reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Na początku było ciężko ale trzeba żyć dalej.
Właśnie na to liczę, że będę miała z kim z wózkiem spacerować :-)
Najchętniej już byśmy się postarali ale poczekamy jeszcze trochę.
 
reklama
Ja sie juz ciesze, ale moje obawy sa i nie pozwalaja mi spac spokojnie. najgorsze to przeziebienie. nie wiem czy to nie zapalenie zatok, chyba jutro znowu odwiedze lekarza.
 
Ostatnia edycja:
A coś nieinwazyjnego na katar? Nie żeby zaraz z pseudoefedryną sie pchać, ale jakieś krople do nosa? Maść pod nos jak dla dzieci... Kurcze, ja się ratuję czosnkiem bo tu nic mądrego nie wymyślę a do apteki pewnie nie mam po co iść - jak ostatnio chciałam kupić coś jak Cepan czy Contrctubex (na blizny) to mnie babka w aptece do lekarza wysłała, więc obawiam się że jak będę chciała coś na przeziębienie to najwyżej mi paracetamol zaproponuje a to w ciąży chyba nie teges. Z resztą gorączki nie mam, wręcz przeciwnie.
 
Ja tez na szczescie goraczki nie mam, ale ilez mozna smarkac i kaszlec? mam jakies krople do nosa na bazie soli morskiej, ale tez nie bardzo pomagaja. wczoraj czulam sie calkiem niezle, ale dzis znowu jakos tak slabo i do d....
 
Disne mar albo coś w tym guście? Rozrzedza, upłynnia, ale nie osusza i nie "klęśnie" śluzówki. Zdecydowanie za długo cherlasz - to już wygląda przewlekle. Jakieś oskrzela Ci się do tego nie dołączyły? Może by warto było żeby lekarz posłuchał co w klacie piszczy...
 
reklama
Do góry