reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

As, nie wygłupiaj się. Gdyby to była Twoja wina, w sensie zaniedbania lub celowego szkodzenia ciąży, to mogło by Ci być łyso. W innym przypadku nie masz sobie absolutnie nic do zarzucenia bo Ty walczysz. Opieprzyć??
Ola**, póki co mam jeszcze 18tbl, ale wiem że dziewczyny wysłały piguły i mam nadzieję że dotrą na czas. Spokojnie - ma byc dobrze.
 
reklama
Olu** - 2x1 biorę. I mam wrażenie że nie przeginam. Natomiast suwaczek... Hmmm... Zrobić to zrobiłam i wykopyrtnęłam się przy okazji umieszczania go w sygnaturze. No, dajcie mi kropel, zapomniałam jak to się robi, albo poprzednio ino fuksem się udało. Prze "edytuj sygnaturę " nie przechodzi bo zamiast kodów pokazują się gotowe obrazki... Doopa ze mnie nie komputerowiec.
 
As, nie wygłupiaj się. Gdyby to była Twoja wina, w sensie zaniedbania lub celowego szkodzenia ciąży, to mogło by Ci być łyso. W innym przypadku nie masz sobie absolutnie nic do zarzucenia bo Ty walczysz. Opieprzyć??
Ola**, póki co mam jeszcze 18tbl, ale wiem że dziewczyny wysłały piguły i mam nadzieję że dotrą na czas. Spokojnie - ma byc dobrze.
A opieprzaj :-D:-D:-D:-D:-D
Już mam się bać :confused::confused:

znowu zły dzień .. i znowu łzy ...
Przytulam do serducha.:tak::-):-)

Ola ** są już 3 możliwości.
W związku z tym ,że ja po zapaleniu przydatków to mogło być na tle infekcyjnym-pierwsza opcja

żylaki macicy-to druga opcja

- i dzisiejsza nowość to taka ,że po tamtym poronieniu nie dostałam immunoglobuliny ,a ja minusowiec jestem.
Mąż ma grupę 0 Rh+ ,ja B Rh - ,a dzieciaki obydwoje B Rh + .
Przy takim zestawieniu najbardziej prawdopodobne jest ,że doszło do konfliktu serologicznego na samym początku.:-:)-(
Dziecko miał grupę krwi + ,więc mój organizm wytworzył przeciwciała i zabił dziecko.:-:)-:)-:)-(

Rozmawiałam z lekarzem na temat grupy krwi ,bo pytał o grupę.
Jak mu powiedziałam jaka to grupa od razu wypalił o koniecznej immunoglobulinie ,bo inaczej następne dzieci raczej też poronię .Chyba ,że nie planuję więcej powiększania rodziny to wtedy nie muszę jej brać.:sorry2:
Zapytałam ,czy możliwe jest ,że poroniłam dlatego,że w lipcu nie dostałam immunoglobuliny po poronieniu ,odpowiedział ,że jak najbardziej tak.:-:)-:)-(

Coraz więcej się wyjaśnia ,jeśli chodzi o mój przypadek.
I wcale rozwiązań nie szukam.
Same się znajdują.:tak::sorry2::-:)-:)-(
 
hej....
Moje wyniki z Trombo. dopiero w środę....bo jeszcze coś sprawdzają.....no i teraz ja Ilonko mam szał pał....no bo skoro tyle to trwa....to pewnie cos jest.....a ja czekam na wyniki i się wstrzymuje z zakupem clexanu....bo jego dawka ma zależeć od wyników....ale jestem zła...myślałam, że przed weekendem będzie wszystko jasne.....

buziaki...
 
Cześc Wam moje babeczki:)
Witam w szczególności Halinkę i anusię bądźcie tu z nami pomożemy w miarę naszych możliwości, zapalam światełko dla waszych aniołków(*) bądźcie silne bo nikt oprócz nas nie wie co to znaczy walczyć o swoje, o miłość do dziecka, o upragnione dziecko. Jeśli będziemy mogły pomóc napewno to zrobimy. Pozdrawiam Was Kochane.

