reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie.
Lekarz mi mówił,ze krwotoku to raczej być nie powinno bo tak ok.5 mm endo zostało ;-).
A ja dla rozrywki podmieniam wodę w akwarium .;-):-):-)
Jaki eś 6 wiader do odlania i tyle samo do dolania ,więc niewiele .Specjalnie tego nie odczuję ,ale chociaż coś w domu w końcu zrobię.:tak::-):-)
No i przymierzam się pomyć podłogi .Sporo mam metrów tych podłóg ,więc muszę pewnie na 2-3 odpoczynki ,bo inaczej nie dam rady...:sorry::sorry::sorry:
I zaraz po małego do szkoły muszę śmi gać i z psem na spacer :-D:-D:-D.
Na 14 do pracy idę ,więc dziś nie mam czasu na ronienie.
No ewentualnie wieczorkiem...:tak::-D:-D:-D
 
karolcia spoko rozkręci się, w końcu to 1@ po ... więc różne jej nasilenie moze być, ja 1@ po miałam bardzo skąpą trwała 2 dni i tylko plamiłam, dopiero kolejneeee dały mi popalić, ale u ciebie kolejnych nie będzie :)
 
czesc dziewczynki :) daaaawno tutaj nie pisalam, ale caly czas czytam...za wszystkie nowe fasolki i mamuski staraczki trzymam kciuki :) bądzmy dobrej mysli!!! to jest najwazniejsze...
AS tak mi przykro, ze tak dlugo musisz przez to wszystko przechodzic
Karolciu trzymam kciuki za twoja @, oby sie rozkrecila...

A co u mnie ? staranka ida pelna para :) na dniach oczekuje owulacji :)...tylko mąż ostatnio troche zametu zasial, bo stwierdzil, ze powinnam udac sie jeszcze do jakiegos innego gina na badania (mysle, ze to bardziej pomysl jego siostry i mamy...) tylko ja sie pytam na jakie badania???? skoro moja ginka badala mnie i robila USG jakies 2 tyg po zabiegu i powiedziala, ze wszystko jest OK, dodatkowe badania, ktore zlecila tez wyszly dobrze...sama juz nie wiem...chyba lepiej bedzie ic do gina jak juz fasolka bedzie, bo w sumie po co teraz??? ech faceci...
 
As Ty odpuść sobie te porządki!!! odpoczywaj
Anulka teraz już oficjalnie:) GRATULUJĘ!!!!!!!!!bardzo się cieszę:)
Karolciu ja tam kciuków nie odpuszaczam,bo nigdy nic nie wiadomo
Skierka stres owszem moze spowodować.ale mi gin mówiła,że nie taki stres codzienny...ze to musi byc coś dużo mocniejszego wybuch bomby,śmierć bliskiej osoby.

pozdrawiam was wszytkie.coś nie mam dzis weny na pisanie
 
As, może lepiej odpocznij, szalona kobieto... Wiem, jak się coś robi to człowiek jakby mniej stres odczuwa, ale weź w takim razie zrób szalik na drutach (byle z trudnym wzorkiem) albo wyszydełkuj berecik, a wymianę wody w akwarium czy szorowanie podłóg sobie odpuść.
Skierko, najbliżsi nie zawsze nas rozumieją. To też ludzie. Chcą pewnie dobrze, a wychodzi im jak zwykle - czasem człowiek chce pomóc a dokopie.

A u nas... Zabawnie. Powiedziałam R. że będę sobie mierzyć tempkę.
-wiesz po co?
-jasne - przecież nie jestem ośką robiony
OK!
Wieczorkiem powrót do tematu i...
-czy ja chodziłem na kurs przedmałżeński?
- czyli jednak ośka, co? :))
Wytłumaczyłam całość zagadnienia, że prościej tak niż ganiać co chwilę po test do apteki i jak wygląda wykres temperatury w cyklu. Boszszsz... Uświadomiłam własnego faceta! :))

a tempka trzyma od wczoraj 37,0, do @ tydzień.
 
