reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam was kobitki :-)
zjola glowa do gory i mysl pozytywnie ;-) na pewno z Twoim malenstwem jest wszystko ok :tak: teraz plywa sobie swobodnie a potem cie okopie :-D 3mam kciukasy ;-)
a_gala,klaczku ja juz mam 4 dzien @ jest to moj 2cykl i dalej bedziemy dzialac :tak: bede trzymala kciukasy za was babeczki :-D zeby staranki byly owocne :-D ;-)
Milego dnia dziewczyny :-)
 
As kochana trzymam kciuki za ciebie i fasolkę :)
Zjola byłaś na beta hcg? Kiedy wyniki? Cieszę się z twojego nastawienia, chociaż wyobrażam sobie co czujesz!!

Karolcia powrót do pacy jest cieżki, ale mam nadzieje, że szybko znów się zaaklimatyzujesz i będzie wszystko dobrze. Jak tam ludziska w pracy??

a ja zadzwoniłam do Diagnostyki i umówiłam się na te nieszczęsne wymazy :)
termin niestety dopiero na 8 listopada, bo położna stwierdziła, ze powinny być wykonywane 4 dni po @
więc teraz niestety nie mogę ich zrobić. Pytałam też czy jakbym w tym cyklu przypadkiem zaszła w ciąże
to czy mogę zrobić te wymazy, okazało się, że nie, bo położna nie podejmie się we wczesnej ciąży pobierania
wymazu z kanału szyjki, bo może stworzyć zagrożenie dla ciąży, więc dziewczyny kciukajcie, żebym w tym cyklu
nie zaciążyła, bo jak tak to po ptokach :( i badań nie zrobię, a są ważne - BARDZO!!!
 
Witam się ...
ja dziś w pracy...oj cięzko mi sie zaaklimatyzowac....

trzymam za Was wszystkie kciuki bardzo mocno.....

ja juz miesiac pracuje po 6 tygodniowym zwolnieniue i powiem Ci, ze chyba dwa pierwsze tyg. sa najtrudniejsz, a potem jakos z powrotem wpadasz w ten tygodniowy "kierat" i jest w miare ok, ale powiem Ci, ze tez odliczam juz dni do ewentualnej ciąży i nastepnego L4...;)
 
czesc dziewczyny
No widze że dużo z nas będzie sie strało o dzidzie w tym samym czasie.
Ja właśnie mam 3 dzień @ i jak się skończy to do dzieła.Kupiłam sobie Testy owulacyjne bo chce próbować na dziewczynkę i mam wielka nadzieje że się uda.
Trzymam mocno kciuki za każdą staraczkę oby się każdej udało zajść a potem urodzić szczęśliwie swoje ukochane maleństwo.
pozdrawiam i milego dnia zycze
 
"Przyszła do mnie nie wiem skąąąąd..." @ znaczy się. Jak w zegarku. No, to zacznie się intensywna eksploatacja mężczyzny.I cieszę się że nie będę w tym miesiącu sama kombinowac - ostatnio bardzo tu fasolkowo i pracowicie sie robi, a w towarzystwie zawsze raźniej no i motywacja z konkurencji, prawda... ;) Na razie strasznie dużo sie dzieje takich spraw związanych z aklimatyzacją, ot, chocby zakup głupich podpasek to już impreza bo co rynek to pomysł, a tego co ja w kraju lubiłam to tu akurat nie ma, a mnie z racji reklamy Corega Tabs periodycznie goszczącej w... no, tam właśnie, dobrze kombinujesz, to byle aluzja do podpaski nie wystarcza. Musi by konkret.
 
Czesc kobietki !!
Byłam dzis u lekarza z tymi wynikami .Gin mówił że wynik moczu dobry stwierdził że jednak prolaktyne mam zawysoką zapisał mi BROMERGON na obniżenie czy któras z was brała go jak sie po nim czułyście ?:tak: Okazało sie że mam małą nadżerke i małego torbiela na jajniku :szok: troszke sie boje mam dopiero przyjsc za 2 tygodnie zrobi mi USG i badanie cytologiczne . Tak bym chciała aby już wszystko było wporzadku i bedziemy mogli z moim P działac!!!!! Nie możemy się już doczekac zielonego światełka :-)
 
Dziękuję Wam bardzo za wszystkie dobre słowa i za wsparcie... Poczytałam trochę Waszych wpisów i przyznam, że podziwiam Was za to, że radzicie sobie, że staracie się o kolejne Maluszki. Mam nadzieję, że dojdę kiedyś do tego etapu, bo nie wyobrażam sobie życia bez dziecka, ale teraz jakoś ciężko mi jest wyobrazić sobie kolejną ciążę po starcie po 19 tygodniu... Jak na razie dochodzę do siebie fizycznie, czekam, kiedy skończą się plamienia i przestanie mnie "ciągnąć" w brzuchu. Musiałam stoczyć walkę z pokarmem, który się pojawił mimo tego, że brałam bromergon. No i próbuję się rozruszać powolutku, bo w ciąży prowadziłam bardzo oszczędny tryb życia i teraz czuję tego efekty. Co będzie dalej, nie wiem...
Przeczytałam też Wasze wpisy o powrocie do pracy. Karolcia - trzymam mocno kciuki, bo sama za 5 i pół tygodnia będę musiała wrócić do pracy z dziećmi i modlę się, żeby nikt mnie o nic nie pytał...
 
reklama
Sloneczko - ja brałam teraz Bromergon. Samopoczucie niestety po nim miałam fatalne - kołatanie serca, uderzenia gorąca i to, że ciągle robiło mi się słabo. Wiem, że wiele kobiet tak reaguje. Ale może Twój organizm się przyzwyczai i będzie ok.
 
Do góry