reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
As piękny obraz i te dzwoneczki śliczne, a może by takie na choinkę?? Ślicznie by wyglądały :)
A co do skakanki to usiądź i odpoczywaj, a nie o skakaniu myśl. Macicę przeciążysz i jeszcze sobie problemu narobisz.

kobietka dobrze zrozumiałam, testa robiłaś?? bo mi dziś trzeba kawę na ławę bo jakaś zakręcona jestem :)

miśkam
z tym znalezieniem sobie zajęcia to dobry pomysł, ja po 2 poronieniu kupiłam rower i zaczęliśmy robić sobie wypady na rowerach, energia nieziemska i humor mi poprawiło, szkoda ze sezon rowerowy się skończył :/
 
Bawić się chce pewnie. U nas pies tak zaczepiał, z tym że podczas zabawy też szczypał. A jak był głodny to przynosił michę i upuszczał pod nogi ludziom. Widok bezcenny bo robił oczy jak kot w Shreku. Na tym długim pysku collie wyglądało to baaardzo sugestywnie.
Ilonka -dobrze kombinujesz. Szydełkowe ozdóbki na choince wyglądają bardzo ładnie. Od kilku lat mam wyłącznie koronkowe ozdoby, z tym że białe, ew. z brzegami wykończonymi metalową nitką złotą. Do tego złote łańcuchy, światełka i koniec. Choinka wygląda znakomicie. Całkiem niegłupio wyglądają też bombki (najlepiej plastikowe, ciemne bądź przeźroczyste) obrobione koronką. I tu nie musi być jakiś wyszukany wzorek, świetnie się sprawdza zwykła "rybia łuska" z pikotkami, mile widziane metalizowane nici.
 
dzięki dziewczynki za pochwały.

Ilonka 26 to właśnie dzwoneczki na choinkę są :tak::-):-)
Ten obraz to taki sobie .
Będzie wyglądał tak:


Ja najbardziej lubię ten obrazek.
 
As, cudne. "Madonnę z ulicy" Feruzziego polecam - chyba najcieplejszy portret Madonny jaki można sobie wykombinować. Haftowałam w duuużym formacie - musiałam sobie wzór z obrazka powiększonego wypracować, ale warto było. Teraz można dostać nawet drukowane kanwy.

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.kanwa.pl/image_func.php?img=gfx/ba717c9baa45750ed385bb91f2edbcb8.jpg&maxwidth=360&lang=pl

O tak uwielbiam ten obraz.
Kocham go po prostu .
Obraz z Jezusem ma format też duży prawie 80 x 60 cm.
Jestem zalogowana na stronie Laura stitch i tam jest masa cudności .
Znasz tę stronkę i jej obrazy?
Gorąco polecam .
Najpiękniejsze obrazy jakie widziałam ( no prócz golden kite ) ,ale do nich też się przymierzam :tak::-):-)
 
kłaczek, As zdolniachy jestescie i tyle

Elzbietko, ja robilam bete w 14 dniu po owu więc na pewno nie jestem w ciazy a test byl jakis lipny, moze kontrolna kreseczke za wysoko wsadzili. Ale to nic.
Linnea, masaz erotyczny powiadasz? Ja tez jestem zdeteminowana i co drugi dzien mi sie nalezy!! chociaz z moim to nie ma problemu, twierdzi ze moze zawsze i wszedzie. ale chlopy to maja ego, nie?
Ja kupilam takie dwa wieksze pędzelki i farby i mysle ze tez bedzie erotycznie, pomalujemy sie troszke i moze kto wie zmalujemy jakiegos malego artyste

ja dzis w trakcie przylotow, jeszcze dwa samoloty laduja do jutra. niektorzy ludzie nie powinni wyjezdzac na wczasy. boze, co za elementy.

buziaki
 
dziewczynki moje kochane, chciałam was prosic o rade...w tym cyklu pierwszy raz robilam testy owulacyjne i wlasnie dzisiaj mi wyszedl pozytywny, czyli caly ten pik LH z tego co doczytalam, to owulka powinna nastapic w ciagu 24 godzin. i teraz moje pytanko, kiedy najlepiej zaliczyc bzykanko? JESZCZE DZIS CZY DOPIERO JUTRO i pojutrze, bo sie motam i sama juz nie wiem...
 
