reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kasia moja siostra jest ode mnie o 8 lat młodsza, i jest to moja najukochańsza siostra, zawsze się bardzo kochałyśmy i nie wyobrażam sobie żeby mogło być lepiej, więc różnicą wieku to sobie głowy nie zaprzątaj. Każda różnica jest dobra jeśli rodzina się kocha.

Anastazja ja miałam zabieg 13.01 i miesiączki ani widu ani słychu jak narazie.
 
reklama
Hej babeczki!
Widzę, że same pozytywy dzisiaj!
Obrazkowo-erotycznie, romantycznie walenynkowo i waledrinkowo :-):-D:eek:
kłaczek oczyszczony ;-):-) gratki!
skierka, ewcia, agness, karolcia- oczywiscie trzymam kciuki za wasze maleństwa i za wszytskie nadchodzące usg

ciężaróweczki nasze kochane, nie złoście się bez powodu, bo złośc piękności szkodzi! nie przejmujcie się facetami, szkoda waszych nerrwów i dzieciaczków

Pozdrawiam was wszystkie bez wyjątku!
Zyczę przyjemnych walentynek :) walentynki.jpg
Niech będą urodzajne :) przydalyby się jakies nowe mamy w lutym i marcu

U nas spokój, ja siedzę przy kompie a m cieszy się jak nigdy wolną prasą, bycząc się na kanapie.
Dostalam bukiecik róż tuż po północy :nerd::-) widocznie wlasnie wtedy sobie przypomniał, no chyba ze to taki romantyczny gest, a ja sie nie znam... sobie kupił babmusa:confused2: prawie 2 metrowego, bo zawsze chciał:rofl2::eek: nie wiedzialam, ze ma takie marzenia!

Buziaki!
 
hej dziewuszki, ale się rozpisałyście,potem poczytam.mam dziś do wieczorka barzdo dużo roboty. Ząbek nie boli,trochę krzyżyk ale luzik:):)
A tak Walenynkowo:
ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM KOCHANE DZIEWCZYNY DUŻO MIŁOŚCI, NAMIĘTNOŚCI,RADOŚCI ITD.ITP. OGÓLNIE WSZYSTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGO W DNIU ŚWIĘTEGO WALENTEGOimagesCA2HPKZU.jpg!!!!!!
 
Liljanna - no książeczka świetna, kolejny dowód, że jestem w ciąży, bo jeszcze trudno mi uwierzyć ;-) poprzednim razem nie zdążyłam jej dostać :-(
To super kochana i błagam Cię zacznij wierzyć ten mały cud w brzuszku to KTOŚ a nie nicość :tak:
Vjolka - :-D ale romantycznie się zrobiło :-D
To u Ciebie tak się romantyzm objawia? Powiedziałabym, że to raczej hardcore :-D:-D:-D :-)

jednak ciagle sie boje ze cos bedzie nie tak, nie czuje jeszcze ruchów niestety i tez tym sie martwie i panikuje, najchetniej juz bym chciała urodzić
Agnesssss - na ruchy masz jeszcze czas, gdzieś w okolicy 20tc zacznie się bulgotanie, a w okolicy 22tc będą już słuszne kopniaki. Ten czas to tak +/-. Kochana co do porodu już to zdecydowanie za wcześnie, a dwa musisz poczekać na swoją kolejkę, a kolejka jest przed Tobą długa :) Masz termin na lipiec tak? :sorry:

Kasia8481 – proste jak bambus, Twoja żałoba nadal trwa, Ty jeszcze potrzebujesz czasu do podjęcia decyzji, nie pospieszaj się, bo mąż chce, rozmawiaj z nim, ale nic na siłę, przyjdzie moment, że będziesz gotowa, a potem tysiąc razy jeszcze nie i milion razy tak :tak: Ja zmieniałam decyzje 100 razy na minutę, zanim byłam pewna, że dam radę :confused2:

Witajcie, pewnie mnie już nikt tutaj nie pamięta. W lipcu się tu pojawiłam w zeszłym roku. Bardzo mi pomogłyście.
Calogera - ja Cię Kochana pamiętam. Tutaj trudno być niezapamiętanym. ;-) Wracaj, zapomnij co było i bądź z nami. Co do czerwcowych staranek to jest nas już spora grupa. Myślisz, że ja się nie boję, już teraz idąc zadaję pytanie do tego na górze, wręcz błagam "jest 1:1 oszczędź mnie, masz już mojego Aniołka" :confused2:

