reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

w kwietniu 2010 r,poroniłam od tego czasu nie zabezpieczalismy się z mężem.Dwa tygodnie temu pierwszy test II(dwie piękne kreseczki),plamienie i ogromny strach,tydzień temu test i znowu II.Mam nadzieję ,że to dzidziuś,lekarz dopiero w następny piątek.A wiec trzymajcie kciuki jak i ja za was starające się trzymam
 
reklama
gosialew Kochana a powiedz mi kiedy zaczeliscie starac po stracie aniołka?? teraz wszystko jest w porządku z Ciąża??

missiulanka dopiero za tydzien?? a mowiłas jak zapisywałas sie do lekarza ze krwawiłas a test pozytywny?? bo to bardzo ważne nieraz w takich przypadkach przyjmuja od razu.

ja niedawno wróciłam z pracy. ciesze sie ze wróciłam bo nie myśle za duzo o tym co sie stało jak mam co robic, ale klientki niktóre wiedzialy ze jestem w ciazy i przychodza i sie pytaja jak sie czuje a ja wtedy mówie ze juz nie jestem w ciąży, cholera jakie to przykre!! a na dodatek moja tesciowa dzwoni do mnie i gada mi ze Gosia<moja szwagierk> codziennei wymiotuje i w lutym bedzie miala pierwsze usg ona chyba nie wie jaka mi tym przykrosc robi!! wieczór i jakos w dół popadam:(
 
gosialew Kochana a powiedz mi kiedy zaczeliscie starac po stracie aniołka?? teraz wszystko jest w porządku z Ciąża??

Po stracie aniołka zielone światełko miałam po 3 lub 4 cyklach, ale zaszłam dokładnie rok po poronieniu. Chyba za mocno o tym myślałam, dopiero jak "odpuściłam" to się udało. Czasem chęć zajścia w ciążę tworzy blokadę. Psychika też jest ważna. Generalnie ciąża przebiega prawidłowo, początki na duphastonie do 15 tc a potem to już ok, musiałam się dużo oszczędzać.

Kobietka a u Ciebie suwaczekz rozpoczęciem staranek aktualny? bo to już tuż tuż boboseksy będą :)
 
GosiaLew moj gin powiedział ze po drugiej miesiaczce bedziemy juz mogli sie starac. puki co w srode jade do szpitala po wynik hist. i potem mam zadzwonic do gina umówic sie na wizyte chyba ze złapie go w szpitalu. czekam na @ z utesknieniem jak nigdy juz bym chciala zeby te dwa miesiace minęły zebysmy mogli znowu zaczac sie starac.
 
w kwietniu 2010 r,poroniłam od tego czasu nie zabezpieczalismy się z mężem.Dwa tygodnie temu pierwszy test II(dwie piękne kreseczki),plamienie i ogromny strach,tydzień temu test i znowu II.Mam nadzieję ,że to dzidziuś,lekarz dopiero w następny piątek.A wiec trzymajcie kciuki jak i ja za was starające się trzymam
Missiulanka - zrób sobie na własną rękę badanie progesteronu, jak będzie niskie wal do lekarza po duphaston albo luteinę i nie interesują Cię kolejki. Plamienie może też być spowodowane zagnieżdżaniem się komórki. W którym tc jesteś? 4t od OM + 2t do testu + 1t drugi test, czyli co 7tc?
 
w kwietniu 2010 r,poroniłam od tego czasu nie zabezpieczalismy się z mężem.Dwa tygodnie temu pierwszy test II(dwie piękne kreseczki),plamienie i ogromny strach,tydzień temu test i znowu II.Mam nadzieję ,że to dzidziuś,lekarz dopiero w następny piątek.A wiec trzymajcie kciuki jak i ja za was starające się trzymam
missiulanka gratuluję, ale tak jak piszą dziewczyny, z krwawieniem w ciąży trzeba zgłosić się do lekarza, a nawet od razu do szpitala, jeśli lekarz nie przyjmuje...

GosiaLew moj gin powiedział ze po drugiej miesiaczce bedziemy juz mogli sie starac. puki co w srode jade do szpitala po wynik hist. i potem mam zadzwonic do gina umówic sie na wizyte chyba ze złapie go w szpitalu. czekam na @ z utesknieniem jak nigdy juz bym chciala zeby te dwa miesiace minęły zebysmy mogli znowu zaczac sie starac.
Asia szybko minie... taki okres też jest potrzebny, żeby psychicznie trochę wydobrzeć :tak:

Liljanna - godzina postu 4.47??? :-)
 
Witam dziewczyny :) ja siedze przy puźnej porannej kawce. Niestety z nogą w gipsie ciężkoo się wyrobić. Samo ubieranie i myćie 3 razy dłużej schodzi :-);-);-)

missiulanka - gratuluje :-):-):-) ale tak jak dziewczyny piszą do lekarza choćby po luteinę lepiej dmuchać na zimne
GosiaLew - życzę zdowiuśkiego różowego bobaska
asia1987 - oczekiwanie na zielone światełko szybko minie. Myśmy nawet nie czekali do 3@ ale jak do tej pory bez rezultatów( chyba, bo dziś miałam dostać @ )
 
reklama
Linnea82 Trzymam baardzo mocno kciuki byś tego @ nie dostała.

A mnie właśnie od kilku dniu tak boli brzuch a od wczoraj -wieczora weszło mi w kręgosłup -normalnie jak by mnie przewiało a to akurat nie możliwe bo przeziębiona siedzę w domu i nie miało mnie nawet gdzie przewiac a kurcze ruszyc się nie mogę i niewiem o co chodzi: brzuch, kręgosłup...:baffled:
 
Do góry