As oba te obrazy są piękne, wielki szacun dla ciebie. Ja też uwielbiam obraz Madonny, to mój ulubiony, nawet noszę taki w portfelu :)

kłaczek,
ja już od zeszłego roku nosze się z zamiarem kupna albo zrobienia takich dzwoneczków na choinkę :) ale z moim zapałem to nie wiem czy zdążę do tegorocznych świąt

a_gala dziś, jutro i pojutrze :) jeśli dacie radę, a jeśli nie to dziś i pojutrze , będzie najpewniej, bo plemniki i tak przy dobrych wiatrach żyją do 5 dni, więc jak będzie miało zaskoczyć to zaskoczy :)
 
reklama
As oba te obrazy są piękne, wielki szacun dla ciebie. Ja też uwielbiam obraz Madonny, to mój ulubiony, nawet noszę taki w portfelu :)

kłaczek,
ja już od zeszłego roku nosze się z zamiarem kupna albo zrobienia takich dzwoneczków na choinkę :) ale z moim zapałem to nie wiem czy zdążę do tegorocznych świąt

a_gala dziś, jutro i pojutrze :) jeśli dacie radę, a jeśli nie to dziś i pojutrze , będzie najpewniej, bo plemniki i tak przy dobrych wiatrach żyją do 5 dni, więc jak będzie miało zaskoczyć to zaskoczy :)
dzięki.

Te dzwoneczki to prościutkie są ,spokojnie zdążysz .:tak::tak::tak:
Ja robię sporo robótek ręcznych ,bo taki mój wyzwalacz sił zapasowych i pokonywacz stresu.
Swietnie mnie wyciszają takie prace.:tak::-):-)
Witam późną porą.:-D:-D:-D

Mój małż niedawno z pożegnania kolegi wrócił.
Oczywiście narąbany jak meserszmit. :-D:-D:-D:-D:-D
Ledwo po schodach na górę wszedł... :baffled::baffled::baffled::baffled:
Dobrze ,że zadzwonił,abym po niego wyszła pod dom do taksówki ,bo sam by chyba drogi do drzwi nie znalazł.
lol.gif
lol.gif
lol.gif
lol.gif

A niech mu tam.
Raz na jakiś czas to i księdzu wolno. ;-):sorry2::sorry2:
Już sobie smacznie i grzecznie śpi jak niemowlak. :-D:-D:-D:-D:-D


A w ogóle w środę na zajęciach kolejne dziecko mi się pięknie przełamało. :tak::biggrin2::biggrin2:
No muszę się Wam pochwalić ,bo puchnę z dumy. :tak::-D:-D
Jak Błażej przyszedł z mamą pierwszy raz to zanim wszedł od drzwi krzyczał:
Ja się boję psa,nie wejdę ,boję się i takie tam. :sorry2:
Mama mówiła,że boi się wszystkich żywych zwierząt ,nawet wróbla :szok::szok::szok:
Pies poszedł na smycz w przeciwległym rogu sali a my się bawiliśmy.
I tak było na każdych zajęciach.
W Srodę Błażej przypatrywał się ze 20 minut starszemu bratu jak czesze psa ,po czym podszedł ,założył rękawicę i zaczął go głaskać...
Mama otworzyła szeroko buzię ze zdziwienia i oczy mało jej nie wyszły jak po dłuższej chwili sam zdjął rękawicę i pogłaskał go ręką .:tak::biggrin2::biggrin2:
Wtedy i mnie zamurowało. :szok::szok::szok::szok::szok:
Młody poszedł do przodu rewelacyjnie i to było super ,ale takich efektów po kilku spotkaniach to nawet ja się nie spodziewałam.
lol.gif
lol.gif
lol.gif
lol.gif

Jestem mega dumna z Błażejka .:tak::tak::tak:

A u mnie nadal nic.
Żadnych skurczy,bóli czy krwawienia.
Rano do szkoły ,a tu nic nie wiadomo co dalej.

Oby nic w szkole nie zaczeło się dziać ,bo kiepsko będzie.:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Do góry