reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej babeczki!

Aleście napisały!!!
Nie jestem w stanie odpisać. Doczytałam tylko, że są problemy ze śluzem ale w tej kwestii nie pomogę. Poczytałam o Acardzie i Aspirynie i sama się zastanawiam, czy u mnie jest ten sam problem? Mam skierowanie na badania antykoagulantu tocznia i czynnika V Leiden (związek z krzepliwością krwi) ale są tak drogie, że na razie muszę poczekać.

Co do mojego ukochanego autka, to zadzwoniłam dzisiaj z dziką awanturą do ubezpieczyciela faceta, który we mnie wjechał, bo miał wczoraj zadzwonić do mnie konsultant, żebym mogla zgłosić szkodę no i oczywiście nie zadzwonił!
Musiałam być przekonująca, bo od razu bez ceregieli przyjęli ode mnie zgłoszenie.
Teraz znowu czekam na rzeczoznawcę ufff ...
Sorry, że tak z innej beczki ale ja na razie w zawieszeniu trochę jestem między byciem w ciąży, staraniami, próbami, badaniami ...

Pozdrowionka
 
reklama
Zjola - no ja własnie wczoraj miałam badania w genetyce w Zabrzu na krzepliwośc...zapłaciłam 350 zł za zbadanie jakiś 3 genów wz. z trombofilią....ale na termin czekałam prawie dwa miesiące....więc może się już poumawiaj?
i ja juz mam zalecony Acard i Clexane....
jesteś ze śląska...a może byś tez podjechała do Provity do Katowic....tam sie naprawdę mną zajeli i na razie jestem bardzo zadowolona....może choc na konsultacje byś podjechała....może cos wymyślą!

AS - kochanie, a co z Tobą...?
tak piszesz o wszystkich, o wszystkim tylko nie o sobie....
jak TA sprawa, coś się dzieje, czy się zablokowałaś?
jak to dalej będzie...martwie sie o Ciebie...nie podoba mi sie to, ze tak długo Cie przetrzymują!
może musisz jakieś inne tabletki sobie zapodać....

u mnie po 3-5 godzin po założeniu jednej tabletki wszystko puściło.....
kurcze....biedna jesteś...na każdym etapie jakiś problem....
 
Witam,

ZJOLA, V-leiden u genetyka masz za darmo!!!!!, jesteś po 2 poronieniach, musisz tylko mieć skierowanie do genetyka od gina...zadzwoń.....podpytaj...
 
Witam,

ZJOLA, V-leiden u genetyka masz za darmo!!!!!, jesteś po 2 poronieniach, musisz tylko mieć skierowanie do genetyka od gina...zadzwoń.....podpytaj...

ja miałam skierowanie i tez myślałam, że wszystko już będzie za darmo...a kazali zapłacić....ale to może dlatego, że to jakieś 3 geny badali, a może ze względu na terminy, bo podobno na kasę chorych juz im się fundusze skończyły i zapisują dopiero na 2012 rok.
 
Karolcia, być może...nie wiem, w każdym razie ja miałam za darmo, moja ginki powiedziała, że tyle to mi się należy...reszty badań, o których piszesz nie miałam, tylko kariotyp i leiden...tak to jest własnie na koniec roku, kasy nie ma to płać...ech....
 
No właśnie muszę się zarejestrować do jakiegoś lekarza z NFZ-tu, żeby mi wypisał skierowanie do genetyka. Wiem, że mi to przysługuje, bo dzwoniłam do NFZ-tu i potwierdzili. W końcu po co ja te składki płacę?!

Karolcia powiadasz, że na rok 2012 zapisują?! To już nawet nie na 2011?!
To zgroza!!!!
Ja w takim razie długo tych badań nie zrobię! Kasy brak!
TERAZ POLSKA
 
Ostatnia edycja:
No właśnie muszę się zarejestrować do jakiegoś lekarza z NFZ-tu, żeby mi wypisał skierowanie do genetyka. Wiem, że mi to przysługuje, bo dzwoniłam do NFZ-tu i potwierdzili. W końcu po co ja te składki płacę?!

Karolcia powiadasz, że na rok 2012 zapisują?! To już nawet nie na 2011?!
To zgroza!!!!
Ja w takim razie długo tych badań nie zrobię! Kasy brak!
TERAZ POLSKA

wiesz, akurat przy nas wczoraj sie para zapisywała, ale może gdzie indziej są inne terminy, albo jak się ubłaga to gdzieś wciną....

a ja zaraz zadzwonie do NFZ i sie zapytam dlaczego musałam płacić bo sie wkurzyłam!
 
Karolcia, może płaciłaś, bo Wam zależało na czasie co? Bo nam też proponowali, że jak chcemy bez kolejki to płacić, ale my sie nie zgodziliśmy, należy nam się to dlaczego mam niepotrzebnie kasę wydawać...
 
Karolcia, może płaciłaś, bo Wam zależało na czasie co? Bo nam też proponowali, że jak chcemy bez kolejki to płacić, ale my sie nie zgodziliśmy, należy nam się to dlaczego mam niepotrzebnie kasę wydawać...

może...bo faktycznie bardzo nam na czasie zależało....no bo w końcu staranka za pasem....a i potem na wyniki też trzeba czekać....choć na trombofilie "tylko" dwa tygodnie!
a trudno cel uświęca środki....choć jak sobie wszystko podliczylismy co w tym roku poszło to niezłe wczasy by za to były...
 
reklama
tak to wlasnie jest z tym naszym NFZ, czlowiek skladki placi, sporadycznie korzysta z uslug medycznych, a jak faktycznie jest w potrzebie, to za wszystko slono musi placic...
 
Do góry