reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

a_gala- nie chcę wkręcać i robić nadziei, ale u mnie teraz jak zaszłam, to podbrzusze bolało ok 6 dni przed @ no i wtedy wkręciłam się, że to na Dzidzię- niestety test wyszedł negatywny:zawstydzona/y:
a 3 dni przed, to tak bolało że byłam pewna, że @ przylezie...
ale jak do wieczora nie przyszła i pokazało się więcej śluzu, to byłam prawie pewna:tak:
w sobotę jak myłam toaletę, to odrzuciło mnie od domestosa i wtedy na bank byłam pewna, a test w niedzielę był tylko formalnością:tak:


Aniunnia-
nie przejmuj się teściową!!!
rób to co masz zaplanowane i tyle...
 
Ostatnia edycja:
reklama
a_gala- nie chcę wkręcać i robić nadziei, ale u mnie teraz jak zaszłam, to podbrzusze bolało ok 6 dni przed @ no i wtedy wkręciłam się, że to na Dzidzię- niestety test wyszedł negatywny:zawstydzona/y:
a 3 dni przed, to tak bolało że byłam pewna, że @ przylezie...
ale jak do wieczora nie przyszła i pokazało się więcej śluzu, to byłam prawie pewna:tak:
w sobotę jak myłam toaletę, to odrzuciło mnie od domestosa i wtedy na bank byłam pewna, a test w niedzielę był tylko formalnością:tak:


Aniunnia-
nie przejmuj się teściową!!!
rób to co masz zaplanowane i tyle...


no wiem, wiem i staram sobie nadziei dużej nie robic, ale ciezko tak, zwlaszcza, ze mnie normalnie przed @ nigdy podbrzusze nie boli tak dlugo, jak juz to zazwyczaj bolalo dzien przed i to wszystko....
 
no wiem, wiem i staram sobie nadziei dużej nie robic, ale ciezko tak, zwlaszcza, ze mnie normalnie przed @ nigdy podbrzusze nie boli tak dlugo, jak juz to zazwyczaj bolalo dzien przed i to wszystko....


no to w takim razie trzymam mocno &&&&&
może akurat będzie tak jak u mnie :))
czego z całego serducha życzę!!!
 
Aniunnia - olej teściową. Z jakiej racji ona ma wiedzieć lepiej niż Ty co jest dobre dla Ciebie? To Twoje życie, Twoje ciało i Twoje macierzyństwo.
 
a_gala - a ja czuje, że u Ciebie to na bank fasolka....zobaczysz....kłaczek nam ładnie wysyp zozpoczęła...i się teraz zacznie....boom...:-D
a swoją drogą to szacun, że jeszcze bez sikańca się trzymasz...ja teraz robiłam trzy dni przed @ i wyszły piękne dwie krechy! to tylko 6-10 zł. to może warto zaryzykować i zrobić...choćby dla nas :tak:;-), nie trzymaj nas w niepewności do niedzieli.....:-):sorry2:
 
Hej laski u mnie mija 3 dzień po terminie @ i nadal nic, ja sie czuje rewelacja, dydy nie bolą ,brzuch też nie , pożyjemy zobaczymy dziś mam dużo mlecznego śluzu , tak sobie myśle ,że może jeśli @ nie przyjdzie to sobie pykne testa w sobote, bo wtedy idziemy na imprezke, i będe chciała wiedzieć bo ma być tam alkohol , jak przyjdzie @ to wtedy sobie będe mogła coś wypić ,a jak nie to też mam wymówke,że kierowcą jestem:tak: poprostu M będzie wtedy pił.

Ja dziś w pracy miałam mały armagedon, jak w ulu było kolejka ,taka w sklepie ,że końca nie było widać chyba dużo przyjęć do szpitala było dzisiaj, aż mnie gnaty bolały ,a brzuch na @ wcale ,zwykle jak jest blisko @ to przy wysiłku boli, i wiecie co ja czasem coś musze dźwignąć w pracy i chyba musze jakoś tak zrobić żeby mniej podnosić, a dziś nas szef totalnie zasypał towarem ,napojami kubusiowymi, zgrzewkami z wodą i jeszcze jogurty nas paletkach przywieźli ehh aż strach, spożywcze żeczy typu kawy,czekolady,draże,ciastka itd itp to są lekkie ,a zgrzewka wody ma 6razy po 1,5l a dziś czasu na łażenie w te i wewte nie było , ale staram sie po kilka butelek brać częściej niż całą zgrzewke naraz.

Acha antygen hbs mam ujemny ;-):tak:czyli jakby co to moge rodzić naturalnie ,nie ma tego wirusa już we mnie , a gin kazał mi to zrobić bo taki wirus w ciąży też może szkodzić więc jestem spokojna jeszcze tokso, musze odebrać osobiście(nasze przepisy cudowne) u gina w przychodni w innej miejscowości ,ale zaczekam czy @ przyjdzie jak nie przyjdzie to pojade za tydzień do gina z betką może, to wtedy mi powie jak ta tokso wyszła.
Ide do sklepiku po olej i będe smażyła frytki:tak:

Anniunia- nie słuchaj teściowej , one sie nie znają :tak: kieruj sie własną intuicją zrób jak uważasz za stosowne.

Agala - znam ten brak cierpliwości ,ja czekam i czekam bo chce mieć pewny wynik,ale już patrzyłam w rossmanie na testy, jednakże sie jakoś powstrzymałam bo wg moich obliczeń jeszcze jutro no , ostatecznie pojutrze @ może być.

Karollcia- to trzymam kciuki kochana.

Kłaczek- trzymam kciuki za to żebyś sie dostała jak najwcześniej na wizyte

Karolcia- kochana rób tak jak Wam serca podpowiadają , może faktycznie lepiej przeczekać ten okres Świąt aby potem mieć już spokojną głowe i nie myśleć o sprzątaniu, gotowaniu, no i na Sylwka sie pobawicie i opijecie:tak:

Ilonko- kurcze sama jestem w szoku cały czas myślałam ,że zrobie z 10testów jak sie@ choć 2 dni spóźni ,a tu prosze jakoś nie mogę sie zdecydować ,a co najlepsze jeśli faktycznie coś zaskoczyło to byłabym w głębokim szoku bo my sie nie staraliśmy , od 10dc używaliśmy katurków tylko ten 9dc był najbliżej bez kapturka.
 
Cześć dziewczyny.
Mam prośbę, możecie mi powiedzieć czy dobre mam wyniki tarczycy i prolaktyny:
TSH 1,28 uIU/ml
prolaktyna 332,9 mlU/l

Z góry dziękuje.
 
Kobietka, szalony pączku!! Po terminie i jeszcze nie siknięte?? Ja bym jajko zniosła. Weź się nie wygłupiaj, strzel testa, niech wiemy kto następny w kolejce do ciążowych rozkoszy.
 
reklama
Do góry