wzrasta mi waga bardzo szybko.
Mi lekarz robi na na każdej wizycie usg.Dmucha na zimne.
Ewcia-no ja bym chciała córcie.synka juz mam.A Melke straciłam takze łudze się nadzieją że Melka do mnie wróciła.
Ale jak będzie chłopiec to też fajnie byle zdrowe,rózowe i krzyczące po porodzie:)
No to ty kochana bedziesz wczesniej wiedziala co i jak.
ja dopiero wieczorkiem.Będe trzymać kciuki&&&
 
Ewcia Napewno w piatek mi powie co i jak kiedy usg teraz da mi skierowania na badania.Powiem ci ze w tamtej ciazy nie mialam takich snow.Tak dali mi spokoj bo dr.powiedziala ze serduszko bije i narazie jest wszystko oki.Piersi mnie bola sa takie duze moj mezus jak je dotyka to mowi ze mu sie w dloni nie mieszcza hihi.Ja trzymam kciuki za jutrzejsza twoja wizyte wyobrazam sobie co czujesz ja jak wchodze na kolejne usg to malo nie padam serce wali jak oszalale.Ale tak jak mowisz trzeba byc dobrej nadzieji.
 
reklama
Do góry