reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

monisiowata to straszne co musiałaś przejść :-( dlaczego los jest taki okrutny. Nie trać nadziei, będzie dobrze następnym razem. To jest czarna strona tych wszystkich testów ciążowych - czasem dowiadujemy się zbyt wcześnie :-(
 
reklama
Cześć dziewczyny

monisiowata - przeżylaś horror czasem lekarze chyba zapominają że pacjent to człowiek który czuje i ma uczucia :-( . Co do pujścia do lekarza ja postanowiłam iśc 5-6 tygodniu jeśli zafasolkuje ;-)

Narazie czekam na @. Tylko nabawiłam się stracha od owulki mam dziwne bóle czasem jak na @ i bardzo silne (skurcze jak po zabiegu :( )
Nie wiem co co jest. Ani krawienia nie widać ani nawet plamienia. Jutro planowo mam dostać @. Boję się że coś jest nie tak. Z tego co się dowiedziałam przy pierwszej ciąży to mam mięśniaka średniej wielkości ale poza macicą.Macie pomysł co to może być?

A z innej beczki jestem w Egipcie albo inaczej to ujmując egipt przypałętał się do mnie. W pracy miałam małą wpadkę (wózek na kułkach wysoki na wzrost człowieka z towarem udeżył mnie w kostkę, nie wychamowałam na zakręcie) i gips. Nie zrobili mi prześwietlenia bo się spytali czy jestem w ciąży. A ja im na to że nie wiem bo się staramy i czekam na @. Lekarz obmacał, pomlaskał i stwierdził że do gipsu. Więc narazie mam 3 tygodnie L4
 
Linnea82 Ja do @ mam jeszcze tydzień i też ostatnio mam straszne bóle na dole tak jak na @ albo już sama nie wiem na co.Jak każda tutaj chciałabym tego @ nie dostac tym razem ale chyba i tak dostanę. Aj już nerwy biorą jedni nie chcą a zachodzą a inni.... szkoda słów-chyba teraz ja w doła popadam!!!:-(
 
Linnea82 Ja do @ mam jeszcze tydzień i też ostatnio mam straszne bóle na dole tak jak na @ albo już sama nie wiem na co.Jak każda tutaj chciałabym tego @ nie dostac tym razem ale chyba i tak dostanę. Aj już nerwy biorą jedni nie chcą a zachodzą a inni.... szkoda słów-chyba teraz ja w doła popadam!!!:-(

Nerwowercia zanim dowiedziałam sie, że jestem w ciąży to mnie tak podbrzusze bolało jak na @ więc byłam święcie przekonana, że jednak dostanę @. A tu niespodzianka i @ brak. Ale wiem, że nie ma się też nakręcać za bardzo, bo później straszne rozczarowanie jest.
 
Lila no czekam z niecierpliwością już na poród a jestem 5 lub 6 w kolejce na "wieściach od ciężarówek". Tak więc wielu z nas udaje się zajść i donosić szczęśliwie po stracie. Więc trzymam kciuki za kolejne fasolki i wysyłam fliudki ~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Monisiowata - zrób tą betę i idź z wynikami do swojego lekarza, niech Cię dokładnie przepada, poogląda z każdej strony, powiedz mu o swoich obawach, niech je rozwieje, niech Cię podbuduje, bo to co przeżyłaś i opisujesz to jakaś rzeźnia a nie szpital. Mocno przytulam, nie potrafię sobie wyobrazić co czułaś/czujesz :(
 
Do góry