reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kłaczek ja mam przekochaną ginekolog...która mnie zna od lat... Chyba myślała, że znów się tak szybko uda... Niestety nie wyszło.. A ja nie zapytałam co robić jak nie wyjdzie tak szybko... Wiec chyba za Twoją poradą zadzwonię do niej i poprostu zapytam co dalej.. Nie to ,że się boję czemu nie ma od razu.. Tylko mam już dość brania tylu tablet... Leczę tarczycę... do tego luteina, bromergon, folik... Już mi się myli...a czasem nawet zapominam... Chciałabym być w ciąży i zaprzestać faszerowania się:-)
 
anniunia a jak wysoką masz prolaktynę?? kiedy ostatni raz sprawdzałaś jej poziom? może pomimo brania bromergonu i tak prolaktyna jets wysoka? i jaką dawkę bromergonu bierzesz?
 
FasOlowa witaj!!!! bardzo mi przykro:( zostań tu z nami. łatwiej będzie przejść Ci przez to wszystko.przytulam bardzo mocno!
Isza
trzymamy:)

omiotłam wzrokiem co napisałyście więc przepraszam,ze nie odpisuję wszystkim,
ale myślę o was ,trzymam kciuki,podczytuję i wypatruję dwóch kreseczek u każdej z was oraz wierzę,że wszystkie utulimy bobabski:)
 
Isza, powodzenia. Dobre badania nie są złe, będziesz wiedziała co w trawie piszczy, będziesz pewniejsza następnym razem.

A ja mam zgrzyta. Chińczyk ma epizodzik. On ma - jak to schizol - napadziki, w czasie których uskutecznia różne jaja. Mieszkamy przez ścianę, tak że ma do wyboru nas lub sąsiadów ze swojej drugiej strony. U nas dwa razy wybił szybę w łazience, raz okno w pokoju (młotkiem, wychylając się od siebie), raz obrzucił syna poprzedniego lokatora butelkami i puszkami - na naszym podwórku. Generalnie ma chyba manię prześladowczą bo policji tłumaczył się że Tomek (poprzedni lokator) chodzi za nim po jego domu, wchodzi do jego łazienki, do sypialni... Teraz Rajmund przyjechał na obiad, zaraz potem kolega przywiózł takie płyty wiórowe i Adam poszedł pomóc - zrobił się lekki ruch przed domem jak wnosili - Chińczyk wyskoczył z domu i startował do nich żeby się od niego odpier... Czyli coś mu gorzej. Jak miał akcję z butelkami, to akurat byłam u Rajmunda (Rajmund przez krótki czas podnajmował u Tomka pokój, potem Tomek pojechał do Niemiec i Rajmund chatę przejął) i wtedy Chińczyk zrobił akcję u nas i czepiał się żony sąsiada z drugiej strony, bo wieczorem ten sąsiad mocno go sobaczył drąc się na całą ulicę. Ot, lokalny kolorycik...
 
magnusik nie pamiętam jak to jest z zerami ale chyba powinnam mieć 1000 coś po tabletce a miałam 7000 coś.. w każym bądź razie miałam siedem razy wyższą niż powinnam.. Biorę jedną tabletkę cdziennie wieczorem... Nie sprawdzałam czy się poprawiło ..gin jak dała zielone światło to kazała dalej brać i powiedziałą ,że nawet jak będę w ciąży mam nie przerywać (pomimo, że w ulotce pisze, że w ciąży nie wolno) tylko mam przyjść od razu do niej i , że na początku będę musiała brać.
 
annunia norma przed tabletką to niecałe 500, a to co jest po tabletce to sprawdza mięzy innymi czy nie ma góza w przysadce mózgowej, bo jeśli organizm reaguje na tabletkę tzn prolaktyna wyraźnie się podwyższa tzn że źle nie jest :) a u Ciebie skacze ładnie. Ale tak bardzo wysokiej nie masz Ja Obecnie przed tabletką mam 606, więc zaczynam brać pół tabletki bromergonu codzienie. Ja pierwszy raz mam problem z prolaktyną, zawsze było idealnie, ale właśnie z tego powodu że akurat tego jeszcze nie miałam to wcale się nie dziwię, pytam tylko zastanawiam się co jeszcze?? Powtórz prolaktynę i zobaczysz jak to wygląda teraz. A jak długo bierzesz bromergon?
 
reklama
powiem Wam, że mnie tak nosi, że najchętniej już bym się kuła tym Clexanem....wydaje mi się, że każdy dzień jest stratą czasu...i już odliczam, odliczam, odliczam....i wierze, że się uda...każdego dnia bardziej.....

miłego wieczora...i milusiej nocy....
 
Do góry