reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
no tak jak kazda z nas zaskoczy teraz co kazdej zycze z calego serca to bedzie nas sporo
oj jak sie ciesze
to za 9 miesiacy bedziemy mogly pisac ze to juz tuz tuz a potem tulic nasze dzieciaczki i wymieniac sie doswiadczeniami
za fasolkowane dzieewczyny wysylajcie wiecej fluidkow:)
 
Widzisz, kobietko...Jeśli przyjąc bezkrytycznie ofertę rynkową, ustosunkowując się bezstresowo do ewentualności wystąpienia plam na swej garderobie, a zatem bezpruderyjnie odnieśc się do pewnego rodzaju niesmaku jaki owe plamy mogą wzbudzic w oczach przechodniów gdy tutejszy wyrob postanowi odmówi dalszej współpracy w strategicznym momencie, to w zasadzie problemu jako takiego nie mamy. Jeśli natomiast zależy nam na komforcie, pewności, poczuciu stabilizacji (to zapewnia zwykle pasek kleju :)) ) to musimy zgłębic oferte rynku, rozpoznac opcje, wyselekcjonowac ten najwłaściwszy dla nas produkt. Stojąc przed niezmiernie trudną decyzją, musimy dokonac wyboru rozważnego i nieśpiesznego, musimy przeanalizowac wady i zalety poszczególnych modeli...
Tą myślą głęboką wiedziona, wpadłam w biegu do Saversa (to wiem gdzie jest) i... Jasny kiciuś! Oni tu maja king size, ale bez skrzydełek!! Czyli pilnują żeby im nikt z Wyspy nie odleciał. :))
 
Dziewczyny.soryyy ,ale muszę zakląć.
*****,*****,*****.

Jestem w ciąży ,ale na 99% to ciąża pozamaciczna :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jutro rano mam być w klinice. :sad::sad::sad::sad:
 
reklama
Do góry