reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Karollcia, ale nadzieję daje. Wzrusza wspomnieniami, ale rzuca światło. Też przy tym płaczę. Marynia też płakała kiedy to śpiewała, wiele osób słuchając tego płacze bo każdemu przed oczami staje ktoś bliski, kogo już nie ma, ale "przyjdź na świat by wyrównać rachunki strat, żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole". Przyjdź, żeby życie znów zatoczyło krąg, żeby śmierć nie wygrała pozostawiając na zawsze puste miejsce przy stole i w sercu. Przyjdź, żeby żałoba ustąpiła miejsca radości, żebyśmy znów uwierzyli w "dziecko w nas" - radosne, beztroskie, nie znające bólu. Karollcia, to jest o nadziei.
 
No, to czekamy co powie. Mam nadzieję że może jakaś anemia lekka powoduje to zmęczenie... Chociaż bóle zamostkowe... Oj, nieładnie. Spoko - czekamy do jutra a Ty się oszczędzaj może, co?
 
o niee !! Kochane jesteście świadkami moimi że od jutra dieta i ćwiczenia ... ja nie wiem czy to ta taczyca czy depresja ale ja tyje !!
a tak byc nie moze skoro chce miec maluszka to tez nie moge wygladac jak smok bo to tez nie zdrowe !!
A wiec ... od "a wiec" zdania sie nie zaczyna ale trudno:p
od jutra zakladam zeszyt zapisuje co jem i ile cwicze !! BASTA OBŻARSTWA !!
JESTESCIE MOIMI ŚWIADKAMI !!
A tak wogole to wszystkiego dobrego na mikolaja duuuuużo fasolek:D w czwartek do gina ide:D
 
Witam

Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta
Emy myślałam ostatnio o Tobie :*

ale jestem na wezwanie Pati.b

Miałam się wypowiedzieć w sprawie clo.
Ja swoją córcię mam dzięki Metformaxowi.
Clo brałam na samym początku ale w pierwszym cyklu miałam ciąże biochemiczną a w 3 puste jajo płodowe.

Ale znam wiele dziewczyn, którym udało się właśnie po clo. Tak więc życzę powodzenia dziewczynie, która będzie go stosować.

Tak dla przypomnienia
w październiku 2008 poroniłam, przeszłam zabieg. W październiku 2009 byłam w tym samym szpitalu tyle, że na porodówce.

Trzymam kciuki za Wszystkie starające się.
Życzę bezbolesnego porodu ciężarówką.
Uściski dla wszystkich dzieci.
Dla Aniołkowych Mam życzę ukojenia.
Dla wszystkich Aniołków
[*]

Ściskam mocno
 
As - trzymam kciuki za wizytę, a Ty się oszczędzaj!Żadnego sprzątania w mieszkaniu :)
isza - mogę się dopisać do Twojej grupy odchudzających?;) Ja mam do zrzucenia ok 12 kg, 2 razy zaczynałam dietę ale jestem za słaba i czekolada bierze górę nade mną :-)

Kolorowych snów wszystkim.
 
Cześć babeczki!

Czy u was też świeci słońce?

U mnie dzisiaj świeci pełną parą chociaż za oknem szaro i zima.

Odebrałam wyniki bety 26,23 to więcej niż trzeba ale dość mało jak na zaśniad. Wiem, że przy zaśniadzie beta potrafi wynosić 500 000 a tu marne 26. Jak czytam o zaśniadzie częściowym, to wszędzie piszą, że macica jest większa niż wskazuje wiek ciąży, że komórki zaśniadu szybko się namnażają i duszą zarodek. U mnie na obrazie usg był tylko czarny pęcherzyk ciążowy, bez śladu zarodka i czegokolwiek innego. Dopiero w 11 tygodniu ciąży znaleźli zarodek wielkości 3 mm. Czy to możliwe, że się pomylili i to nie był zaśniad?
Powiedziałam to mojemu M i powiedział, że może jednak jeszcze raz spróbujemy, tylko najpierw zasięgniemy jeszcze opinii lekarza, który bardziej w tym wszystkim siedzi

A mój synuś ma zdiagnozowanę za małe serduszko i okazało się jeszcze dużą niedomykalność zastawki, co może powodować jego dolegliwości. Podobno z tego się wyrasta, tylko musi być pod stałą opieką kardiologa.
Dzisiaj poszedł po 2-ch miesiącach do szkoły i zaliczył na 3 biologię z całego półrocza. Dobra nasza, będzie dobrze!

Sorki, że tylko o sobie, ale ściskam was wszystkie bez wyjątku.

As zdrowiej kobitko! Oby to nie było nic poważnego! Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę &&&


 
reklama
witam we wtorek
no u mnie słoneczko nie świeci jest tak strasznie ponuro.
klaczek- tak daje nadzieje i to dużą
AS- no jak wróćisz od lekarza to daj znac co tam sie dzieje
zjola-będzie dobrza.no to super że mały zaliczył ta biologie oby do przodu i tak widac ze zdolny jest.
no i oczywiscie skonsultuj sie z lekarzem i bedzie ok:)

a ja szukam jakiejsc pracy zeby móc wykonywac w domu albo gdzies ewentualnie na pół etatu.
Może coś wiecie ?
pozdrawiam i miłego dnia
 
Do góry