Onaxxx – waledrinkowo – super pomysł, przyjemności, a jak w teatrze? :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Każdy ją zna. Prawie każdy jej doświadczył. Jednych zraniła i odrzuciła. Drugich przyhołubiła i uszczęśliwiła. Władczyni dusz i ciał, pogromczyni rozumu... MIŁOŚĆ. Demokratyczna jak śmierć. Nieprzekupna i wzniosła, gdy jest prawdziwa, niszcząca i upadła, gdy jest występna. Anielska i diabelska jednocześnie. Można bez niej żyć. Ale czy warto???

Lilijanna Romeo super przystojny;-)jakies 26 lat....hmmm...;-)
uwspółcześniona wersja "romea i juli", podobało nam się, odswierzylysmy i przewietrzylysmy od moli eleganckie ciuchy:-) w koncu to teatr i nie wypada w łachmanach...a potem zaprosilam kolezanke na kolacje (miala imieniny na poczatku miesiaca a ja skleroza zapomnialam) wiec taka imieninowa kolacja, no coz ale jak to z geriatria :-D w drodze powrotnej do domu lykalysmy hepatil, espumisan....bo tak sie najadlysmy
 
Calogera, może wierzyć kto chce, ale w datach rzeczywiście coś jest... U mnie jest tak: 10 grudnia miało się urodzić moje pierwsze dzieciątko... Niestety, ale nie udało się... A teraz okazuje się, że jestem w ciąży i poczęcie najprawdopodobniej miało miejsce właśnie w okolicach 10 grudnia, a może i wtedy :tak: A test ciążowy zrobiłam w Wigilię i miałam cudowne Święta! Mam nadzieję, że nadal będzie wszystko ok :tak:

Onaxxx, witaj, cudownie jest widzieć Cię w dobrym nastroju! Zazdroszczę wyjścia do teatru... Aż sama nabrałam ochoty... Juz wieki nie byłam...:eek:

Kłaczku, dziękuję, rzeczywiście teraz humory biorą górę, ale już się wzięłam w garść. Może przesadziłam, ale udałam się do lekarza, żeby sprawdził czy wszystko oki. No i wszystko w jak najlepszym porządku. Kropek vel Buli urósł znacznie i ruszał nóżkami i rączkami. :-D Lekarz kazał mi leżeć dzisiaj plackiem i się zrelaksować. Więc kupiłam sobie knedle śliwkowe, bo mnie straszna ochota najszła, ugotowałam, polałam jogurtem truskawkowym na ładnym talerzyku, zjadłam pół jednego knedla i ... :baffled: podziękowałam.... A teraz to bym smalcu z ogórkami kwaszonymi zjadła... Oj...
 
Dziewczyny...
no testowalam... II krechy.... @ mialam 12 stycznia i robilam teraz bete... i sie martwie... poprzednio w tym samym czasie mialam 878 a teraz 215 za malo prawda :( do lekarza dopiero 25 lutego... tylko wtedy mialam owulke na poczatku cyklu a teraz 19dc... i wogole w diagnostyce podaja dane od poczecia czy cala ciaza?? Boziu... :(
 
Ok dzieki... Do lekarza dzwonilam kazal brac 3 razy dziennie luteine podjezykowo. Ale mowil, ze jak cos to nie wiele pomoze... Wizyta 25, a w srode zrobie bete i progesteron i napisze, to mi powiecie co myslicie. Mialam pozno owulke teraz...
 
reklama
Witam was dziewczynki ja to dzis mojemu mezusiowi dalam prezent na Walentynki rano robilam test i dwie kreski:).Bylam u lekarza i tak z obliczen z pierwszej miesiaczki wychodzi ze 7 tydzien a z USG ze 4 tydzien i znow taka sama sytuacja jak wtedy jest pecherzyk ale zarodka niema:(mam sie zglosic za tydzien znow i oczywiscie takie same mysli co wtedy zeby bylo dobrze ale mowie wam tak samo mialam wtedy.A wczesniej robilam dwa testy i nic nie wychodzilo.Czy to mozliwe ze moze byc wczesniejsza i nie zgadzac sie z miesiaczka??Miala ktoras z was tak??
 
Do góry