reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ola trzymam kciuki za KTG. na pewno bedzie dobrze

ilonka z jednej strony super ze badania wyszly ok, z drugiej chyba lepiej byłoby znac przyczynę
tak czy inaczej trzymam kciuki za owocne starania i pięknego rozowego bobasa w nastepnym roku ;)

widocznie trzeba zrobic najpierw te 36 badan zeby zasluzyc na karte stalego klienta :)

klaczek to tak jest ze nawet jesli nie chcemy sie niepotrzebnie nakrecac, zbyt duzo planowac to jakos z pierwszym pozytywnym testem podswiadomie zaczynamy ukladac sobie zycie z mysla o dziecku
 
reklama
Kaira, nie mam po czym. Ja się tu opier... cały czas. Posprzątam, pranie zrobi pralka, ugotuję, chleb upiekę i luuz. Dłubanie moje to przyjemność przecież, z resztą dupsko w fotel wrasta i jedyne co pracuje to dłonie - wysiłkiem bym tego z żaden sposób nie nazwała. Za to nosi mnie cokolwiek i czasem bym się tak przeszła gdzieś dalej tylko nie ma po co a ja bez celu nie potrafię. Dlatego szlag mnie trafiał na joggingu i rzuciłam w diabły.
Ola** - Ty końcówkę robisz, praktycznie ostatnią prostą i mam wrażenie że progesteron Ci szaleje, ale to tak ma być. Ja na bladym początku więc dopiero się rozkręcam.
Emy - dokładnie tak, staram się jednak blokować takie myślenie. Nie chcę się na razie przynajmniej nastawiać na sukces, przynajmniej nie za bardzo - robimy co się da dla sukcesu, ale jakby porażka to jest brana pod uwagę. I niech mi ktoś wyłączy emocje. :))

Mam pytanie... Jak się ma ciąża do farbowania włosów? Bo jak bywałam w ciąży to jeszcze nie farbowałam mając własny kolor calkiem fajny, potem zaczęłam bo mi kolor spleśniał i teraz jestem farbowana. Miesiąc temu walnęłam kolorek, na szczęście niezbyt kontrastowy (tak zwykle robiłam) więc odrosty nie są jakieś "odblaskowe" ale pleśń wylezie w końcu i będę wyglądać jak babcia w ciąży - sporo mam siwego.
 
karolcia liczę, ze razem zaczniemy starania :)

kaira,
dzięki za wiarę, ale myślę, ze nie udało się zakiełkować fasolince, bo nic mnie nie ćmi, nic nie boli, czuję się mega super fajnie, pryszcze wyłażą, jem normalnie, no nic kolejny cykl już myślę będę bardziej wykorzystywać męża :)

ola, no przeleciał faktycznie czas, ale pomyśl, że jesteś już bliżej niż dalej :)

Emy ja się cieszę, ze badania wyszły ok, bo nawet jakby coś wyszło to znając mnie nie wierzyłabym że przez jakąś małą pierdołę straciłam dwoje dzieci

kłaczek, ja tam jestem zdania, że farbować można i ja nie mam zamiaru z tego rezygnować, może nie w pierwszych tygodniach ale w II trymestrze na pewno bym się farbnęła
 
A tu mnie masz... Będę w takim razie sprawdzać składy jak przyjdzie co do czego. Póki co spoko, 3 miesiące wytrzymam zanim odrosty wylezą na całego. Mam długie włosy.
 
dziewczynki nie chce was dluzej trzymac w niepewnosci, ale na poczatku cyklu obiecalam sobie, ze zatestuje 21, czyli w niedziele :) 21 to dla mnie taka szczegolna liczba, tego dnia sie urodzilam i zawsze to byla "moja" liczba, rowniez tego dnia robilam poprzedni test - w lipcu, ale tez 21 dowiedzialam sie, ze moja fasolka umarla :( chcialabym odczrowac te liczbe, zeby znow byla dla mnie szczesliwa :)

.............ale cos czuje, ze max wytrzymam do soboty......dzis mam 27dc, moje cykle to srednio 27, 28 dni, wiec jeszcze nie jestesmy po terminie.......czekam dalej ;)

a tak wogole, to wlasnie robie kapustke zasmazana, tak mnie jakos na kwasne wzielo...;)
 
Ostatnia edycja:
kłaczku oczywiście, że bez amoniaku. Mój gin nie pozwolił mi farbować tak do 14 tygodnia mniej więcej. Mówił że tak na spokojnie, że w tych najważniejszych tygodniach lepiej z niczym nie ingerować. Później ok. Ja się zapisąłm do fryzjera miesiąc wcześniej, czekałam na ten 15 tydzień, a w 13 stąło się co się stało. Trzymam kciuki!!!

ola*** wsio będzie ok jutro!!!!

trzymam kciuki za dwie krechy!!!!
 
reklama
witajcie dziewczyny , mam 28 lat, mam 4,5 letnią córcie , tydzień temu miałam wyłyżeczkowanie poniewasz wykryto u mnie pustą ciąże i musiałam mieć zabieg ale wcześniej miałam podane leki wczesno poronne- przeżylam coś okropnego . był to ok. 8-9 tc. Boże jak ja pragnełam tego dziecka a tu nagle... Boże dlaczego... dziś byłam na wizycie kontrolnej u gin, jest ok. nie mam zakażenia , kturego sie obawiałam ale na szczęscie jest ok. Staranka o dzidzie moge rozpocząć po 3 miesiącach , mamy nadzieje że nam sie uda. Pragne dać mojej córci rodzeństwo którego ja nigdy nie miałam , kogoś bliskiego. ..
Dziewczyny podziwiam was straciliście maleństwaale a nie straciliście nadziei , i NIGDY JEJ NIE TRAĆCIE , WIERZCIE ŻE NAM SIE UDA ,
Ja mam nadzieje że czas uśnieży mój ból i smutek , choć na zawsze zostanie w mym sercu pytanie jak by wyglądała moja kryszynka gdyby sie urodzila, kim by była??

POZDRAWIAM WAS I ŻYCZĘ UPRAGNIONEJ DZIDZI:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry