reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ilonka - dziewczyny są cudowne, przyjeły mnie naprawdę bardzo miło, a szef to nawet powiedział, że nie musze dziś pracować, mam sobie zrobic kawe i plotkować....sa naprawdę w porządku wszyscy.

a_gala - to tak jak ja...ja dzis pierwszy dzien, a juz koleżankom z pokoju obwieściłam, że mam nadzieje do świąt je opuścić...choćby sie waliło i paliło to zime spędzam w domku...to teraz tylko do roboty.

niech tylko ta wredna @ juz przyjdzie....no bo do tej pierwszej to musimy zaczekać...
....
 
reklama
Sloneczko25 - ja tez bralam BROMERGON przed ciaza, gdyz mialam za wysoka prolaktyne. Bralam 1/2 tabletki na noc, ogolnie bralam je tylko 1 miesiac bo potem okazalo sie ze jestem w ciazy i lekarz kazal odstawic. Ja po tabletkach czulam sie naprawde dobrze, chociaz lekarz ostrzegal mnie przed czestymi skutkami ubocznymi.
 
sloneczko ja biorę bromergon, bo też prolaktyna za wysoka.. Biorę 1 tabletkę wieczorem w czasie kolacji, ale zawsze przed snem najlepiej to nie miłe skutki Cię ominą.Jeśli kolację jadłam wcześniej i przy niej brałam tabletkę to zle się czułam ogólnie.. czułam się pełna i było mi strasznie niedobrze.. Teraz zawsze przed snem skubnę pół kanapki i biorę w trakcie tabletę i te skutki mnie omijają...
Cystę też miałam po zabiegu... Ale dostałam anty i zniknęła...
 
słoneczko najczęstsze objawy uboczne Bromergonu to nudności, wymioty, bóle głowy, dlatego lekarze zalecają je brać przed snem

karolcia, no to cieszę się, ze koleżanki dobrze cię przyjęły, a szef też rewelka więc nic tylko pozazdrościć :) Trzymam kciuki żebyś już niedługo nie musiała pracować :) z resztą zaczynamy mniej więcej w tym samym czasie staranka i wierzę bardzo mocno, że tym razem nam się uda :)
 
Witajcie:)
Karolciu dobrze że Cię miło przyjęli. I @ niech szybko przychodzi potem do dzieła:)
Pamiętam jak ja wracałam do pracy zawsze mogłam an nich liczyć.Przeważnie po 2 tyg jak się dobrze czułam wracała ze względu na psychikę żeby nie myśleć i się dołować najtrudniejsze dla mnie było odebranie pierwszego w życiu porodu.Potem już lepiej było.
As- i jak tam??
Kałczek to czekam na efekty po zakończonej@
Ilonko ty już wiesz że czekam :)
Karollcia- Mi testy nic nie pomogły na płeć a dużo ich robiłam ale może tobie się uda kciuki zaciśnięte:)
Widzę że dużo dziewczyn ma przed sobą boboseksy Życzę powodzenia i przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dziewczynki ja jeszcze w domku.
Lekarz zadzwonił i przełożył wizytę na 20 .:sorry2::sorry2:
Musiał pilnie stawić się na bloku operacyjnym.:baffled:
Nerwy mnie zjedzą chyba.:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
widzę ,że tu większość na etapie boboseksów:)
kciuki za was wszystkie!!!! żeby dwie krechy masowo tu się pojawiły.
uwielbiam tu wpadać n adobre wieści:)

karolciu super ,ze w pracy tak milo Cie przyjeli
Miśkam przyjdzie czas na Ciebie zobaczysz,sporo tu dziewczyn któe mialy późne straty i kolejna ciąża zakończyła się dobrze:)Tobie też się uda,ale narazie musisz odpocząc.a czas szybko zleci.ja na cyce zeby nie lecialo mleko jakis lek kupilam,dwie tabletki cyz jedna nawet ze 100zl kosztowalo,ale mleka nie mialam dzięki temu.
As za wizyte kciukaski zaciśnięte!!!
 
As- nic sie nie martw trzymam kciuki.
Za wszystkie staraczki trzymam mocno kciukasy ,oj już nie mogę sie doczekać tego oczekiwania na testowania nowy sezon boboseksów "grupowych" musze zacząć znowu prowadzić notatki bo sie pogubie;-):tak:

Karolcia- to super masz tego szefa i koleżanki:tak:, ja też mam dobrą prace i szefa przynajmniej jak narazie odpukać nie narzekam ,a to już 10 m-cy minęło , kurcze ,a dopiero sie głowiłam czy iść do pracy czy robić dzidziola ,a tu już prawie rok zleciał:szok:.
Słoneczko - to trzymam kciuki abyś jak najszybciej sie uporała z problemami i do dzieła.

Miśkam - kochana ja potrzebowałam 2 lat na podjęcie decyzji o przygotowaniach i dopiero tu na forum zaczęłam robić badania i sie nastawiać na staranka ,ale ja poroniłam wcześnie bo w 5tyg wg owulacji ,a wedługo miesiączki to był 7 tydzień.

Lina suwaczek mknie:tak:
Kłaczek - to tragedia tam z sama wiesz czym do sama wiesz czego:-D

ja czekam na @ bo brzuch już pobolewa więc moje jajeczko żyło chyba tyle ile piszą dwie doby




 
reklama
kaira24 -a robilas na dziewczynke? no troche o tym pocztyalam no i chce sprobowac bo bardoz chcialabym dziewczynke oczywiscie jak wyjdzie chlopczyk to tez bedzie zajeb....byle zdrowe to najwazniejsze
a moj to sie dzis smial ze sa trzy opcje albo dziewczynka albo chlopiec albo blizniaki i ta dodatek parka:)

czy ktoras z dziewczyn wybiera sie w srode na to spotkanie na krolewska?

a u mnie @juz koncowka wiec niedlgo stranka oj nie moge sie doczekac:)

karolcia81 no to super z emasz taka atmosfere w pracy
 
Do góry