reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
aga sliczna ta malutka :-) to kiedy te staranka zaczynacie hihi bo do konca roku 4 miesiace :-)

as to powiedz mi na co szczepic a na co nie bo ja sie gubie w tym wszystkim a nie chce tez wpasc w rece tych koncernow farmaceutycznych i ich marketingu.... boje sie tych szczepien jak ognia
Jeśli czytałaś mój blog,który jest w podpisie to wiesz przez jakie piekło przeszłam.
Skończyło się na autyzmie niestety.
Ja swoich zupełnie nie szczepię od 2007 roku i przestali mi prawie zupełnie chorować.
A non stop u małego były uszy a u młodej gardło.:baffled::baffled::baffled:
Jeśłi kiedykolwiek będę szczepić to na pewno pojedynczo na każdą chorobę po kompleksowym przebadaniu dziecka przez wszystkim specjalistów.
Jak mi ktoś wyrazi zgodę w formie pisemnej ,że bierze odpowiedzialność za moje dziecko i jego zdrowie to wtedy zaszczepię.
Inaczej to nie .
Teraz nie ma obowiązkowych szczepień ,więc luz.
Jedynie co mogą zrobić jako państwo to w razie choroby objąć specjalistyczną opieką całą rodzinę.
Myślę,że to nam wtedy wszystkim na zdrowie wyjdzie.;-):-):-)
Polecam też stronę http://www.jut.pl/szczepienia.phphttp://www.jut.pl/php
 
Witajcie już wcześniej miałam wam odpisać ,ale przylazła burza i odłączyłam neta na ten czas.

Karolcia cieszę się ,że wszystko ok.
Calogera - będzie dobrze trzymam kciuki.
As- moja siostra cioteczna też ma synka z autyzmem , właśnie przez szczepienie tak sie stało on ma teraz 5 lat nie reaguje na to co sie do niego mówi , nie potrafi mówić ,jeśli coś nie idzie po jego myśli to piszczy ,uderza głową o ściane itd itd, kochana jak sobie z tym radziliście?W wolnej chwili poczytam Twojego bloga, bo nie wiedziałam nawet ,że Was też to spotkało.Przytulam.
Ja właściwie też nie wiem co zrobie ze szczepieniami, a są wogóle jakieś informacje na temat tego ,która to szczepionka to powoduje?Jest jakaś konkretna?
 
Nic dziewczyny ja znikam ....Moze jeszcze tu zajrze ale musza moje oczy dychnac od komputera poki co...
Pozdrawiam cieplutko i zycze milego wieczorku
 
Witajcie już wcześniej miałam wam odpisać ,ale przylazła burza i odłączyłam neta na ten czas.

Karolcia cieszę się ,że wszystko ok.
Calogera - będzie dobrze trzymam kciuki.
As- moja siostra cioteczna też ma synka z autyzmem , właśnie przez szczepienie tak sie stało on ma teraz 5 lat nie reaguje na to co sie do niego mówi , nie potrafi mówić ,jeśli coś nie idzie po jego myśli to piszczy ,uderza głową o ściane itd itd, kochana jak sobie z tym radziliście?W wolnej chwili poczytam Twojego bloga, bo nie wiedziałam nawet ,że Was też to spotkało.Przytulam.
Ja właściwie też nie wiem co zrobie ze szczepieniami, a są wogóle jakieś informacje na temat tego ,która to szczepionka to powoduje?Jest jakaś konkretna?

W wolnej chwili Ci odpiszę.
Teraz mam właśnie akcja KUBA !!!
Robiliśmy remont i zamianę pokoi.
Mały się cieszył do teraz .
Zobaczył,że jego pokój jest demolowany krótko mówiąc i wpadł w szał.
Zaczął piszczeć,walić nogą w drzwi,kopać we wszystko,mnie się też oberwało :baffled::baffled::baffled:
Najbardziej autystyczna jest MMR II :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
U nas miesiąc po jej podaniu Kubuś się cofnął w rozwoju ogólnym.:baffled::baffled::baffled:
A tak w ogóle to jestem terapeutką i pracuję w fundacji z dziećmi niepełnosprawnymi głównie autystami .
Jak będziesz potrzebowała rady to wal jak w dym.
Jak będę umiała to pomogę .
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Mój D miał wypadek od ponad godziny czeka na policję :szok::szok::szok::szok:.
Na szczęście jemu nic nie jest :tak::-),a auto... nic nie wiem...podobno trochę...
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
as dzieki za odpowiedz...i tak nie wiem co lepsze dla dziecka, szczepic ale jakos odroczyc terminy niektorych szczepien nawet na pozniejsze lata (tylko które?) czy poddac sie tej calej procedurze.... no nic bede niedlugo musiec powaznie pokombinowac i zapoznac sie z terminami szczepien i tym wszystkim.......
 
reklama
Witam nie nie jestem wstanie was ogarnąć;/ Pati dałaś dobry temat, a As odp.JA jestem przerażona co do sczepień bo muszę dziecko ze względu na charakter mojej pracy zaszczepić dodatkowo na te wszystkie pneumokoki roto-wirusy itp.Bo tam wiecznie mma kontakt z syfem i chorobami, a nie chce narażać własnego dziecka na sepsy itp.I teraz strach mnie przeleciał, bo jak pojdzie coś nie tak i są takie konsekwencje.tak chciałam szcepić tymi droższymi szczepionkami bo wydają mi sie bezpieczniejsze.As jak myślisz warto????
As-dobrze że stłuczka się zakończyła czekaniem na policję.
A ja już myślę o szczepieniach a dopiero połowa:) Jak dla mnie to tak wyczyn mega kolosalny.Ale jest ok.
Pogda u nas jest koszmarna padało i pada od wczoraj.
 
Do góry