Kuźwa ponad 20 stron do nadrobienia – oszalały, no nic Ania do dzieła! :-)

Kłaczek – wyślę wieczorkiem raz jeszcze :tak:
Nerowercia – witam się. :tak: wstaw proszę zdjęcie swojego Szkraba i trzymam kciuki za fasolkę. Co do latania to ja jestem zdania, że w samolot nie wsiadać, ale są dziewczyny tu na forum, które latają i ich ciąża trwa, co nie znaczy, że to nie był powód Twojej straty :-(
Emy – masz cudownego mężczyznę obok siebie, jak dla mnie są dwie, ale ja bym zrobiła drugi test jeszcze i powolutku się cieszyła ;-)
Karolcia81 – trzymam kciuki by wszystko po Twojej myśli w końcu szło, no to trzymam kciuki i za zwalczenie tej bakterii :tak:
Kobietka22 – no to się bardzo cieszę, że kobiety wracają do zdrowia, trzymam kciuki za styczniową operację Babci. Ty łepkiem nie pracuj, bo od tego dzieci nie ma :-p
Agamati1 – trzymam mocno kciuki za te staranka ;-)
isza1988, Anka’’ – przytulam dziewczyny i znośnego dnia życzę :tak:
Barabarka88 – witaj, każda nas ma swój czas żałoby, swój czas na wyleczenie ran, jedne z nas cierpią dłużej, drugie są silniejsze i pragnienie bycia mamą zwycięża, 10 dni temu urodził się śliczny chłopiec Szymulek, Jego mama – Mysza - nie doczekała 1@ :tak:
Aniołkowa.mama – mój na początku też sceptycznie podchodził do mojego czytania forum ,ale kiedy zobaczył, że z czasem zaczęło mi to pomagać, to przestał gadać, on też ma swoje fora samochodowe, ja swoje bb i każdy jest zadowolony, a Twój czas żałoby jeszcze się nie skończył, mało czasu minęło by łzy przestały lecieć, mi po dwóch latach lecą i nikt nie jest wstanie ukoić tego bólu, tej rany na sercu :-(
As76 – przytulam :-(
Koti81 – no na wieściach też mogłabyś się pojawić i Gracjankowe zdjęcie wstawić ;-)
Miśkam – gratuluję @ :tak:
Elźbietka – nadzieja zawsze jest i kolejny cykl staranek też, więc głowa do góry i powodzenia :tak:
Aniunnia – no i dobrze, że sprawa się wyjaśniła i tak jak Elżbietka próbujcie dalej i przede wszystkim odblokuj głowę, nie nastawiaj się na tu i teraz, jesteś młodziutka, więc zegar Cię aż tak bardzo nie goni, więc z radością te staranka :laugh2:
Linea82 – miłego dnia :tak:
Skierka188 – witaj, choć niestety poznajemy się przy tak przykrej sprawie, zostań z nami tu każda z nas jest w strachu zarówno jak się staramy i potem w każdym tygodniu ciąży, ale każda z nas z tym strachem walczy i ma wsparcie w bb-koleżankach, podczytuj, pisz, Ty pomożesz nam, my pomożemy Tobie :tak:
Malwa88 – daj mu czas, on też cierpi i nie wie jak sobie z tym poradzić, Ty pogadasz z nami, on z kolegami na ten temat już nie, ja z A. też nie zawsze potrafiłam rozmawiać na ten temat, każde z nas cierpiało po swojemu, a jednocześnie cierpieliśmy razem :-(
Anulka198424 – no niby beta nie kłamie, ale … ;-)
Trawa – rób te wszystkie badania i do dzieła, trzymam kciuki by wiara dodała Ci skrzydeł :tak:
Onaxxx – daj sobie szansę, nie kładź na sobie kreski :tak:
Słodziutka – trzymam kciuki by problemy się jakimś cudem rozwiązały same :tak:
Zjola – babcia to fajna funkcja, ale póki co odłóż babciowanie na bok i bierz się za maminowanie, :laugh2: choć dopiero co straciliście Dzidzię
[*] :-(
Agniesiar, Czarna76 – miłego dnia :tak:

Nie doczytał do końca, reszta po spacerze :zawstydzona/y:
 
tak chodze co chwila do WC, ale coś się marnie rozkręca ta moja @, ale ważne, że jest....

kurcze, ale w poniedziałek mam wizyte u gina....a jak @ się rozkręci...to co? może nie będzie chciał mnie badać, da tylko leki i tyle, bo nie będę odwoływała wizyty bo szkoda mi każdego dnia bez leków na tą bakteriusie!
 
reklama
Tak was dzisiaj czytam dziewczyny i jakoś weny mi brak na odpisywanie
Pogoda paskudna, wieje i deszcz pada
KArolcia rozkreci sie a wizyty nie odwoluj bo szkoda idz powiedz ze okurat masz@ i zobaczysz co on postanowi
 
Do góry