reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej laski

Karollcia, Agala przykro mi z powodu waszych @ .

Ja już nie wiem czy wogóle testować troche mnie bolał dziś brzuch wzięłam nospe, ale przez cały dzień sie nic nie rozkręciło ,za to niedawno tuż przed kąpielom zauważyłam coś beżowego na gatkach i wzięłam na palec ,na palcu to wyglądało jak biały glutek i już nie wiem co jest grane, może jeśli do jutra nic sie nie rozkręci to zatestuje bo będzie imprezka alkoholowa i musze wiedzieć czy jest czy nie ma fasoli,ale już straciłam nadzieje chyba ,napweno @ przylezie ,jutro postaram sie dać znać.

Neferet- nie pomogę Ci ,a masz już wynik kolejnej bety?

miałam dziś gości cały dom pełen i ledwo żyje.


 
reklama
Karollcia, a_gala - szkoda. Miałam nadzieję że sobie razem pociężarówkujemy, zawszeć to w kupie raźniej. No, nic. Poczekam na Was, najwyżej będę się wcześniej rozpakowywać.
Agniesiar - ja też tak chcę!! Normalnie chcę zobaczyć małego człowieczka i mieć świadomość że ten cholerny 10tc. jest za nami. Ech... Poczekamy sobie jeszcze.
As - nie tylko goldeny się rozwalają na drodze. Nasz mix ON i collie robił dokładnie to samo. Ba, był tego uczony. Lepiej przekroczyć psa idąc przez dom niż potknąć się na nim gdy ten wstaje tuż przed nami. A śmierdzący podszerstek... Im więcej psa, tym więcej smrodu - taki deal.
Ewcia - powaliłaś mnie. Już nawet nie faktem że pierwiastka, ale że kobieta 56-cio letnia rodziła. Uważam że już moje dziecko będzie miało starą matkę bo jeśli teraz się uda, urodzę mając 43 lata. Na dobrą sprawę mogłabym być już babcią. Moja mama została babcią mając dokładnie tyle. 56 lat to już w zasadzie powinna być menopauza w ostrym ataku - nieeezłe. Nasunęło mi się pytanie kto to dziecko wychowa - czy matka dożyje jego dorosłości? Będzie się użerać z nastolatkiem będąc grzybiejącą staruszką? Nie widzę tego - mam sporo mniej i zdaję sobie sprawę że będę całkiem starszą panią kiedy moje dziecię będzie przechodziło hormonalny bunt i wiem że może być cieplutko.
 
cześć
ja tylko na chwilkę, bo dziś byłam już w pracy
wczoraj byłam u ginka, bo kazał przyjechać jak tylko zadzwoniłam, oczywiście mamy zielone światełko i liczy na to, że szybko się uda, kazał brać już acard i jak tylko zaciążę mam od razu dzwonić i przyjechać na wizytę, dostanę clexane
na razie od 3 dni mnie napierdziela cały czas brzuch na dole, nie wiem czy to jakiś znak, bo do @ jeszcze sporo czasu, tzn. 8 dni, dziś nawet w pracy wzięłam nospę, bo tak mnie ciągnęło, kostury spojenia też dają coś znać ale może to moja wyobraźnia, sama nie wiem, na razie staram się wyluzować chociaż ciężko mi to przychodzi

kobietka testuj jutro i dawaj znać co i jak, nie trzymaj nas już w niepewności

a_gala, karollcia przykro mi, że @ przyszły, mam nadzieje, jednak że nie będziecie musiały długo czekać na II kreseczki

karolcia rozumiem twoje obawy odnośnie badań, nie ma co się dziwić, ale będzie dobrze, zobaczysz!!

Neferet
jak wyniki dzisiejszej bety? może jakieś zaburzenia hormonalne cosik mieszają?

kochane pozdrawiam was serdecznie, postaram się jutro zajrzeć na dłużej, chociaż rano jadę na basen, popołudniu śmigam na urodzinki, w niedziele mam dniówkę
byłabym zapomniała w środę mam obronę pracy mgr, boję się i cieszę jednocześnie, bo przynajmniej będą miała ją już za sobą, trzymajcie kciuki
 
anusia63 witam Cię, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, zaplam * dla Twojej Kruszynki

Halina0406 - taaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!! ja chcę bliźniaki, chłopca i dziewczynkę:-) no i rozmarzyłam się:-D

agniesiar wszystko będzie w porządku! nie stresuj się bo to najgorsze dla maleństwa!

As - jutro, 14.00 - trzymam kciukasy!!!

czarna - wyjazdy integracyjne sa po to, żeby się zintegrować z tymi, których się nie zna :-D miłej zabawy!

Ewelinka
a to chamstwo! No, ale to ty jestes powysłodawczynią, więc masz jak najbardziej prawa do bycia wspólnikiem tego dzieła! Walcz o swoje i nie pozwól aby jakiś facet, dyktował Ci jak ma być! Trzymam kciuki za ciebie!

Pati.b
ja jestem po trzydziestce :szok: ale nie zamierzam stosować testów owulacyjnych, stawiam na spontaniczność

agbar
- &&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte!!!

ilonka26 - mówisz, że w środę już będziesz pani mgr? Fiu fiu fiu! trzymam piąstki za bezstresową obronę!


a my mamy dziś 11 rocznicę znajomości, właśnie dostałam piękną czerwoną różę, wiec zmykam się poprzytulać do mężusia
 
kobietka22 - trzymam kciuki!!! Oby to było spełnienie marzeń!!

kłaczek - mam nadzieje, ze już niedługo sie doczekasz, ze juz niedługo będziesz nosiła pod sercem maleńki cud!

