reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Emy tak mi przykro z kuli tescia swiatelko dla niego (*)
a z tymi piersiami to ty moze zaskoczylas:tak: oby tak bylo trzymam kciuki :-)
ja do jutra musze czekac zeby jakies leczenie mi gin wprowadzil ale dam rade bede dzielna przeciez nie moze byc inaczej niz to zeby zostac mama ziemska :rofl2::-D
 
reklama
kasia- wazne ze wiesz co leczyc, to juz połowa sukcesu
Ja wierze w to, ze kazda z nas zostanie ziemską mamą, to tylko kwestia czasu

własnie myslę zeby zrobic test, tylko nie wiem kiedy, poza tym boję się
 
Emy, wspolczuje. Niestety ludzie odchodza, dobrze jesli zdaza przezyc "swoje lata". Spodobal mi sie tekst o skladaniu kondolencji przez cale miasto - niezla perspektywa. Poczekaj jeszcze chwile - masz ciekawe objawy... Naprawde interesujace.:tak:
Kasia, jasne ze bedziesz dzielna. Zobaczysz co Ci jutro gin powie,zastosujeszc sie do zalecen i... que sera sera.
 
Emy daj sobie jeszcze kilka dni i nie boj sie z tym testem bedzie dobrze kazda z nas ma napisany swoj scenariusz jezeli nie ten odcinek to bedzie nastepny w ktoryms z odcinkow bedziemy zafasolkowane a przy finishu (odcinku koncowym) tej oto naszej telenoweli zyciowej urodzimy sliczne rozowe bobaski i serial sie zakonczy hapiendem:-)
tak bedzie bo wszystkie wieza i do tego mamy aniolki struze ktore sa z nami i nas pilnuja
a co do mojego leczenia to mam nadzieje ze to nie jest nic powaznego i ze od kwietnia zaczniemy staranka no okaze sie jutro
 
Witam i serdecznie pozdrawiam w niedzielę. Nie odzywałam się w przez jakiś czas, bo tak jak pisałam wcześniej postanowiłam przeczytać wątek od początku. Na razie dotarłam do 9521 strony. Zatem jestem prawie na finiszu. Jutro po 2 miesiącach macierzyńskiego wracam do pracy. Wierzę, że będzie dobrze. Choć przyzwyczaiłam się do wstawania o 8-ej i czytania BB już od rana:-)

A teraz coś na poprawę nastroju:
Kobieta budzi się rano po Sylwestrze, patrzy w lustro i szturcha w bok wymęczonego imprezą męża:
- Wiesz, kochanie, jaka ja już jestem stara! Twarz mam całą pomarszczoną, biust obwisły, oczy sine i podkrążone, faldy na brzuchu, grube nogi i tłuste ramiona...
Kochanie! Proszę cię, powiedz mi coś miłego, żebym się lepiej poczuła w nowym roku...

- Eee... no... wzrok to ty masz rewelacyjny.
 
kłaczek, taki tutejszy urok. pogrzeby i śluby są okazją do tego aby zeszło się całe miasto i okoliczne wiochy, a człowiek stoi 12h dziennie w specjalnie do tego wynajętym lokalu przyjmuje kondolencje i gosci przybyłych (mówimy o kilku tysiącach osób).
Na slub szwagra tez przyszło jakies 2000 osób, a mój mąż mial za zadanie wszystkim podac rękę i przyjąc gratulacje

jak mówisz ze mam czekac to poczekam, w sumie mi sie nie spieszy ;) dam sobie jeszcze kilka dni

Achax, zdradzę ci sekret, jak sobie zwiększysz liczbę postów na stronie to będziesz miala mniej stron do czytania. wiesz bo wg mojego licznika jestesmy teraz na stronie 4788 ;)
podziwiam determinację. ja ograniczyłam sie do wątku poznajmy się
 
Ostatnia edycja:
:-D Doooobre! W rewanzu:
Maz poszedl do wc. Dlugo go nie ma, siedzi tam i siedzi, w koncu zona dla kawalu wylaczyla mu swiatlo, a z toalety rozlega sie straszliwy krzyk. Ona migiem wlacza swiatlo i przerazona pyta co sie stalo, a on ze juz dobrze, tylko myslal ze mu oczy pekly.
Emy, bajeczne... czyli na takim weselu trzeba nakarmic 2000 ludzi?? O samym podawaniu reki nie wspominajac, moze konczyna odleciec.
 
na szczescie wystarczy kupic 2000 butelek coca-coli :)))))))))))
na obiad zaprasza się najbiższą rodzinę odpowiednio wczesniej

na stypę przygotowuje się słodkie ciasta, ciastka i obowiązkowo serwuje tony herbaty i kawy. i tak wtystarczy zeby pociagnelo po kieszeni, bo tu większosc słodzi herbatę min. 3 łyzeczkami cukru

ok nie będę dłużna, kawal, ktory dostalam od mojej zbereznej siostry:

Ogląda się facet w lustrze. Wszystko mu się podoba.... Opalony, umiesniony tylko przyrodzenie blade. zakopał sie na plazy w piasku z przyrodzeniem na wierzchu. Ida dwie staruszki. Jedna trąca cos wystającego i mówi. Zycie jest niesprawiedliwe!
Jak mialam 20 lat to bylam tego ciekawa, 30 uwielbiałam to, 40 prosiłam o to, 50 płaciłam za to, 60 modliłam sie o to, 70 zapomniałam o tym.
Teraz mam 80, to rosnie na dziko a ja K..... przykucnąc nie mogę!
 
reklama
2000 butelek coca coli... drobiazg. Fajne zwyczaje, cos mi sie z tradycjami plemiennymi kojarza, ale z drugiej strony jakos to zbliza ludzi.
Kawal swietny.:-D
 
Do góry