Mnie troszke nie było ale przezwyciężyłam szok który mnie ostatnio doznał, dziewczyny powiedzcie czy ja jestem normalna?? Wiecie albo i nie ;) że zajmuje sie ubezpieczeniami teraz rozszerzyłam swoją działalność jeszcze o inną branżę myślałam miesiącami co by tu jeszcze otworzyć aby były zyski mieszkam w małym miasteczku ok 16tys mieszkańców no i sobie pomyślałam że z każdą pierdołą trzeba jechać do miasta powiatowego załatwiać sprawy a przynajmniej sprawy związane z Wydziałem KOmunikacji więc opowiedziałam koleżance o moim pomyśle otworzenia biura, wypełniłam jej wniosek pokierowałam ją w urzędzie pracy bo wcześniej tam pracowałam ażeby dostała kase na rozpoczęcie działalności 19tys ta kasa oczywiście jest dla niej, spytałam się jej czy pomoże mi zrealizować to wszystko o czym myślę była bez pracy zgodziła się otwoarzyłyśmy biuro od 15.XI jestem bardzo szczęśliwa że realizuję swoje pomysłu i że mogę jeszcze w tym pomóc jej. Wyobraźcie sobie że 14.XI dzień przed otwarciem ona przyjeżdza ze swoim facetem ok godz 20 i on mówi mi że uważa iż Edyta powinna sama to biuro otworzyć bezemnie:szok: nogi się podemną ugieły nierozumiałam nic i WYBUCHŁAM przecież to mój pomysł to ja pomagałam jej kasę dostać, to ja nad tym wszystkim miesiącami myślałam a tu ktoś nagle chce zabrać mi marzenia powiedziałąm mu co myślę dodam że ona sama wychowyje synka bo jej fagas siedział 3 lata ja jej we wszystkim pomagałam jeździłam z nią załatwiałam sprawy pomagałam jak mogłam dałam jej kawałek siebie a tu TAKIE COŚ!!!! wyszło na to że niby tamtej rozmowy nie było jesteśmy wtym biurze razem ale wyobrażacie sobie co ja czuję tak, poradzcie CO JA MAM ZROBIĆ??????? Bo czuję się zdradzona oszukana a na dodatek z tych nerwów jak przyjechałam 15.XI do biura kolano mi wyskoczyło z rzepki:baffled: a ja nie wiem jak to zrobiłam wsadziłam je spowrotem:baffled: cały tydzień duszę się i jak wybuchnę to chyba coś się stanie:baffled: A pozatym czuję że @ ma przyjść brzuch mnie boli i znowu przylezie po 2 tyg jesuuuuuu zwariuje chyba
 
no i dupa...:( wczoraj wieczorem nawiedził mnie pan @....nie powiem troche mi smutno, no coz co zrobic....tylko nie wiem czemu tak sie stalo, owulke sobie wyznaczylam za pomoca paskow, dzialalismy w te dni i co? i nic...

As - co za niedopatrzenie lekarzy z ta immunoglobulina, ja jak tylko zjawilam sie w szpitalu, to od razu wszyscy wolali o moja grupe krwi, tez mam 0 rh -, pomimo, ze moj maz ma taka sama grupe i tez "-", to lekarz nawet nie chcial slyszec o tym, zeby mnie poscic bez immuno...
 
reklama
a_gala bardzo mi przykro ze sie nie udalo, przyjdzie czas i na pewno sie uda& ja rowniez dzialam wedlug paskow gdyz mam bardzo nie regularny@ i nie mam oznak owulacji. Przy pierwszej ciazy udalo sie za drugim razem, przy drugiej za pierwszym a teraz juz staramy sie 3 cykl i nic. Zatem mysle iz nie zawsze jest tak jakbysmy chcialy. Ja za kilka dni powinnam sie zaczac starac ale jeszcze nie widac kiedy.
 
Do góry