reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ola**! Po raz to ja nie mam prawka B -tylko moturkiem, tylko moturkiem. Po dwa to w Tuptusiu faktycznie jest fajna wajcha do biegów - taka zamaszysta. Nie pytam nawet jak wyglądałam.;)
 
reklama
sms od ewci:"jestem po usg,w jajniku mam kilka pecherzykow no i ten jeden nad jajnikiem...jest nadzieja,ze ten pecherzyk to struktura jajnika i dzidzi jeszcze nie ma i dopiero sie pokarze,czego sie trzymam.Zostaje tu ok tyg

jak dla mnie to ta sytuacja jest mega nieporozumieniem!!!zostaje nam tylko trzymac kciuki za Ewe i jej fasolke....bo napewno fasolka sie pojawi we wlasciwym miejscu....

jankesowa gratulujeeeeeee!!!!!!!!i trzymam kciuki za reszte miesiecy ;)
 
Jankesowa, nic się nie martw mój Michałek był wg usg młodszy o 2 tygodnie, potem nadgonił, czasem brzuch boli, bo się więzadła naciągają, czy jakoś tak. mój gin jak tak się ciągle bałam i pytałam czy czasem nie ma 6 palców albo trzeciej nogi bo mi się coś na usg przywidziało,to w końcu powiedział, że powie mi jak coś będzie nie tak. Także tego się trzymaj, jest ok, jak byłby problem, to na pewno byś się o tym dowiedziała:) życie jest piękne, urodzisz ślicznego zdrowego bobaska

A ja byłam wczoraj u gin, optymistycznie było, mam zrobić tylko prolaktynę i już za dwa cykle (w tym ten który trwa) możemy się starać, wszystko jest ok:))) hura
 
Witam!
Wpadłam na sekundkę dosłownie, zerknąć co u Was...

Jankesowa, super wieści! I proszę, nie denerwuj się... Wszystko będzie dobrze, musi być! :tak: Tylko wiary trzeba a nie powątpiewania, oki???;-)

Ewcia3004, trzymam kciuki przeogromne!!!

Aniołki, jak już tygodnie Ci skoczyły!!! Super:-D:-D:-D

A my z moim P w samych starankach jesteśmy. Mimo kiepskich wyników nie załamujemy się, a nóż widelec się uda ;-):-D Zmienilismy swoje nastawienie o 180 stopni..., przynajmniej o tyle lepiej...:-D Teraz seksik jest jeszcze fajniejszy, a mój małż jeszcze bardziej kochany. Mamy dla siebie więcej czasu :-D Mam nadzieję, że ten nasz dobry nastrój nie zmieni się, jeśli za 2 tygodnie okaże się, że tym razem nic z tego. Jak już mówiłam wcześniej - oby to nie była bańka mydlana....
No i moja terapia w toku. Bardzo mi się podoba, chociaż nastroje po każdym spotkaniu są różne. Takie rozgrzebywanie przeszłości i dopatrywanie się jej skutków w teraźniejszości i przyszłości bywa bolesne... Ale muszę, CHCĘ dać radę... Dlatego jeszcze się wstrzymam z sysytematycznymi wizytami na forum...
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki!
 
Kłaczek co do wyglądu to ja sama nie pamiętam dobrze:) ale byłam pewna ,że to Ty,a to może stąd ja miałam prowadzić,że nie masz prawkaB:)a swoją drogą to ciekawe,że taki pojazd jakoś mi pasował do Ciebie

Lina fajnie,ze samopoczucie lepsze i cieszycie sie seksikiem:)ja to już zapomniałam jak to się robi:)
Calogera super wieści,zielone światełko już widoczne:)

starszy pan mnie zagadnął na ulicy:) powiedział ,ze chłopak będzie,ja go pytam skąd wie,a on mi na to ,że widać po brzuchu:)i,że mamusia to będzie kochać synusia:)
 
:-)Witam popołudniowo
Dzis rozpoczął sie u nas poczatek remontu, maz zaczal zrywac boazerie...nie trwało to dlugo bo potem szedł do roboty ale sprzatac juz musiałam bo tyle syfu sie narobiło ... Wczoraj czułam wyrazniej kopniecia malenstwa nie było tego duzo ale to napewno był juz dzidzius :-)

As tak piekne napisalas o goldenach ze az zapragnelam miec psiaka :sorry2:
Ale poki co mam juz dwa zwierzaki takze poki co to starcza mi


Wisienko wiem co u Ewci sie dzieje, zobaczysz bedzie dobrze :happy2:

Kasiawd trzymam kciuki za jak najkrótsze staranka :happy2:

Isza ciesze sie ze slub sie udał :tak: Moze jakies zdjecie bys wstawila z tego
pieknego dnia ...


Jenkesowa moje GRATULACJE KOCHANA , tak sie ciesze :-):-):-)

Lina ciesze sie ze masz takie pozytwyne nastawienie oby zawsze tak było !

Calogera to trzymam kicuki za udane staranka , za jak nakrótsze staranka

Pozdrawiam cieplutko:sorry2:
 
Nie wiem jakim cudem, ale trafiłaś olu** w dziesiątkę - podobają mi sie właśnie stare samochody, moim ideałem jest Warszawa garbus lub wręcz Pobieda, ale zaraz potem lecą Volkswageny garbuski i ogórki. Jakoś nie kręcą mnie linie nowoczesnych samochodów.
Kłak znowu wylizuje sobie "wylot" - nawrót? Na samą myśł dostaję drgawek - dopiero co chorował. 10 dni na antybiotyku, usg, płukanie pęcherza... Ile można?
 
Hej widziałam, ze macie wiadomości od Ewci. Trzymam za nią &&&&&. Rozmawiałysmy dzisiaj i juz jest spokojniejsza. Mam nadzieję, ze sytuacja pozytywnie się rozwiąże. Pojade do niej w sobotę do szpitala. Jest mi bardzo bliska.
jankesowa gratki kochana, trzymam kciuki za was&&&&&&&&&&
Ja mam nadal plamienia i bóle brzucha i krzyża. Jutro rano ide do gina to zobaczę, może cos się wyjasni.
Lina &&&&& zacisniete
kłaczku dziewczyny pisały stronke wyżej o Ecie. Czekamy na wiadomości od niej oby pozytywne:tak:
 
reklama
Do góry