reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczynki co u Was słychać?
Jak się czują już zaciążone Mamusie i te które czekają na swoje fasolki? U mnie duuuuuuużo się ostatnio działo. Przede wszystkim musiałam wrócić do pracy na ostatni tydzień roku szkolnego co oboje z Filpkiem przeżyliśmy w miarę dobrze. Mały był w tym czasie z tatusiem albo z dziadziem i dało się zauważyć, że bardzo mu odpowiada takie męskie towarzystwo. Natomiast ja mimo dużych lęków zostałam mile "rozczarowana" ponieważ moi uczniowie przyjęli mnie naprawdę fantastycznie. W tej chwili jesteśmy z małym u moich rodziców w Lublinie ponieważ mam jeszcze długi prawie dwu tygodniowy zjazd na studiach. Jak na razie synio dobrze znosi rozłąkę z mama ale martwię się co będzie od września.
 
reklama
Cześć Dziewczynki Kochane;
Mam nadzieję, że u Was kwitnąco :)
Aneczko - w wodzie można jeszcze rodzić w szpitalu w Szczecinien - Pomorska Akademia Medyczna :)
Dzisiaj zdałam sobie sprawę z tego, że to już pół roku minęło od momentu kiedy narodziła się radość i, kiedy nadzieja tak szybko zgasła....
Od środy mnie nie będzie bo wybieram się na zasłużone wakacje...
 
witajcie dziewczyny!
u mnie dziś śpiąco,nie kwitnąco...Usnęłabym na stojąco! Jestem po nocy,więc to dlatego.....
Jaka u was pogoda? bo u mnie do kitu...,od rana mżawka,i nie widac końca..
Tak się zastanawiam,co u naszej Dagi..?! no już trochę jak jej tu u nas nie ma...
DAGUŚ napisz coś,prosimy!!
Fajnie Joanno że masz już wakacje,ja muszę czekać do 27go,i aż do 16.08 ,jeszcze nie wiem co będziemy robić..może jakiś wyjazd..?
Przesyłam wam moc buziaków !
I niech mój synek śpi dziś długo w ciągu dnia,bo ja z nim!
Pozdrowionka!!
 
Antilka, Fogia - u mnie narazie wszystko dobrze. Jestem tylko potwornie śpiąca. Przesypiam całe dnie i zasypiam prawie wszędzie. Do 10 lipca został już tylko tydzień. Mam nadzieję, że dowiem się wreszcie wszystkiego na USG, także i tego, czy mogę sie już cieszyć. Według moich obliczeń Małe miałoby dziś 5 tygodni.
Pozdrawiam ciepliutko. Buziaczki.
JoannA25- udanego odpoczynku.
Pozdrowionka dla Wszystkich.
 
witajcie kochane :rofl2: :rofl2:

Anetko - masz przecudownego synusia :dull::dull::tak::tak:

Fogia - duży już ten Twój smyk ;-):tak::dull: napewno będzie dobrze zobaczysz :rofl2::rofl2::happy2::elvis:

Joasiu - u Mnie mineło 5 miesiecy :dull: wypoczywaj i relaksuj sie i nabieraj sił :tak::rofl2::happy2::elvis:

ewa , ania i antilka - :-D:dull:
Ika_s - odpoczywaj jak najwięcej i dbaj o siebie i dzidziusia :happy2::rofl2::biggrin2::cool2:

Nio własnie co z daga się dzieje ??:szok::szok:
 
:-)Cześć dziewczyny. U nas jakoś po malutku. Tez się wybieramy na wakacje , pod koniec sierpnia , do Portugalii. jak wiecie dostalam już 2 @ po zabiegu i mam nadzieje,że wszystko wróci do normy. No pożyjemy zobaczymy
Cieplutkie całuski przesyłam dla tych Kobietek, które maja swoje Kruszynki już pod serduszkiem. Ciesze się i gratuluje. I dziewczyny, uśmiech, nie martwcie się...Będzie wsyztsko tak jak ma byc:-)

A Daga naprawde mnie też martwi...
Całuję Was wszystkie
 
Ika_s u mnie też pierwszą oznaką ciąży była senność. I ja też zasypiałam dosłownie wszędzie. :-)
tolka23 oj to fakt, że duży i ciężki też.
 
Hej Kochane :-)
Ja jak zwykle z doskoku, ale widzę, że i tak nikt za mną nie tęsknił :-(

Aniu cieszę się bardzo, że moje słowa sprawiły Ci radość :-) Płynęły one z serca. Widziałam Twoje drugie USG :-) cudo po prostu, Dzidziolek jak się patrzy :-). Życzę zdrówka dla Ciebie i dla Twojego szczęścia po serduszkiem.

Ika_s ogromne gratulacje! Bardzo sie cieszę, że Tobie też się udało :-) Wiem że się martwisz ale wszystko będzie dobrze i zobaczysz niedługo swojego Bobaska, może nawet Ci pomacha ;-) Dbaj o Was :-)

Antila, Madziujka :-) myslę o Was :-) Buziaki!

Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna :-), trzymajcie się.
 
reklama
Hej,ja też melduję,ze żyję:-) tylko tak jakoś czasu nie mam:-p
Buziaki dla wszystkich,a szczególnie dla Ani i Iki :tak::tak::tak:
Pa.
 
Do góry