reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ANIOŁKI KOCHANA MEGAGRATULACJE

OLAFKU WITAMY

I w taką mroźną zimę przyleciał do Was bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech. Cieszymy się razem z Wami, i my kochamy bociany!
 
reklama
bardzo dużo aniołkowych mamuś widzę :( witam wszystkie!!!
nie mam dla was czasu wiem,ale tyle nas ,że nim doczytam to już zapomnę co miałam odpisać albo szkrabizna już mamusi potrzebuje.
omiatam wzrokiem ale przyznam ,że czasem.nei mogę zoorganizować się.ledwo ogarniam ciężarówki (już coraz słabiej).w każdym razie buziam was wszystkie.myślę o was i wypatruję kreseczek!
dziś Julek już 2miesiące kończy.kiedy to zleciało?przecież jakby wczoraj pierwszy raz nieśmiało tu napisałam.
mam nadzieję,że uda mi się być choc troszkę bardziej na bieżące

karollciu wróżka? byłaś już kiedyś?
a Emy na pewno ma się dobrze,
rany muszę was dokładniej czytać
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny :-)
Dawno mnie nie było, więc nie dam rady Was nadrobić :(

Widzę wiele nowych aniołkowych mamuś :( Światełko dla Waszych Aniołeczków (*)
Zostańcie z Nami, piszcie, wyżalcie się, wykrzyczcie Wasz ból..... Ja piszę tu już 9 miesięcy, bo tyle właśnie wczoraj minęło od odejścia mojej Oleńki..... Dzięki dziewczynom stanęłam do pionu i zaczęłam poważnie myśleć o maleńkim cudzie. Staram się 3 miesiąc, ale jak dotąd bezowocnie. Obecnie czekam na @, bo wydaje mi się, że w tym cyklu się nie udało... w ogóle nie miałam objawów owulki, więc albo jej nie było, albo coś przeoczyłam.:-(

Gratuluję wszystkim, które zobaczyły II kreseczki życząc spokojnych 8 miesięcy:tak:

ANIOŁKI KOCHANA MEGA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! OLAFKU WITAJ PO TEJ STRONIE BRZUSZKA!!!!!!!!!!!

Ilonka - jak staranka??? trzymam kciuki:tak:

Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
&Ewcia - jeśli masz migreny to sprawdź ciśnienie bo ja też tak miałam i okazało się że miałam bardzo niskie. Też bałam się czegokolwiek wziąść, miałam spytać gin ale niestety już nie spytałam

U mnie dalej brak @ jajniki bolą raz jeden raz drugi, bardzo mocno. Częściej po lewej stronie
 
aniolki - ogromne gratulacje!!!!
widzę że trochę przybyło nowych aniołkowych mam - zapalam dla wszystkich aniołków światełko
[*].
Wszystkim którzy zobaczyły upragnione II życzę spokojnej i nudnej ciąży, bez stresów i nerwów!!!!
Linnea - póki okresu nie ma, jest nadzieję, kiedy testujesz?
trawa - widzę odliczanie rozpoczęte, może i ja sobie taki zrobię:-)Dzisiaj dostałam @, 26dni po zabiegu, aż się zdziwiłam że tak szybko,wyniki hist-ne już mam , za tydzień idę na wizytę do gina.
aniunnia - co u Ciebie ? Jak się trzymasz? Byłaś już u lekarza czy jeszcze nie ?
 
