reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kłaczku cudne te aniołki, dosłownie cudne :)
a jeśli chodzi o mierzenie tempki to ja jak miałam problemy z nieregularnym okresem przy zespole policystycznych jajników, to tempka skakała mi jak szalona raz tak, raz tak ( na pewno nie było książkowo). W dodatku temperatura jest często podwyższona od różnego rodzaju zapaleń. A one też nie są mi obce :) miałam już chyba wszystko :) moja kuciapka to już różnych lokatorów miała :)

karolcia świetnie że @ się rozkręciła, mam nadzieję, że nie będzie aż tak obfita jak moja pierwsza @, bo szlak mnie trafiał jak leciało ze mnie jak z kranu
 
reklama
kłaczek ty te dzowneczki krochmalisz tylko zeby byly sztywne? bo ja tez szydelkowa maniaczka a kiedys to i haftk krzyzykowy :-D masz moze jakies stronki ze wzorkami? jak tak to ja chetenie bym zobaczyla :-) teraz musze lezec wiec mam czas na pierdulki miedzy pisaniem pracy lic. :-)
 
U mnie od rana lekkie bóle brzucha i skurcze jak na @ ,ale nic po za tym.

To jeszcze się pochwalę co dziś zrobiłam leżąc w łóżku.
Moja gwiazdka.
 

Załączniki

  • DSC00034.jpg
    DSC00034.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 31
Fajniutka :-) W ogóle fajne te Wasze prace ręczne, jak się człowiek napatrzy to aż ochoty nabiera, żeby samemu spróbować :-)

As, mega cierpliwa jesteś, bo mnie już by chyba coś trafiło. Tyle to trwa i trwa.
Gratulacje osiągnięć z dzieciaczkiem, na pewno wielka satysfakcja jest jak maluch zrobi postępy, w dodatku tak szybkie.
 
Pati, z tym trwa i trwa to niestety nie o szydełkowanie mi chodziło

a jeśli chodzi o szydełkowanie to ja niestety pojęcia o tym nie mam, więc nawet nie wiedziałabym od czego zacząć
 
Witajcie
Kłaczku i As śliczne te wasze ozdóbki.My od kilku lat stroimy takimi pierdołakmi choinkę, wszystkie dodatki na biało.ja zaprzęgłam teściowa do roboty bo kobita się nudzi a nie pracuje:) jeszcze mam mikołaje ptaki, choinki.
 
Karolcia, dziękuję za uznanie. Pogadaj może z As - wysyłka z UK pewnie nie warta świeczki w przypadku pojedynczego aniołka, tym bardziej że to nie może "iść" w kopercie bo się pogniecie. Wysyłałam zwykle w pudełeczkach.
Karollcia - nietrudne, myślę że spokojnie byś sobie poradziła. Kwestia rozrysowanego wzoru bądź instrukcji obsługi. Technicznie bez większych szykan.
Dziękuję, magnusik. W temacie lokatorów to ja mam raczej ok, z resztą jak to się brzydko mówi podwozie mam po przeglądzie i nie spodziewam się jakichś rewelacji, a wahania o kreskę-dwie to przecież norma w każdej fazie cyklu. Spoko - człowiek przewrażliwiony i tyle.
Pati.b - robię z cienkich nici, więc usztywniam krochmalem. Żeby było złośliwiej, zawieszki i serca dzwonków robię z nici poliestrowych, które nie chłoną krochmalu i pozostają wiotkie, więc zawieszka nie stoi dęba. Nie, nie mam strony ani żadnych takich... Kiedyś mi się marzyła własna stronka, ale ja jestem technomatołek a z kolei zlecenie wykonania... krzyczą sobie pokaźne sumki. Jak chcesz to się podzielę wzorkami - większość mam w opisach bo wszystkiego bym nie zapamiętała. Opisy co prawda językiem dla mnie czytelnym, dla bliźnich niekoniecznie, ale zawsze mogę przecież wytłumaczyć o co run i sobie dziergniesz co będziesz chciała.
As - śliczna. Gwiazdek chcesz? Znaczy się na fotkach do podlookania.
 
reklama
klaczek wlasnie atrzylam ze mozna kupic takie juz rozrysowane i chyba je zamowie narazie jakies male na probe a potem zobacze
a co jeszcze potrzebuje?

no moj maly juz spi a my pewnie zaraz pobaraszkujemy:)
dobranoc dziewczyny do juterka
 
Do góry