reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam babeczki moje kochane!

Dzięki za wsparcie i dobre słowo ale obawy i tak pozostają. Wiem, że różnie to bywa ale mnie niepokoi jedna rzecz, że test ciążowy wyszedł u mnie w terminie spodziewanej miesiączki więc nie wydaje mi się żeby jajeczkowanie mogło być tak spóźnione, bo wtedy test by chyba nie wyszedł :( Raczej liczę na cud, bo na logikę ...

Sorki, że marudzę
Pozdrowionka
 
reklama
zjola roznie to moze byc.... nie martw sie na zapas wszystko bedzie dobrze tylko musisz wierzyc w to !! byc dobrej mysli bo zamartwianiem sie szkodzisz fasolce a przeciez ona teraz jest najwazniejsza... milej niedzieli zycze....
 
zjola - ja trzymam za Was mocno kciuki....nie będę pisać, że będzie dobrze....bo ja juz w te słowa nigdy nie uwierze, ale musisz wierzyć i mieć nadzieje....fakt na tym etapie powinno już być widać więcej....ale różnie to bywa....czasami groszki pokazują sie później, czasami to zależy od sprzętu, od umiejętności gina....
buziaki...kochane...miłego dnia...

ja jutro wracam do pracy po 2 miesiącach...mam pierta jak mnie przyjmą...bo po każdym powrocie jest inaczej...ostatnio traktowali mnie jak trędowatą i unikali jak ognia bo nie wiedzieli jak się zachować, co powiedzieć,,,,więc mnie unikali...zobaczymy jak będzie jutro....tylko to wstawanie znowu przed 6.00 rano...koszmar...mój Z musi szybko mi zmajstrować fasolkę, żebym mogła znowu się z tamtąd urwać!
 
Ostatnia edycja:
Witam was wczoraj cos sie stało i nie mogłam wogole sie zalogowac na BB:wściekła/y:
Ja miałam robione ogólne badanie moczu nie wykryto w nim żadnych bakteri a w tam gdzie pisza leukocyty to nie ma żadnych liczb tylko jest napisane ujemny!
bede musiala zrobic te dodatkowe badani co radziła Kobietka22 na te bakterie chlamydia mykoplasma i ureoplasma { a one są robione z moczu czy z krwi ?}może mi cos pomoga bo dosyc czesto mam problemy z pecherzem w nocy wstaje po kilka razy !mówiłam gin a on tylko zapisuje jakies herbatki żadnych dodatkowych badan oprócz ogolnego badania moczu teraz terz tak było.Sama na swój koszt zrobiłam badanie prolaktyny i progesteronu ona twierdziła że nie trzeba żadnych badań tak tak oni są mądrzy pierwsze poronienie to dla nich taki sprawdzian organizmu żadnych sensownych odpowiedzi dlaczego tak wyszło . A dopiero jak coś sie zaczyna dziac to zabieraja sie do pracy . a czy te badania są dosyc drogie !!!postanowiłam po mału zrobic kazde badanie kóre może pomóc nie bede sie zgadzac z gin że nie trzeba a tak bede miala pewnosc że zrobiłam wszystko
Prolaktyny w przedziale norm to o 1.39-24.20 a ja mam 36.87 to raczej za dużo
Progesteron w przedziale 0.1-0.3 w fazie folikularnej

a-gala dziekuje za pomoc z suwaczkiem:-D

Ja byłam u dwóch lekarzy i też mi powiedzieli że nie potrzeba żadnych badań-ale ja postanowiłam zrobic kilka na własna ręke.Może wiecie czy bez skierowania mi zrobia!Ma skierowanie na BHCL i na tarczyce.Jeden lekarz powiedział ze moge się starac po pierwszej @ a drugi że muszę czekac 4-miesiące.Ale ja chyba nie będę czekała aż 4-miesiące zaczynam od Listopada.

Ja wczoraj wróciłam do pracy bo w piątek skończył mi się urlop wychowawczy-porażka że w sobotę.Więc mam tutaj dużo do nadrobienia.

Miskam-bardzo mi przykro dla twojego Aniołka
[*]

As-moje gratulacje to napewno ciąża.Ja w drugiej ciąży też nie miałam zadnych obiawów ani mdłości,cyce tez mnie nie bolały,nie chciaó mi się spac...

Wisieńka-trzymam kciuki napewno się uda.

Ziaja-mam nadzieje że będzie dobrze musi byc-trzymam kciuki.
 
