reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
fiu Anulka tak dużo tego magnezu?? Ja myślałam, ze raz dziennie wystarczy :) Mi teraz garściami wypadają włosy, od innych też to słyszę, więc myślę, że może to ten okres jesienno-zimowy na włosy tak działa.
A co do palenia, ja też palę trochę ze stresu, ale po obronie rzucam dla bobasa, bo nie warto się truć, a przede wszystkim dziecka
 
ilonka26 - tak wiem ze nie mogę sie obwiniac . Ale tak poprostu myslalam sobie. A pozatym nie jest to latwe skoro dwie najblizsze mi osoby mama i babcia ciagle mi powtarzaja ze za malo sie oszczedzalam i poronilam pewnie dlatego ze bralam kąpiele w ciazy i widocznie sama teg chcialam. takie gadanie mi nie pomaga;/ Ostatnio wspomnialam ze za miesiac bylby z nami moj synek(bo od poczatku przeczuwalam ze tak bedzie) To moja babcia na to ciesz sie ze sie tak stalo teraz meczyla bys sie z brzuchem. Wiec naprawde nie wiem jak mam sie zachowac. Z jednej strony chciala bym zeby o tym nie zapomnieli zeby nie zapomnieli ze przez chwile byl ktos nowy w naszej rodzinie , a z drugiej wole sie nie oddzywac bo wiem ze dostane odpowiedz ktora mnie zaboli. Jak wspominalam mamie ze bardzo boje sie nastepnej ciazy to powiedziala ze jestem panikarą i gdyby tak bylo kobiety nie godzily by sie na nastepną ciąze.Albo teksty typu bedziesz jeszcze miala duzo dzieci jestes mloda. Szkoda ze kazdy mowi o tym ze bede miala , a nie o tym ze juz mam gdzies daleko mojego aniolka:(

Ass- 3 maj sie kochana , podziwiam cie ze potrafisz tutaj tak bez niczego pisac o tym co wlasnie przechodzisz ja zapewne zamknela bym sie w 4 scianach i chciala zostac z tym sama. PODZIWIAM CIE


Anulka - Wszystko bedzie dobrze na nastepnej wizycie uslyszysz juz serduszko , zycze spokojnej i nudej ciazy.
 
Witam

As
mnie na początku przy ronieniu też nie bolało a potem jak zaczęły być skurcze i krwotok to i tak do szpitala trafiłam, wiec jeszcze wszystko przed Tobą.

Anulka gratuluję. A na papieroski to silna wola jedynie :-) Mnie odrzuciło od papierosów od razu wiec ja nie miałam problemów, ale Ciebie też jeszcze może odrzucić jak to wczesna ciąża. A idziesz sprawdzać przyrost bety.

Karolcia no to w końcu doczekałaś się @.
 
oby wszystko bylo dobrze bo nei chce przezywac tego co w zeszlym roku:/ jak chodze siusiu to ciagle zerkam czy nic nie ma...jakos to samo z siebie...pobolewa mnie podbrzusze,piersi oby wszystko w porzatku sie tworzylo...
 
Anulka gratuluję. A na papieroski to silna wola jedynie :-) Mnie odrzuciło od papierosów od razu wiec ja nie miałam problemów, ale Ciebie też jeszcze może odrzucić jak to wczesna ciąża. A idziesz sprawdzać przyrost bety.


jak narazie nie kazal czekac ja pytalam czemu taka mala mi wyszla a ten ze za wczesnie mamy czekac jesli nie bedzie krwawienia to za dwa tyg mam jechac i zaczniemy zakladac karte ciazy...ja juz sie zakrecilam kiedy zaszlam ...mi powiedzial ze nieraz z beta to roznie bywa...
 
Anulka, będzie dobrze :-) gratuluje - takie słowa od lekarza, to jak miód :-)

karolcia - i jak @ - rozkręca sie?

As, ja po podwójnej dawce skurcze co prawda miałam mocne, ale krwawienie słabe i szyjka wogóle nie wzruszyła się

moja @ przylazła jak w zegarku - faza lutelana równe 14 dni. dobre i to.
 
reklama
Anulka, na pewno jest wszystko dobrze!! Odpoczywaj, bądź dobrej myśli, nie pal :) i wszystko będzie git, ciesz się ciążą :)

skierka tak to już z tymi bliskimi jest, że chcą nas pocieszyć i rzucają dziwne teksty, które nas zamiast podbudować zdołują jeszcze bardziej. U mnie też tak jest, że wszyscy oprócz mnie i męża już zapomnieli o naszych dwóch aniołkach, trudno niech nie pamiętają, ale my będziemy zawsze o nich pamiętać i zawsze pozostaną w naszych sercach. Ja też słyszę co rusz, że jeszcze jesteś młoda to na pewno będziesz miała dziecko, srata tata, dadzą mi na 100% taką gwarancję?? Nie, więc niech się lepiej nie odzywaja. Wiesz mnie moje dwa aniołki o tyle zmieniły, że z szarej myszki która tylko pomstowała w zaciszu domu, stałam się pewna siebie i walę wszystko prosto z mostu, nauczyło mnie to uzewnętrzniać uczucia, czego o dziwo rodzice mnie nie nauczyli. Wiem, że to dziwne, ale każda taka sytuacja wzmacnia ludzi, nie dziś nie jutro, ale sama za niedługo się o tym przekonasz
 
Do góry