reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

?fragmenty tkanek w stanie martwicy ukrwotocznionej...cholera co to znaczy???
Na moje nastąpiło tak jakby niedotlenienie co spowodowało w konsekwencji brak czynności serduszka. Ale ja nie jestem lekarzem, warto zadzwonić i poprosić o wyjaśnienie. O wyjaśnienie tego Twojego konkretnego przypadku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczynki!
Linnea, wiem co czujesz, tez mnie nachodzą myśli, ze nie mogę dac dziecka mojemu mezowi. Wiem jak bardzo chce zostac ojcem, wczoraj nawet troche na niego najechalam, bo mowil mi ze chce miec dziecko, zebym mu dala dziecko i takie tam standardowe marudzenie, wiem ze nie mial nic zlego na mysli ale dla mnie to dosyc delikatna sprawa. zapytalam go wkurzona czy on mysli ze ja mam gdzies w szafie schowane dzieciaki i nie chce mu dac jednego??! cała ta sprawa meczy nas oboje
Przez ostatni rok chec bycia matka determinowala cale moje zycie. Chcialabym spasowac, odpoczac, znalezc w tym wszystkim siebie.

Ewelinko, o kartce przypomnialam sobie pozno, nie bylo mnie w domu i nie mialam kartki, napisalam to co chcialam w komorce, moze spelni sie choc troche.

a biznes potrzebuje tez troche czasu, pomysł swietny, wroze ci sukces, ale wiem z doswiadczenia ze tysiac ulotek nie zastapi zadowolonego klienta, a na to niestety trzeba czasu.

Ja dzis bylam u dentysty zalozyl mi tymczasowa plombe;) nastepna wizyta za 2 tyg. bo teraz jest w egipcie boze narodzenie, ale chyba bede musiala do niego wpasc jutro, bo cos mi tej plomby ubywa..
 
Witam kochane w Nowym lepszym ( mam nadzieje)Roku
No ja jutro wracam do Wawy a w sobote dalej w trasę i jedziemy w góry.Trochę sie odpręzyłąm u rodziców i seksik był co dziennie.szczerze mówiąc nie wiem kiedy tak mnie cieszył seks chyba jak robiliśmy naszą kochana Melkę.Mam nadzieje że zaskoczyłam czas pokaże.
Ola**-jenki ale ten czas leci Twój Juluś już ma ponad miesiąc szok
MaGDA mr -kochana Ty chyba nowa jesteś zapalam światełko dla Twojego Aniołka (*)Zostań z nami
zjola-kochana ja też postanowiłąm nie ogladać sie do tyłu tylko chce brnąc w lepsze jutro przeciez musi byc lepiej co nie?
no to suoer że sie wybawiłaś:)
isza1988-trzymam kciuki za Twoje postanowienie
klaczek-no widzę ze wpadłaś w zakupowy szał super ja tez tak kupowałam
a u ciebie juz 11 tygodni oby tak dlaje bardzo tobie kibicuje. a Rajmund to musi być suoer face:)pozdrów go
ok to narazie tyle lece się pakować
Jeszcze raz życzę Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku
 
Witam sie w Nowym Roku :-)
Wczoraj wrocilismy do domku :tak: kurcze wszedzie dobrze ale w domku najlepiej :-D fajnie bylo na rozjezdzie ale jak dla mnie to juz bylo dlugo juz mi bylo teskno za wlasnym katem :-) Najgorszy moment ktory pamietam to swieta rozchorowalam sie na calego goraczka,lamanie w kosciach,dreszcze ehh i to jeszcze u znajomego bylismy dla mnie tragedia bo jak sie leczyc u kogos :tak: no ale juz po wszystkim :-D
klaczek twoj suwaczek mknie do przodu ze hoho :-) oby tak dalej zdrowia zycze dla was :-) no a ten Twoj Rajmund to jest niesamowity facet,takiego to ze swieczka trzeba szukac ;-)
 
Kłaczek - Ty przypnij R. jakąś plakietkę, że On Twój, nie wiem zapodziej kluczyk do Jego serca czy cuś, bo jak czytam to mu tu niezły fun club rośnie :)
 
Karollcia, zgadza się - wpadłam w amok. Przed chwilą wyszłam "się przelecieć" i przy okazji (po drodze zapewne) zaliczyłam TJ Hughes'a - wyprzedaże mają, oczywiście wpadłam w ciuchy niemowlęce. No i podziękował pięknie, mam w nosie bodziaki z 65% polyestru i ledwie 35% bawełny. Aż twarde. Brrr... Ciuszki są kolorowe i śliczne, ale nie moja bajka. I ceny mimo że wyprzedaż też jakoś nie powalają - jednak cierpliwie poczekam na car boot'y albo się gibnę po british heart'ach.
Ssabrinaa, jak dla mnie to on się wlecze niemiłosiernie, ale to subiektywne odczucie. Tydzień ma 7 dni - aż 7 i ni cholery nie chce przyśpieszyć.
Lilijanna, nie grozi. Mam cholernie monogamicznego chłopa.:-D On się nie angażuje na zawołanie, ale jak już się zaangażuje to ciężko to odkręcić. Parę razy się poparzył, teraz ceni spokój i pewność w naszym związku - ufamy sobie. To nie jest facet z gatunku lew salonowy czy chodząca rozrywka, nie jest też bogaty ani "ustawiony", nie ma prezencji super hiper miszczostwoświata (mnie się podoba, innym nie musi:-p), ale jest niemożliwie uczciwy i ma zaje... wnętrze. Dochodzi swego rodzaju zakręcenie jakiemu oboje podlegamy i jest jak jest. I wiem że się za laskami nie ogląda mimo że ma mało atrakcyjną babę - woli własną.:tak:
 
klaczku no z tym to sie zgadzam w 100% :-D pamietam moj suwaczek i takie same odczucia mialam stal w miejscu i sie nie ruszal czasem 1tydzien wydawal mi sie 1miesiacem :-) No i latwiej jest powiedziec ale mknie Ci suwaczek do przodu jak sie patrzy na suwaczek znajomych niz wlasny :-D :tak:
Ale sie objadlam dzisiaj (ryba z frytkami i salatka ) pozno obiadek bo pozno wstalismy :-D pobudke zrobilismy se o 13:30 :eek:
 
Dziewczyny mi jak się wydawało, że suwaczek stoi w miejscu to znikałam z forum na kilka dni i jak wracałam to jakoś tak popędził. A takich zniknięć kilka potrzebowałam :)
 
ojej :D 2 dzień diety i schudłam 0,5 kg :D HAHAHA a diety sie trzyma troche głodna chodzę ale bedzie ok :D a potem wychoduje malusia fasolke w brzuchu :D dostałąm lek ALBOTHYL na to moje zapalanie znacie je moze?? w lutym na kontrole:D
 
reklama
Emy bardzo mi przykro z powodu Twoich aniolkow, nie wiedzialam ze stracilas blizniaki.Duzo nadziei zycze Tobie i mezowi-mam wielka nadzieje ze Wam sie uda i jeszcze raz bedziesz w ciazy i tym razem donosisz do konca.
Ja tez mam wielkie nadzieje na ten rok-zobaczymy co przyniesie. Moim postanowieniem jest zrelaksowac sie i cieszyc bliskoscia z mezem :-D
Pozdrawiam Was wszystkie
 
Do góry