Ostatnia edycja:
Cześć
Zjola , jak czekać to czekać , nic tu od nas niestety nie zależy , tylko wiara i bez nerwów, buziaczki!
AS - ja pitole ! Ty to baba z jajami jesteś , GRATULUJE !!!
Aga 34 - ale fajna ta twoja córunia :)
Karolcia81 - to niedługo startujesz , co ? Trzymam kciuki !
Pozdrawiam wszystkie Panie.
 
No i jestem znów Zaczęłam miec polskie znaki, ale nie wszystkie - za to czasem coś mi się naciśnie z czapy i... Eh, ten lapek - na wieży było mi normalniej. Dobrze że jest. Za to wczoraj zostałam sprzedana. Za 5 funciaków i to nie gotówka nawet, a za 5 funtów rabatu i to przez własnego chłopa i z aplauzem własnego syna. Taaa... Plemniki, psiakrew...
Jak to było? A poszliśmy na bazar bo się mojemu mężczyźnie jakaś szlifierka umyśliła i podobno nawet ją tam widział w ubiegłym tygodniu. Szlifierka oczywiście wyszła, ale za to odkurzacz przemysłowy jakis był, co to śpiewa tańczy i gotuje niemal i oczywiście był niezbędny w garażu i on musi go miec. Cena? 20funtów. No, to mój sie pyta co w takim razie ma da żeby go dostac, a sprzedawca radośnie że 15funtów i tę kobietę. A mój... zgoda. Taaak? To stanełam grzecznie po stronie sprzedawcy (fajny Anglik koło sześcdziesiątki, z kawalarskim błyskiem) i jak na targu niewolników towar zakupiony grzecznie stoję, a ten skubaniec z tekstem że te 5funtów musi jakoś odzyskac, wyciągnął skądś starą miotłę i mi wręcza. No, żesz by go w drobne pensy... To dosiadłam miotły okrakiem i zapowiedziałam ze najbliższy przystanek Hawaje. To pan mi zabrał miotłę i powiedział że 5 funtów stracone, ale choc miotłę odzyska. Wariactwo kompletne, uchachaliśmy się jak dzieci. :))
A dziś... Czekam na @. Potem bierzemy się do dzieła.
 
Zjola- nie martw sie na zapas, test wykrywa ciąże już po 6 dniach więc nawet jeśli miałaś owu tydzień przed @ to test już mugł pokazać ,więc głowa do góry mówiłaś ,że nie tak łatwo ci zajść w ciąże o ile sie nie myle , miałaś rozjechane cykle?Może to właśnie był rozjechany cykl i owulacja była bardzo późno , nic sie nie martw i postaraj sie mieć mimo wszystko dobre nastawienie:tak:trzymam kciuki.
dodam jeszcze ,że wiek ciąży wg OM liczy sie +- 2 tygodnie więc nie panikuj bo przecież faktyczna fasolka zagnieżdża sie 2 tyg po @ ,a jeśli owulka występuje później to nawet 3 tygodnie z tego co wiem to u 13X13 Agatki bardzo długo sie fasolka rozwijała ,ale w końcu pokazała sie więc cierplwiosći kochana.

Ola**- no faktycznie to już zaledwie 4 miesiące z kawałkiem malutkim zaraz będą Święta czas szybko zleci i już będzie testowanie nie mogę sie doczekać.
OlaPM -witaj ja cie pamiętam:tak:napisz co u Ciebie
Renia - i bardzo dobrze ,że robisz badania wymazy napewno są płatne, a na fundusz nieraz dają na toksoplzmoze skierowanie ,ale to zależy od chęci lekarza, mam nadzieje ,że mój mi da bo będe chciała zrobić w przyszłym roku tokso i cytomegalie , no i morfologie z rozmazem i mocz,a antygen hbs to musze płatnie ale ja robie antygen ze względu na przebytą żółtaczke ,żeby sprawdzić czy sie wirus gdzieś nie uaktywnił.

Kamilaedi - to trzymam kciuki aby dietka zadziałała no i za szybkie efekty staranek;-)
ja na chwilke wpadłam witam was wszystkie
 
Witam się poniedziałkowo!

U mnie wszystko po staremu. Czekamy. Mój M gada do ludzika, żeby się nie wygłupiał i rósł!
Wczoraj moja koleżanka, która miał termin dwa tygodnie po mnie urodziła ślicznego synusia. Pierwsza reakcja łzy w oczach i myśl, że my znowu mamy problem ale już mi przeszło. Mały fantastyczny, widziałam zdjęcia!

Kobietko oby tak było jak mówisz!

Kłaczku uważaj żeby cię nie przehandlowali! Szkoda takiej fajnej babki!

Pozdrowionka dla wszystkich!
 
reklama
Do góry