reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie witam sie popołudniowo i deszczowo

Wisieńka- trzymam kciuki za wizyte daj znać.
Jankesowa bardzo sie cieszę i trzymam mocno kciuki

Ewcia - trzymam kciuki z całych sił , a wiecie może który to tydzień ciąży u niej powinien być teraz?Może owu była późno i trzeba cierpliwie poczekać na fasolke faktycznie.

Dziewczynki znalazłam ogłoszenie o sprzedaży mieszkania 3 pokoje +kuchnia,łazienka ,a my mamy tylko dwa pokoje i co sie okazało ,że to w naszym bloku tylko adres dokładny nie podany musze popytać bo myśleliśmy o zmianie na większe zanim sie postaramy i nadarza się świetna okazja, mieszkanie ma być moje ,ale narazie jest taty ciekawe czy by sie zgodził na sprzedaż bardzo by mi to było na ręke bo strasznie sie martwie jak sie pomieścimy ,a gdybyśmy to sprzedali to tylko jakiś kredyt by sie dobrało i można by powiększyć metraż.:tak::tak::tak::tak:może los zaczyna nam sprzyjać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ewcia trzymam kciuki, żeby wszystko było ok

Karolcia co u ciebie, jak się czujesz 2 in 1?? :)

Jankesowa cieszę się, że u was jest wszystko w porządku :) pogłaskaj ode mnie brzuszek :)

pozdrawiam was wszystkie
 
Bałam się ... nie pojechałam po wyniki ... ogarnął mnie okropny lęk !! Dlaczego ?? Dlaczego tak się boję :(

kłaczek kiedy bedziesz na grodzkiej ??:)
 
Isza, Zasuwaj po wyniki! Przecież zawsze lepiej wiedzieć co i jak niż dumać nad nieznanym. Ej! Od kiedy Ty cykor jesteś?
Na Grodzkiej? Czekam na pogodę. Popatrz za okno, czy to jest pogoda na handel uliczny? Siedzę i dłubię - takie coś mi się robi: DSCF2918.JPG | kociefraszki | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Niemniej jednak jeśli potrzebujesz pogadać to zbierę d... w garzć i się przejadę, opierniczę i nadam kierunek.
 
Ostatnia edycja:
a cóż tu tak cicho?
dzięki Kłaczek tyle kotów to musi być dobrze:)

szyjka długa zamknięta.badania ok,wydzielina ok. usg mam 6.10 a wizytę 1go pewnie.
 
reklama
Do góry