reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witajcie dziś znowu kolejny dziwaczny dzień , rano wstałam i poszłam tam gdzie Król piechotą chadza i zaczął mnie boleć bok , ale nie jak owu tylko raczej jak kolka , łyknęłam nospe i przeszło , a potem zobaczyłam znowu śluz kurzego białka(duużo) to już 5 dzień z rzędu , i tak sobie pomyślałam może ta kolka dziś to była dopiero owu (chociaż dziś 24dc:dry:) i teraz są 3 opcje:

-albo to owu i na @ poczekam ze dwa tygodnie
-albo to wpadka i takie uroki
-albo to torbiel i trzeba do lekarza
(jeszcze mi ciąża pozamaciczna po głowie chodzi ,ale chyba ból by był silniejszy:szok:)

i w związku z tym nie wiem czy jeśli @ nie będzie to testować czy nie , co Wy byście na moim miejscu zrobiły mając od 10 lat(z wyjątkiem cyklu kiedy zaszłyście) regularne cykle z objawami owu w połowie cyklu i wogóle ,a tu nagle taki zonk sie dzieje?
czekam na opinje jurry:-D

Kłaczek - ja też nie lubie takiej pogody , ja wczoraj jak już było ciemno i straszno pojechałam po M do pracy i coś dziwnego leciało z nieba, ni to mżawka , ni to śnieg ,ni deszcz ,a kompletnie nic nie widziałam i wyglądałam jak emerytka za kółkiem z nosem przylepionym do szyby bo nic nie działało na to ,ani gąbka ,ani płyn do szyb ze spirytem no nic.
Co do gotowania kapustki zasmażanej to jaki masz przepis?Bo ja zrobiłam ostatnio po raz pierwszy z przepisu z neta i kompletnie mi nie wyszła, a mi to trzeba jak krowie na rowie napisać przepis bo ja blondynka i do tego jeszcze ciemna ,a nie jasna.Nie martw sie kochana takie myślenie to normalne czy przyjdzie czy nie ,mnie natomiast jak nigdy cycy wcale nie bolą:dry:nic ,a nic M maltertuje ,a one są niewzruszone.

Fasolowa- tulę trzymaj sie kochana ,nadejdą lepsze dni zobaczysz.

As- o matko ja to Cie podziwiam, ja bym już dawno spanikowana siedziała u gina na fotelu ,że tak długo to trwa, bardzo silna jesteś, tule i trzymam kciuki aby wszystko sie ładnie oczyściło bez interwencji lekarza.

A ja byłam dziś w sklepie koło nas i pytałam czy nie potrzebują czasem kogoś na umowe zlecenie do pomocy i kazali mi przynieść CV ,warto by było sobie dorobić po godzinach jeśli chcemy sie zamieniać na mieszkanko większe.

Karolcia- nie martw sie my wiemy najlepiej ,że nakręcanie sie i wymyślanie objawów to fajna zabawa i już takie nasze zboczenie, będziesz mogła wymyślać ile chcesz:tak:

 
reklama
Kobietko, ja to bardzo prosto robię. Świeża kapusta, pocięta dość drobno w garnek, wody tak ino ciut, żeby potem w redukcje się nie bawić. W sumie nawet nie tyle zeby kryła. Od razu wrzucam do tego liść laurowy, kminek i ziele angielskie. Na patelni szklę pokrojoną cebulę, (na oleju) i wrzucam ją do kapusty. Idealnie jest jak mamy coś wędzonego typu boczuś albo inne podgardle, ale w tym smutnym kraju nie wynaleźli, więc pozostaje olej i erzac w postaci kostek "buliony na wędzonym boczku" marki K. Skoro używam kostek, nie solę, gdybym cebulkę smażyła na boczusiu, kapusta w garnku zaliczyłaby i sól. Podsmażoną cebulkę wrzucam do kapusty ale pozostawiam na patelni tłuszcz - wsypuję tam mąkę i robię zasmażkę, potem już spokojnie czekam aż się ugotuje kapusta, po czym delikatnie ją podkwaszam (akurat octem winnym, ale można użyć kwasku, soku z cytryny, soku z kiszonej kapusty który został po wczorajszym robieniu surowki z tej że) i dodaję zasmażkę. Mieszam, zagotowuję i finał. I nigdy nie wyjdzie mi drugi raz identyczna - wszystko robię pi razy gwizd.
 
witajcie dziś znowu kolejny dziwaczny dzień , rano wstałam i poszłam tam gdzie Król piechotą chadza i zaczął mnie boleć bok , ale nie jak owu tylko raczej jak kolka , łyknęłam nospe i przeszło , a potem zobaczyłam znowu śluz kurzego białka(duużo) to już 5 dzień z rzędu , i tak sobie pomyślałam może ta kolka dziś to była dopiero owu (chociaż dziś 24dc:dry:) i teraz są 3 opcje:

-albo to owu i na @ poczekam ze dwa tygodnie
-albo to wpadka i takie uroki
-albo to torbiel i trzeba do lekarza
(jeszcze mi ciąża pozamaciczna po głowie chodzi ,ale chyba ból by był silniejszy:szok:)

i w związku z tym nie wiem czy jeśli @ nie będzie to testować czy nie , co Wy byście na moim miejscu zrobiły mając od 10 lat(z wyjątkiem cyklu kiedy zaszłyście) regularne cykle z objawami owu w połowie cyklu i wogóle ,a tu nagle taki zonk sie dzieje?
czekam na opinje jurry:-D

Kłaczek - ja też nie lubie takiej pogody , ja wczoraj jak już było ciemno i straszno pojechałam po M do pracy i coś dziwnego leciało z nieba, ni to mżawka , ni to śnieg ,ni deszcz ,a kompletnie nic nie widziałam i wyglądałam jak emerytka za kółkiem z nosem przylepionym do szyby bo nic nie działało na to ,ani gąbka ,ani płyn do szyb ze spirytem no nic.
Co do gotowania kapustki zasmażanej to jaki masz przepis?Bo ja zrobiłam ostatnio po raz pierwszy z przepisu z neta i kompletnie mi nie wyszła, a mi to trzeba jak krowie na rowie napisać przepis bo ja blondynka i do tego jeszcze ciemna ,a nie jasna.Nie martw sie kochana takie myślenie to normalne czy przyjdzie czy nie ,mnie natomiast jak nigdy cycy wcale nie bolą:dry:nic ,a nic M maltertuje ,a one są niewzruszone.