Ostatnia edycja:
A propos „znieczulicy”. Wczoraj jak wracałam z pracy do autobusu chciał wsiąść pan, na takim małym jakby skuterku, był bez nóg. Na przystanku krzyczał do kierowcy, żeby spuścił podwozie i wyciągnął kładkę bo chce wsiąść, a wiecie co on zrobił, tyłka nie ruszył z zza kółka i powiedział, że mu nikt za to nie płaci i spuścił tylko podwozie. Dobrze, że ten pan- kombatant wojenny miał przy sobie kombinerki i inny pasażer mu pomógł, bo już sama miałam zamiar z inną panią wnieść ten wózek-skuter do tego autobusu. Porażka z tymi ludźmi.[/FONT]
Ten PAN odkąd przesiedli się na nowe autobusy MA OBOWIĄZEK wysiąść i tą klapę wyciągnąć! Ja w takiej sytuacji wykonałabym przy nim telefon na infolinie MPK (w Poznaniu dodzwania się człowiek od razu) i podaje się numery autobusy i nr legitymacji kierowcy, która musi być widoczna i zgłasza się sytuację. Jeszcze nie spotkałam się w Poznaniu by mi kierowca autobusu MPK czy kierownik pociągu PKP
- nie obniżył podwozia
- jak stanął za daleko od krawężnika, by nie wysiadł i nie pomógł
- nie pomógł wysiąść z pociągu
- kierownik pociągu przeprowadził przez kładkę-tory w sytuacji gdy pociąg zajeżdża na peron, z którego nie mam bezpośredniego dojścia na dworzec
Przekaz musi być tak podany, że on ma czuć, że nie ma innego wyjścia, że to jego obowiązek, że musi mi pomóc, bo bez niego nie dam rady. ;-)
Fakt, że facet mógł po prostu mieć tez gorszy dzień. :-(

no tak, przy takim maleństwie tryb dnia i nocy wygląda nieco inaczej :-) mam nadzieję, że też tego doświadczę za parę miesięcy.
ja niestety mam straszną migrenę, a nie mogę wziąć leków... ale już jest lepiej, rano była masakra :no:
czekam do wtorku, staram się być dobrej myśli, choć zdarzają się czarne myśli albo koszmary :-(nie da się tego chyba wyeliminować po naszych przejściach...
Pewnie, że doświadczysz, wierzę w to, na forum już tak jest, że co jakiś czas musi się udać, dlaczego nie miałabyś być tą szczęściarą teraz Ty, należy Ci się. Jesteś z nami już tak długo i do Ciebie musiało się szczęście uśmiechnąć. A czarne myśli nie dopuszczaj do siebie, strach będzie towarzyszyć, ale czarnym myślom mów zdecydowanie NIE, a niech natychmiast zastąpi je wielka miłość, wiara i nadzieja. :tak:

A na migrenę, smarowanie skroni AMOLEM nie pomaga? Zapytaj o to na wieściach, ta:tak:m też kilka dziewczyn jak choćby Jankesowa czy Ewelina28, Ewela28 z tym walczyły.

Dawno mnie nie było, więc nie dam rady Was nadrobić :(
Hehe a ja ostatnio sobie powiedziałam, że jak nie pojawisz się do 1.02 to będę do tablicy wywoływać, nawet sobie w kalendarz wpisałam "AGAMATI - co i jak?" :-p Staranka są kochana przyjemne, a 3 cykl bezowocny to jeszcze nie maraton, wiem że chcesz czuć w sobie życie, ale ono nadejdzie we właściwym momencie. Jak tam Mateuszek w szkole? :dry:
 
Ostatnia edycja:
Witam babeczki.
Słoneczko za oknem więc zapowiada się piękny dzionek.

anastazja - nie chce się nakręcać dopiero wt lub środę będę testować jak @ nie przylezie. Dziś jak do tej pory dalej nic. :), Tyle że nie czuje się zafasolkowana. Ostatnim razej to 5 dni przed @ wiedziałam na pewno że to jest to. Teraz miotam się tak czy nie. I tak siedze , a raczej leże na l4 więc poczekam. Z tą nogą to i tak nie wiem jakbym się do gin dociągła jakbym zafasolkowała

karollcia33 - co masz na myśli że u emy jest niebiezpiecznie? ślisko?
 
reklama
trawa - widzę odliczanie rozpoczęte, może i ja sobie taki zrobię:-)Dzisiaj dostałam @, 26dni po zabiegu, aż się zdziwiłam że tak szybko,wyniki hist-ne już mam , za tydzień idę na wizytę do gina.
anastazja to jest moje odliczanie, mąż ma w głowie krótszy termin - trochę się różnimy z tym naszym odliczaniem...
powodzenia u gina!
 
Do góry