Dziewczynki trzymam za was wszystkie kciuki i życzę z całego serca upragnionych II kreseczek i spokojnych 9 miesięcy!!!

Pamiętam o was i jestem z wami serduszkiem, ale strach przed czytaniem ciągle mnie przeraża, co tu zajrzę to niestety widzę nowe aniołkowe mamusie to na ten czas jest dla mnie nie do wytrzymania, po każdej takiej wiadomości strach jeszcze bardziej mnie paraliżuje, a wiem, ze mojemu dziecku potrzebny jest teraz spokój. Przepraszam, ze jestem troszkę z boczku, ale zagladam czasem i patrzę na suwaczki czy jest z nami kolejny maluszek.

Pozdrawiam was słoneczka!!!
 
Dawno mnie tutaj nie było i co ja widzę...

kłaczek ogromne gratulacje!!! Trzymam mocno za Ciebie i dzieciątko kciuki &&& i życzę spokojnej ciąży i cudnego dzidziulka za 8miesięcy!

agniesiar za Was również zaciskamy łapki &&& i życzymy wszystkiego dobrego!


Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Cześć Wam Kochane MOJE

Dziękuję wam wszystkim za odpowiedź normalnie ta sytuacja poprostu mnie przerosła bo w życiu już tyle kopniaków dostałam ale kto ma miękkie serce ten musi mieć twardą d.... napewno coś o tym wiecie. Napewno się nie poddam i będe walczyła o swoje. Chciałam wam powiedzieć że byłam wczoraj u ginekologa i powiedział mi że nie pęka u mnie pęcherzyk graffa bo ost mam co dwa tygodnie @ i poszłam wczoraj do niego "znowu" i zobaczył że w prawym jajniku zamiast mieć owulację nie mam jej tylko mój organizm sie przygotowuje znowu do @ i prawy jajnik mam pusty czyli nie pękł ten pęcherzyk nie wiem do końca co to jest?? Napewno jest to jedna z przyczyn niepłodności:( Gin dał mi tabletki anty i mam przez 2 miesiące je brać i przyjść do niego i zobaczymy co się będzie dalej działo:(
ewcia cały czas podpatruje co tam u WAS:):)
mysza84 na tym forum w tym samym czasie się pojawiłyśmy masz już szymonka jest śliczny i mam nadzieje że grzeczny dla mamusi to daje nadzieje że może i mi sie uda...:)
kłaczek MOJE SERDECZNE GRATULACJE ZA 8M-CY BĘDZIEMY PODZIWIAĆ TWOJĄ KRUSZYNKĘ:)
Pozdrawiam was kochane jeśli coś wiecie na temat tego pęcherzyka graffa proszę napiszcie
Buziaki
 
Julitko - w kwestii kota jeszcze. Od mruczenia na poduszce jest u mnie tricolorka Futro- subtelna i wytworna drobina, która wieczorem wskakuje na brzeg łóżka i czeka na zaproszenie na poduszkę. Zaproszona i pogłaskana, zwija się w kłębek i cichutko mruczy. I jest cudnie. Jest jeszcze Miyuki, od mruczenia w ogóle, ale ona ma subtelność walca drogowego - wskakuje na łóżko, staje przednimi łapami na moich żebrach i "ugniata" przebierając nimi jak pianista w akordach, przy czym mruczy jak diesel, a że waży swoje 6kg (2xtyle co Futro) to miewam po takich pieszczotach sińce na żebrach.:)) Ale przecież kotecek kocha.
Agniesiar - też w to wierzę. Albo raczej biorę to pod uwagę bo tak na całego wierzyć to się jednak boję. Tak bardzo chcę...
Mysza - dzięki. Staramy się. Maluch na razie grzecznie sobie rośnie i mam nadzieję że tak już zostanie.
EwelinaK - dzięki. Jeśli się uda, to będzie znaczyć że marzenia czasem się spełniają. Sorry, nie mam pojęcia w temacie pęcherzyków. Tzn. normalnie to wiem że dzwonią, nawet wiem gdzie, ale jak coś jest pokićkane to już się gubię. Za mądre to.
 
Witam się sobotnio życząc miłego dnia.......
Kilka dni nie zaglądałam, bo miałam nawał pracy..... rada pedagogiczna, zebrania z rodzicami, warsztaty metodyczne itp..... Dobrze, że ten tydzień pracy już się skończył.... następny też mam zabiegany ale sympatyczniejszy- zebranie w szkole u syna i 2 spotkania z koleżeństwem......

Przytulam nowe aniołkowe mamusie i zapalam
[*] dla Waszych Aniołków.... zostańcie z nami.....

ilonka - trzymam kciuki za obronę......

karollcia, a_gala - przykro mi, że @ jednak się pojawił..... życzę owocnego kolejnego cyklu......

kobietka - i jak testowałaś??????????

kłaczku - trzymam kciuki za Was życząc spokojnych i nudnych 8 miesięcy....

agniesiar - gratki udanej wizyty......

as - jestem myślami z Tobą i trzymam o 14 kciuki........

mysza - witaj.... jak miło, że do nas zajrzałaś......... ucałuj Szymonka od e-ciotki

A ja jestem jeszcze przed @ (który ma przyjść około czwartku)..... absolutnie nie nastawiam się, że się nie pojawi..... Chociaż byłoby super, gdyby @ zastrajkował na najbliższe 9 miesięcy....
 
reklama
byłam laski rano na basenie, wiecie co zdecydowanie basen dobry na wszystkie smutki :) teraz padam troszkę na pyszczek, ale zajefajnie :)
nadrobię was później :)

agniesiar rozumiem twój strach, ale będzie dobrze!! wpadaj do nas jak będziesz na siłach, my trzymamy za ciebie kciuki :)
 
Do góry