Fasolowa- tulę trzymaj sie kochana ,nadejdą lepsze dni zobaczysz.

As- o matko ja to Cie podziwiam, ja bym już dawno spanikowana siedziała u gina na fotelu ,że tak długo to trwa, bardzo silna jesteś, tule i trzymam kciuki aby wszystko sie ładnie oczyściło bez interwencji lekarza.

A ja byłam dziś w sklepie koło nas i pytałam czy nie potrzebują czasem kogoś na umowe zlecenie do pomocy i kazali mi przynieść CV ,warto by było sobie dorobić po godzinach jeśli chcemy sie zamieniać na mieszkanko większe.

Karolcia- nie martw sie my wiemy najlepiej ,że nakręcanie sie i wymyślanie objawów to fajna zabawa i już takie nasze zboczenie, będziesz mogła wymyślać ile chcesz:tak:
No widzisz kobietka u mnie organizma jaja sobie robi z poronieniem ,a u Ciebie z owulką .:-D:-D:-D:-D
Jedziemy na podobnym wózku. :-D:-D:-D:-D:-D
A z tą pracą to pewnie -próbuj.
Zawsze to coś.:tak::-):-)
 
Kłaczek dzięki , musze potrenować robienie tej kapustki nareszcie konkretny przepis i bardzo zrozumiały:tak:

As- pewnie,że zawsze coś warto próbować.
 
kobietka skoro każdy cykl oprócz tego w którym w ciąże zaszłaś toja trzymam kciukasy żeby i tym razem to była ciąża:)
a jak nie to za przytulasy bierz się ,bo te trzy miesiace do Twoich staranek to jednak długo:) ja już bym chciała tu fote dwóch kresek:p
a innej opcji które przedstawiłaś nie przyjmuję.za bardzo mroczne,a już ma być ok:p)

Kłaczek to trzymam kciuki:)
 
Hej!
Narobiłyście mi apetytu na kapuchę. moze jutro ;) dzis fasolka
klaczek, tu tez nie a boczku i ja do wielu dan daję zamiast boczku cos typu szynka parmenska (tylko ze z wolowiny). nie to samo ale bardzo nam smakuje.

ola** oczywiscie dostalam leki na laktacje, chyba te same co ty bo tylko 2 albo 3 tabletki byly. ale pokarm po jakims czasie wracal, niestety.

kobietka cokolwiek by to nie bylo przyjmijmy opcje pozytywna ze moze ciaza? a moze po prostu sie niepotrzebnie nakrecasz. pozostaje nam czekanie

u nas ok, senny dzien, bylam na plazy, troche sie nawet opalilam. dzis w nocy niestety mam prace, a tak mi juz sie spac chce

pozdrawiam
 
u nas ok, senny dzien, bylam na plazy, troche sie nawet opalilam. dzis w nocy niestety mam prace, a tak mi juz sie spac chce

pozdrawiam
Wiesz że to wkurza?? Jaka plaża? Jakie opalanie? Tu wiatr łeb urywa przy samej d..., deszcz z gradem, temperatura wysiłkiem woli chyba tylko trzyma się na plus, a szybę samochodu po nocy trzeba odmrażać. Najbliższa plaża nad Północnym, pewnie sztorm z resztą przy takim wietrze - byłam w ub. roku w grudniu, trzeba wariata żeby się na spacerek wybrać. Zazdraszczam ciepłego morza i możliwości pluskania się. Normalnie zazdraszczam aż się zielona robię.
 
kobietka zaczekaj do terminu spodziewanej @ i wtedy zrób teścik, a na razie cierpliwie czekaj

czarna dziękuję za pamięć, co u ciebie??

Emy
pozdrawiam :)
 
laski mam pytanie

co byście zrobiły jakbyście zaszły w ciążę, a czekacie na wynik wymazów?

pytam czysto teoretycznie, bo trochę zaszaleliśmy, a dopiero później obliczyłam sobie, ze to już 12dc i mam zgryz :/
 
reklama
Ilonko kochana ja bym nic nie robiła, tzn wierzyłabym, że tak miało być i wymazy będą ok. Zresztą tak miałam:) (chociaż u mnie może łatwiej, bo to drugie wymazy, w pierwsze z testu urogin mój gin nie wierzył) Jak odbierałam wyniki byłam w 8tc i widzialam serduszko. Pewnie, że się bałam, przed drzwiami wyrzucałam sobie, ze jestem nieodpowiedzialna i takie tam...
Kobietko faktycznie to może owulacja, a może nie cóż nie ma mądrych, trzeba czekać i w razie czego testować.
Kłaczek, cóż u nas tez okropna pogoda, senny dzień, na szczęście w ramionach męża, było całkiem miło. No ale też zazdroszczę Emy.
Ciekawe jak Słodziutka.. bo u niej tuż tuż.
Pozdrawiam ciepło, dobrej nocki.
 
Do góry