reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Lina ja czasami dochodzę do tych samych wniosków co Twoja mama. Jak chodziłam w swojej pierwszej ciąży, to ciążę potwierdził w 7-mym tygodniu gin tylko przez badanie ginekologiczne. Pierwsze usg miałam dopiero w 5-tym miesiącu! Do tego czasu nie miałam pojęcia, czy był może pusty pęcherzyk, czy może serduszko jeszcze nie biło, albo że ciąża młodsza, za mała itd i tp. Człowiek był spokojniejszy. Technika nie zawsze nam sprzyja.
 
reklama
Zjola ja wierzę, ze wszystko będzie dobrze, czasami owulacja występuje na parę dni przed @ i ciąża jest wtedy młodsza
postaraj się nie stresować i bądź dobrej myśli, my tu jesteśmy murem za tobą i twoim fasolkiem :)
A kiedy idziesz zrobić betę?
 
Cześć dziewczynki u nas na szczęście ciąża trwa nadal. Byliśmy w kolejnym szpitalu, zbadano mnie, lekarz uspokoił i powiedział, że dzidzi się rusza, serduszko bije, ciąża zgodna z wiekiem.
Niestety nie znalazł żadnej przyczyny mojego kolejnego krwawienia, nic, krwiaka, torbieli, polipu, może musi być lepszy sprzęt i ktoś doświadczony, na szczęście wykluczył także odklejanie się kosmówki-łożyska (właśnie jest w fazie tworzenia).
Dołożył mi jeszcze Aspargin i kazał po prostu leżeć.
I powiem Wam, że po prostu od tego momentu stwierdziłam, że chyba nasze dziecko jest na tyle silne, że samo radzi sobie z jakimiś być może mamusinymi, niezdiagnozowanymi dolegliwościami i jak coś się dzieje, to wyrzuca intruza.
Poczułam wsparcie od malucha, który niemiłosiernie się rozpycha w moim brzuszku i razem damy radę to wszystko przetrwać, nie ma innej opcji!

W Dzień Dziecka Utraconego było mi przykro słyszeć, że rocznie w Polsce, na skutek poronień tracimy 40 000 dzieciaczków - to są dane oficjalnie zarejestrowane, a ile jest jeszcze niepoliczonych....

['] dla wszystkich naszych Aniołków

As 76 gratulacje!
zjola musicie być silni, dacie radę!
agniesiar w razie czego Paracetamol i kciuki od nas!

3mam za Was wszystkie kciuki ;)
 
wiem, że jestem tu bardzo rzadko ( mimo, że od 1,5 roku ) i pewnie większość z Was mnie nawet nie kojarzy..

zjola - wierz w swoje dziecko! wierz w to, że jest silne i że chce żyć..Pamiętaj, że wiara czyni cuda. U mnie była różnica 7 dni między OM a USG i co? Dzieciątko nadrobiło i teraz jak oberwę kopniaka w pęcherz to pędzę do łazienki żeby się w majtki nie posikać :)

As76 - moje najserdeczniejsze gratulacje! Każda DRUGA kreska tak bardzo cieszy i napawa nadzieją na lepsze jutro. I nie nastawiaj się na to, że odrazu będzie zmęczenie i mdłości..Tak jak dziewczyny pisały - każda ciąża jest inna i w związku z tym że jesteśmy ludźmi i każda z nas jest inna - nie przechodzimy ciąży wg książek i poradników :)


Dla wszystkich Aniołków
[*]
 
witm dziewczyny jakos oststnio tu malo zagladalam ale obiecuje sie poprawic u nas bez zmian ja dalej na diecie (-1.5kg) takze powoli gubie te zbedne kg, do owolki 2dni zostaly takze oby owocnie bylo...

klaczek witaj na wyspach, jak ja jechalam z sunia do uk to tez jej nie wizieli mowilam do T ze moglibysmy miec w aucie 5 psow i oni by niewiedzieli...
GRATULUJE nowym zafasolkowanym, ostatnio tu sie zrobilo ciazowo to super naprawde i witam nowe aniolkowe mamusie zapalam swiatelka dla waszyh aniolkow
[*]
[*]
[*]

eh ja wciaz w lozku leze uwielbiam soboty :D
 
Kobiietka czeeesc :)
Karolcia pocieszające, że nie tylko ja mam takie myślenie o testach, betach itp. widocznie nas wszystkie straty zmieniły, nasze myślenie i podejscie. Mam tylko jeszcze nadzieję, na jedno, że szef nas dostatecznie juz doświadczył i że kolejnym razem będziemy szczęsliwymi przyszłymi mamusiami którym będzie dane donosic swoje dzieciątka.

Co do zachowań mężów, partnerów to oni inaczej to odbierają, też są smutni i to przeżywają, bo to wkońcu ich dzidzie były, ale na pewno nie przeżywają tego tak jak my z prostego powodu, bo nie byli w tej ciąży i nigdy nie będą i nie wiedzą co się wtedy czuje, co przeżywa. takie moje zdanie. i jak to moja mama powiedizała do mojego taty ktory cos tam komentował jak ja kolejny raz przezywałam i smutałam po stracie, mama powiedziała, by się nie odzywał na ten temat bo jest facetem i nigdy tego nie zrozumie. i miała rację.

AS gratulację, życzę aby tym razem wszystko się powiodło.
Zjola powiem tylko tyle, bo nie chce dobijać, mam nadzieję, że u ciebie będzie inaczej niż u mnie, życzę by niunia się pojawiła. nie patrz na bete, ważne usg.
miłego weckendziku :D
 
facet zawsze to tez odczowa,ale on chce byc tym silnym, tym naszym oparciem... ja moge sie rozkleic a T zawsze mnie pociesza i wiem ze jemu tez jest ciezko ale to ja jestem od placzu a on jest tym silnym. ktos musi wkoncu !!
 
Zjola, nie wariuj! Jakby mi przy blizniakach machneli usg to tez by wyszedl kawal sezonu - ze dwa tygodnie "w plecy" bo owulacje mialam na bank dwa dni przed terminem @ ktora juz nie przyszla.

PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW!! Z LAPKIEM SIE DOPIERO DOCIERAMY I COS MI NIE IDZIE.

Jankesowa - moj tez wial w prace. Zeby nie myslec.

Kamilaedi, dokladnie tak, zupelny luz. Powoli sie aklimatyzujemy, dzis Rajmund chcial mnie sprzedac na bazarze za 5 funtow i prawie mu sie udalo. :)) Nabywca nawet widzial juz zastosowanie dla zakupu - lecial z miotla twierdzac ze wydane 5 funciakow musi mu sie jakos zwrocic. No, 5 funtow kosztuje 20l zwirku dla kotow i to nie first class.
 
reklama
Kobietka ja patrzę i śledzę:) i wiem ze z 4miesięcy to zaraz dwa i potem zielone światełko:) odliczam za Ciebie:)
Zjola wiesz,ze my tu wszystkie wierzymy w twojego malego czlowieczka!musi byc dobrze,dosc aniołków!
Aga34 ale niunia duża i słodziasna!\
klaczek brakowalo Cię tu,ale szybko ten pazdziernik jakos przyszedl:)
As ja objawów nie mialam i nie mam.nawet cyce nie bolą,kazda ciaza inna jest przeciez.sama wiesz
Ikka dobrze będzie!odpoczywaj kochana
 
Do góry