reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

AMK co ty mówisz, oczywiście,że tęsknimy za Tobą...
Czasami nie mamy czasu regularnie pisac, ale to nie znaczy,że tęsknimy za kimś.
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie
 
reklama
Cześć dziewczyny! :happy2:
Bardzo mi się za wami tęskniłam:hmm:. Smuci mnie jednak fakt, że mało piszecie lub wcale... Wiele razy się zastanawiam, czy mam do was pisać, czy lepiej nie drażnić...

Antila - buziaczki i dla Ciebie!:biggrin2: Która to Twoja koleżanka z 30 tek?:confused:
fogia - jakie robisz studia?:confused:
JoannA25 - dziękuję serdecznie za informację!:-D Super! Mam nadzieję, że te zasłużone wakacje wpłynęły na was budująco!:wink: Opowiadaj jak było i gdzie było?! :yes:
ewa33 - widzę, że pogoda nie zmieniła się od Twojego ostatniego posta... :dry:deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz... :baffled: Dobrze, że masz urlop dopiero 16.08. !?:cool::confused:
tolka23 - witaj kochana! :rofl::-D:rofl:
cfcgirl - do Portugalii ... wow!:cool2: Tylko pozazdrościć :wink: Kiedy jedziecie/lecicie?:confused: Odezwała się Daga na gg???:confused::confused::confused:
AMK - ja się za Tobą stęskniłam!:hmm: Bardzo!:happy:
Gabi - :biggrin2:

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i ściskam każdą z osobna!
P.S. 10 lipca idę na badania prenatalne... Trzymajcie kciuki.
 
AMK jak to nie tęsknimy? Pewnie, że tęsknimy i to jak:-)
Aniu lutóweczką z trzydziestek jest Najka.Trzymam kciuki za10 lipca, chodź sądzę, że nie ma takiej potrzeby.Wszystko na pewno jest dobrze:tak:
Cfcgirl słonko, morze, plaża pozazdrościć:-)
Ika s kiedy usg?
Fogia ja jestem całe życie senna. Za to przez te krótkie 9 tygodni, gdy nosiłam aniołka pod sercem czułam się wyśmienicie i po senności nie było śladu.
Buziaczki dla wszystkich
 
anna_ajra moje studia to wiedza o kulturze - roczna podyplomówka. Właśnie we wtorek zakończyłam z powodzeniem pierwszy semestr, a jutro wracamy do domu!!!! Tak się cieszę. Ciekawe czy się mąż za mną stęsknił? :-)
 
Kochane moje , niestety daga się nie odezwała na gg i naprawdę martwię się o nią.
Na wakacje jedziemy pod koniec sierpnia i juz sie nie mogę doczekać. Może zabrzmi to egoistycznie ale chciałabym aby juz sie skończyl ten rok. W listopadzie jade na parę dni do kraju i porobię wszystkie badania i mam nadzieje,że w święta będę mogła zrobić mężowi prezent pod choinkę.

Pozdrawiam wszystkie Was i bardzo caluję
 
Dziewczynki,
ponieważ pojawiło się u mnie plamienie dziś byłam na USG. Dzidziuś jednak żyje i bije mu serduszko. Narazie wszystko dobrze.Muszę tylko dużo leżeć i odpoczywać. Mam znowu nadzieję, że będzie już teraz tylko dobrze.Buziaczki.
 
Ika_a to leż dużo kochana, odpoczywaj i pamiętaj spokój i tylko spokój. Ja też plamiłam, a nawet sporo krwawiłam w 2 miesiącu w Filipem, a wszystko skończyło się dobrze. A niektóre dziewczyny to nawet nie wiedzą, że są w ciąży bo mają @. U Ciebie też będzie OK. Przesyłam Ci dobre fluidki i napisz wkrótce jak się oboje czujecie.
 
cześć dziewczyny!
Ikuś uważaj na siebie i na fasolkę,i jak kazali leżeć..to leż!Poprostu musi być dobrze!
Fajnie że serduszko juz biło! Sciskam cię mocno!
cfcgirl to ty..?taka ładna blondyneczka? Co do niespodzianek,to czasem chodzą po ludziach, wię napewno zrobisz ja mężowi,a może wcześniej..niż dopiero pod choinke...Tego ci życzę!
U mnie pada...a chciałam wyjść z małym na zakupy...Dzis idę na noc do pracy,no i jutro dzień do d### ...
daguś jeżeli nas poczytujesz,to napisz coś,cokolwiek...martwimy się o ciebie!!
Pozdrawiam was dziewczyny bardzo gorąco!bużka dla wszystkich!!
 
Hej Kochane!

To dobrze, że jednak o mnie pamiętacie :-) Miło mi :tak:

U nas od wczoraj w końcu ładna, słoneczna pogoda. Wczoraj świętowałam moje zaległe urodziny :-) - urodziny miałam w czerwcu, ale nie było czasu żeby poimprezować ponieważ miałam dosyc ciężką sesję. Pogrilowaliśmy z przyjaciołmi, było bardzo sympatycznie ;-)

Ika_s dobrze, że juz lepiej sie czujesz. Leż i odpoczywaj ile możesz, napewno wszystko bedzie dobrze. Trzymam za Ciebie mocno kciuki. I oczywiście gratuluję zobaczenia Dzidziusia i jego serduszka :-) Dbaj o siebie.

Antila co tam u Ciebie? Czytałam, że masz jakieś problemy zdrowotne. Mam nadzieję, że leki szybko pomogą. Najważniejsze, że wiadomo co ci jest i wiesz z czym walczysz :tak: Trzymaj się i czekam na Twoje dwie kreseczki :-D

anna_ajra - cześć mamusiu :-D Jak samopoczucie? Pisz dużo, pisz, ja bardzo lubie czytać Twoje posty, czytać co u Ciebie się dzieje :-) Oczywiście trzymam kciuki za 10 lipca, ale wiem że wszystko będzie ok :tak: Buziaki!

cfcgirl :-) Portugalia ... marzę o niej od kilku lat. Udanego wypoczynku i dużo relaksu :-) Sierpień już tuż, tuż. My też z mężem urlopujemy sie w sierpniu, ale niestety skromniej ponieważ zaczynamy budować dom :-D Czas leci bardzo szybko i za nim sie obejrzysz będziesz głaskać swój okrągły jak pileczka brzuszek :-D

Całuski i uściski dla wszystkich :-).
Miłej niedzieli!
 
reklama
Mam dzisiaj okropnego doła. Zobaczyłam się dziś z moim mężem po dwóch tygodniach niewidzenia. Niby wszystko było w porządku ale czułam, że coś jest nie tak. Wszystko się wyjaśniło jak zapytałam gdzie ma obrączkę. Powiedział, że zgubił. Jest mi tak przykro z tego powodu. Staram się tłumaczyć sobie, że przecież to tylko przedmiot i że każdemu mogło się zdarzyć, że to głupota przejmować się w sumie błahą rzeczą ale jakoś nie mogę się pozbyć tych negatywnych uczuć.
 
Do góry