reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
siekierka - trzymam bardzo mocno. Napeno będzie wszystko ok. Ja też przed każdą wizytą będę się denerwować.
zjola - a przypadkiem nie zaskoczyłaś?
 
Hej
Wszystkie najlepszego z okazji walentynek dla Was:-)
Mam pytanie - czy na poczatku ciazy boli brzuch identycznie jak na @?? I plecy??
Z moich obserwacji wychodzi, że 50% dziewczyn zaczyna ciążę właśnie takimi bólami, także trzymam kciuki, zrób może teścik albo ćwicz cierpliwość ;-)

Wczoraj wogule z nim nie rozmawiałam i powiedziałam mu ze walentynki tez niech sobie daruje.Mam dosyć!!
Tym razem nie popuszcze.NO WYŻALIŁAM SIĘ
Hormonki szaleją :-p

A ja się pochwalę, że już mam kartę ciąży :rofl2:
Gratuluję, super ta książeczka nie? ;-) Tylko ją miej przy sobie zawsze jak wychodzisz.

Kłaczek, Skierka188 – powodzenia w gabinecie, na pewno będzie wszystko ok. :tak:Skierka - Ty pewnie już na połówkowe się będziesz umawiać powolutku :laugh2:
As - miłego urlopowania się :-p
 
Lilijanna- własnie nie wiem kiedy pojde na to polowkowe:) wiem ze dzisiaj bedzie ogladal moje malenstwo na usg i mierzyl wszystkie kosci czy sa wporządku. Masakra. Ale strasznie sie z jednej strony ciesze bo minelam ten okropny 12 tydzien wiec mysle ze tym razem moze sie udac.

Linnea82 - oj takk;/ Ja w dzien wizyty jestem tak zdenerwowana ze nie umiem nad soba zapanowac. Na poprzedniej wizycie przed usg nawet sie nie patrzyłam na monitor;/ Nie wiedzialam ze tyle stresu bedzie mnie to kosztowalo. Ale damy rade:)


Dziewczyny powiedzicie mi czy kapiele w wczesnej ciazy moja wplynac na obumarcie fasolki?
 
Hej dziewuszki!
Witam się Walentynkowo...
Coś czuję, że wieczorem będzie ogromne trzęsienie ziemi ;-)
Ku uciesze waszych panów proponuję:


Natomiast w kwestii odwdzięczenia się:



:-D:-D:-D:-D:-D:-D



Edit:
Dziewczyny powiedzicie mi czy kapiele w wczesnej ciazy moja wplynac na obumarcie fasolki?

Witaj
Gorące kąpiele we wczesnej ciąży nie są wskazane....
 
Skierka, 3mamy.
Karollcia, Lilijanna, jest ok. Nie ma strzępa, w ciąży też nie jestem, pani zrobiła dokładny, dowcipny scan macicy i powiedziała że są maleńkie zwłóknienia jakie zwykle robią się z wiekiem, ale jak na moje 43 lata to i tak są znikome i tylko w dwóch miejscach. NIe zagrażają w żaden sposób ew. ciąży, jeśli urosną mogą nasilić objawy bólowe podczas miesiączki i to wszystko. Zaleciła odczekanie do pierwszej @ po poronieniu, żeby organizm się wyrównał hormonalnie, powiedziała że miesiąc w przód czy w tył różnicy nie stanowi, a pierwsza rzecz o jaką mnie spytają przy kolejnej ciąży to data ostatniej @ i mogą być mocno zdziwieni jak powiem że w połowie października.:-DOgólnie było w porządku, w porywach do wesoło. Ulżyło mi jak cholera - nie bujałam się na darmo, unikając zabiegu. W zasadzie mamy zielone światło, ale dobrze by było jeszcze na @ poczekać.
As, Mielno jest piękne - bawcie się dobrze.
 
hej dziewczynki !!!
no to mamy Walentynki ktorych ja nie lubie, a dzis robie swieto Waledrinki :happy: wlacze jakis placzliwy filmik i poswietuje
za wasze wizyty &&&&&&....bedzie ok
anka zapraszam na waledrinkowa impreze odrazu humor ci sie polepszy...
milego wieczorku Walentynki:-)
vjolka super ten ? nie wiem co - to co wstawilas
 
Anka", wyluzuj! Czemu "olałyście"? Jesteś zauważana, ale... Co chciałaś przeczytać w odpowiedzi na ten post? Podziękowanie? wpadłaś ostatnio z miesiąc temu albo i lepiej, krótkimi życzeniami noworocznymi - miłe jak najbardziej - ale jakby mało rozwojowe w kwestii dyskusji. Może nie masz potrzeby dzielenia się swoimi sprawami - ok, wylewność nie jest obligatoryjna, ale może spróbuj (jeśli możesz oczywiście) nieco uczestniczyć w życiu tej grupy jaką stanowimy. Nie "fochaj" się, proszę - nikt nikogo nie olał bo tu się (o ile widziałam) ludzi nie olewa... Może po prostu brakło tej iskierki przewodniej dla rozwinięcia rozmowy.
 
Kłaczek- nie podziękowanie- bo za co?? odpowiedz na moje pytanie.( czy robic bete czy nie).

Przepraszam za taki głupi tekst, skasuje go w ogóle.

mam już dosyc tego czekania czy jetem w tej ciąży czy nie, ileż można.

a dziś to już załamkę mam, i napisałam bzdure!
jak wczesniej napisałam czytam dzień w dzień, a z pisaniem to właśnie tak jak piszesz. pozdrawiam.:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
klaczek-super że wszystko ok.Jednak powiem ci babo miałaś nosa żeby nie robić zabiegu.no to teraz to pierwszej @ i trzymam kciukasy.tym razem będzie ok.zobaczysz.nie ma innej opcji.Ten rok jest nasz!!!
anka-klaczek ma racje.I jak nie chcesz tutaj z nami byc to przecież nikt na siłe ciebie nie trzyma.widocznie nie masz takiej potrzeby.a jeśli chodzi o bete to zrób jak uważasz.Zrobisz to się może uspokoisz a nie wyżywasz się tutaj!
 
Do góry