reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny!
Właśnie wychodzę do pracy,..uf! ale mi się nie chce! Czuję że dzis mam lenia..no chyba że się coś zmieni...
No to toluś chyba trzeba słuchać lekarza,a swoja drogą co ma być to będzie.No i gratuluję 1 z cyto.
Wiesz aniu nie zawsze mam dostęp do netu,albo poprostu brak czasu...A pieroszki-super!mniam,mniam!
No to lecę..
Buziaczki dla wszystkich!!!
 
reklama
Witam Was serdecznie dziewczyny :-)
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, wiem tylko że ANNA_AJRA pamięta:-) i za tą pamiec z całego serduszka dziękuję:tak:
Normalnie 100 lat do Was nie zaglądałam :huh:powód: suwaczek mowi sam za siebie :rofl2:
A wiec 25.04 (8 dni po terminie) przyszedł na świat moj skarb największy :-)
Mam nadzieję ze to doda otuchy wszystkim mamom starającym się (ja rowniez stracilam swoje malenstwo i to 3 tyg. zanim w moim brzuszku zagoscil ten maly czlowiek ze zdjęć ...). Poza tym przeprowadzilismy sie z Warszawy do Wrocławia - jak widac trochę w moim zyciu sie wydarzyło...:happy2::rolleyes2:

Wybaczcie ale sporo czasu minęło od mojej ostatniej wizyty u Was, to też nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić :-(
Ale z tego co zdążyłam się zorientować 2 z Was się udało :-)
ANNA_AJRA, IKA - OGROMNE GRATULACJĘ. ŻYCZĘ ABY KRUSZYNKI ZDROWO ROSŁY :tak:
Czy kogos jeszcze spotkało to szczęście najwieksze? Moze ktos mi szybciutko streści.....

W kazdym razie, teraz postaram sie juz czesciej do Was zaglądać.
POZDROWIONKA NAJSERDECZNIEJSZE :-)

A to moj Kubuś :-)
 
Aniu widziałam Twoje pytanie i znalazłam coś takiego

W Polsce porody w wodzie są wciąż rzadkością. Niewiele szpitali położniczych podejmuje się prowadzenia tego typu porodów. Wśród nielicznych znajdują się:

Klinika Perinatologii Instytutu Ginekologii i Położnictwa AM w Łodzi


Katedra i Oddział Kliniczny Położnictwa i Ginekologii w Tychach Śl.A.M. w Katowicach.

Dzięki nadesłanym przez Was listom, wiemy o innych szpitalach, w których można odbyć poród w wodzie. Oto one:

Szpital Powiatowy w Oławie, woj. dolnośląskie


Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku


Szpital Położniczy w Opolu


Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy nr 1 w Wałbrzychu


Szpital Śląski w Cieszynie


Szpital w Rawiczu, woj. wielkopolskie


Szpital w Oławie, ul. K. Baczynskiego 1"
 
aneta23 - dziękuję serdecznie. Narazie bardzo się cieszę i z niepewnością czekam, żeby się dowiedzieć, jak Mój Maluch się u mnie rozwija.

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko!
 
reklama
Ikuś jak się czujesz???
Aniu nie ma za co dziękować mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie:-)
Buziaki dla wszystkich
 
Do góry