reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Klaczek to jak z ta kawa bedzie;-)
jak wpiszek w google map Windsor to tylko jeden sie pojawia,przynajmniej u mnie.

Co do wieku to wam powiem,ze siostra mojej mamy nie doczekala sie @ w wieku lat 45.
no i pomyslala kobita,ze menopauza ja nawiedzila.
dzis menopauza ma 16 lat i Kasia na imie:-)
 
reklama
A u mnie 9 i najdalej na południe to w Gainsborough. Skubaniec firmy mi wyrzuca. Jak się mu dorzuci London, to już tylko 8 obiektów pokazuje - zamek, hotel itd. Czaisz że to prawie 200M? Jak masz możliwośc to sie wbijaj na północ - siedzę w domu, kawka/herbatka się znajdzie, cos do też.
 
Bo na nikim bardziej niż na najbliższych - na nich liczymy wszak najbardziej i poziom emocji jest zupełnie inny. Spokojnie. Zrob jak Ci mówilam - to brzmi głupio nim się taką listę zrobi, ale potem widzisz ile potrafisz, ile możesz z siebie dac, jak jesteś wartościowym człowiekiem i że to nie jest sprawiedliwe, jeśli odpuszczasz siebie.
 
wiesz kłaczek to nie jest głupi pomysł z tą listą- pomyślałam nad tym i jak narazie kiepsko....bo nie widze nic co magłabym tam napisać...przykre ale prawdziwe
 
my już od września śmigamy bez mundurka :) na razie nic, więc nastawiam się że być moze tym razem nie będzie tak szybko, a poza tym kurcze nie powiem, ze się nie obawiam, bo w zeszłym roku też zaszłam w ciążę w grudniu :(

kłaczek te hasło z tą geriatrią the best :) ja mam 27 a czuję się jak stara młoda :)

Ilonka a pamiętasz jak było ze mną, od grudnia starania i w czerwcu dopiero zaskoczyło (tzn gdzieś w maju) bo sobie odpuściłam. Może też za dużo o tym myślisz.
 
Bo na nikim bardziej niż na najbliższych - na nich liczymy wszak najbardziej i poziom emocji jest zupełnie inny. Spokojnie. Zrob jak Ci mówilam - to brzmi głupio nim się taką listę zrobi, ale potem widzisz ile potrafisz, ile możesz z siebie dac, jak jesteś wartościowym człowiekiem i że to nie jest sprawiedliwe, jeśli odpuszczasz siebie.

No i jak się tu nie zgodzić, dobrze gada vodki jej dać, póki może ;-)

onaxxx mnie się tak rodzina i "najbliźsi" przez najgorsze lata przeczyścili, że słowa przyjaciel używam w stosunku do JEDNEJ osoby i tak ma być, nie ma co rozmieniać przyjaźni na drobne.

Najlepiej na mnie działało w chwilach zwątpienia uzmysłowienie sobie, że są ludzie, ba jest takich wiele, którzy nie mają tego co ja, nie widzą, nie słyszą, są niepełnosprawni, urodzili się w takim, a nie innym miejscu na ziemi...można tak wymieniać.

onaxxx życzę Ci, aby Twoje piękne, rozłożyste skrzydła wzniosły Cię na bezkresy szczęścia i spełnienia, ale nic bez Ciebie o Tobie ;-)

3mam kciuki:tak:
 
gosialew tak pamiętam :) może więc i nam się kiedyś uda :)

onaxxx każdy w swoim życiu spotkał na swojej drodze ludzi, którzy go zawiedli i to boleśnie, ale nie możemy pozwolić takim ludziom doprowadzić nas do rozpaczy, musimy iść przez życie z podniesioną głową pomimo przeciwności i chociaż na pewno nie stanie się to z dnia na dzień, musisz próbować cieszyć się życiem, bo nic nie jest cenniejsze. Nie pozwól, żeby życie przeleciało ci przez palce, życie trzeba przeżyć najlepiej jak się tylko da.
 
reklama
Dziewczyny nie smutajcie sie
pamietajcie,ze po nocy zawsze przychodzi dzien,a ranek jest madrzejszy od wieczora,
wiec nie warto sie zameczac na noc.

Klaczek moze kiedys ,jak do pracy wroce,jakies szkolenie sie trafi w twojej okolicy;-)
poki co jakbys pomocy jakiejs potrzebowala,albo informacji to pomoge chetnie.cos tam wiem,troche juz tu siedze.

Powiedzcie mi kochane,pamietam w trudnym dla mnie okresie,gdy pojawilam sie tu na forum,byla tu dziewczyna o nicku Slodziutka,jestem ciekawa czy jeszcze tu wpada?
bardzo mi pomogla wirtualnie,choc sama sytuacje miala nieciekawa.
 
Do góry