reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Faaajny czupurek! Z tego co widziałam na własnym podwórku, to zgaga nie ma się do włosów wcale bo bliźnięta były bardziej kudłate od Adama,a nie miałam zgagi wcale. Natomiast poprawiała mi samopoczucie surowa marchew pogryzana w ciągu dnia. Wszystko co zobojętnia kwasy żołądkowe jest ok. I to by może było tyle z mojej strony na temat jedzenia bo jak zaczynam to mnie ssie. Mam dziś ciężki dzień a coś z tym muszę zrobić. http://img295.imageshack.us/img295/1300/veryfatwomaneating1.jpg
 
reklama
Aga 34 ale miło ,że się pojawiłaś.dawno tu Cię nie widziałam:)
śliczna ta Twoja królewna a włoski imonujące narawdę:)
pozdrawiam cielutko,ucałuj malutką

Witaj jak samopoczucie. Kurcze szybko mknie Ci suwaczek , a mnie się taaaak dłużyło.

Aga śliczna ta Twoja królewna :tak: a włoski ma bombowe :-D:-D:-D.
U mnie obydwoje było okudłaceni .Klaudia miała najdłuższe włoski z tyłu ,bo leżały na kaftaniku normalnie ,a mały to wcześniaczek z 35 tyg ,a wyglądał tak:

Ciekawe jakby wyglądał za swoje brakujące 5 tygodni.:-D:-D:-D
Na temat zgagi to tylko tyle :
Chodziłam z butelką mleka w garści i opakowaniem migdałów w kieszeni.:laugh2::laugh2::laugh2:[/Q


Faktycznie długie włoski miał synuś.

Mnie na zgagę nic nie pomagało, umęczyła mnie potwornie, nawet na porodówce nie miała dla mnie żadnych względów:)
 
Aga śliczna ta Twoja królewna :tak: a włoski ma bombowe :-D:-D:-D.
U mnie obydwoje było okudłaceni .Klaudia miała najdłuższe włoski z tyłu ,bo leżały na kaftaniku normalnie ,a mały to wcześniaczek z 35 tyg ,a wyglądał tak:



Widać ,że ślicznie się rozwija nawet na zdjęciach.:-D:-D:-D
Silna dziewczynka.;-):-):-)
U mnie też miało być dobrze,ale mojemu szczepienia mocno zaszkodziło .
Tak się dźwigał dopiero jak skończył grubo ponad pół roczku.:baffled::baffled:

Oj te szczepienia...masakra...też się bałam , ale w końcu postanowiłam zaszczepić ją tymi szczepionkami nierefundowanymi...w głowie się nie mieści żeby były takie drogie...szok... a za kilkaa dni znowu ma kolejne szczepienia i wiem że będą jeszcze droższe od poprzednich :(
 
Aga śliczna ta Twoja królewna :tak: a włoski ma bombowe :-D:-D:-D.
U mnie obydwoje było okudłaceni .Klaudia miała najdłuższe włoski z tyłu ,bo leżały na kaftaniku normalnie ,a mały to wcześniaczek z 35 tyg ,a wyglądał tak:


Oj te szczepienia...masakra...też się bałam , ale w końcu postanowiłam zaszczepić ją tymi szczepionkami nierefundowanymi...w głowie się nie mieści żeby były takie drogie...szok... a za kilkaa dni znowu ma kolejne szczepienia i wiem że będą jeszcze droższe od poprzednich :(


Ja też małego szczepiłam tymi nierefundowanymi bezpiecznymi neurologicznie.
Za wszystkie płaciłam jak za zboże ,a paraliż nas nie ominął niestety ,a teraz o roku stwierdzono Z.A.
Ech życie....
 
Dzien dobry .......:-)
Dawno nie zagladalam tutaj bo az trzy dni wiec wybaczcie mi ale takich zaleglosci nie zdolam juz nadrobic...
Nie wiem w sumie czy to dobry dzien....taka pogoda ze szkoda gadac. Paskudnie wieje
pada non stop, do tego jest zimno:baffled:

U mnie powolutku....Weekend minał mi przy spotkaniu z rodzinka i przy ogladaniu filmów
W poniedzialek mialam wizyte u ginekologa, dzis wizyta z krolikiem u weterynarza i odpoczynek a jutro dentysta i to na 8 rano :baffled:

Aga34 witaj po dlugiej nieobecnosci;-) Ale masz piekna dzidzie :-) Prawdziwa slicznotka z niej:happy2:

Pozdrawiam cieplutko, teraz obiecuje ze poki co bede z Wami na bierzaco;-)
 
Śliczne macie dzieciaczki, imponujące, że tuż po narodzinach są takie przecudne.
Co do zgagi, to mi lekarz poradził, żebym po jedzeniu od razu się nie kładła i to wystarczyło.
Jutro idę do gin, zobaczę co powie, czy jakieś badania zleci. Proszę, trzymajcie kciuki:)
Jak będzie ok, to za 2 miesiące i 3 tygodnie będą możliwe staranka. Cieszę się z wynalazku, jakim jest suwaczek, bo na bieżąco mogę obserwować, ile zostało czasu i się cieszę, że ten czas tak szybko płynie.
 
Aga34 u nas wszystko ok.Mala rosnie jak na drozdzach,pelza mi juz po calym po koju na brzuszku(fajnie to wyglada bo ''chodzi'' tylko do tylu).Jutro idziemy w koncu na U5(po ponad miesiacu czekania na termin)i dowiem sie ile mala wazy i czy wszystko ok.No a w niedziele mamy chrziciny.

A Tobie zycze aby mala zdrowo i ladnie rosla.Sliczna z niej dziewczynka:-)
 
aga sliczna ta malutka :-) to kiedy te staranka zaczynacie hihi bo do konca roku 4 miesiace :-)

as to powiedz mi na co szczepic a na co nie bo ja sie gubie w tym wszystkim a nie chce tez wpasc w rece tych koncernow farmaceutycznych i ich marketingu.... boje sie tych szczepien jak ognia
 
reklama
aga sliczna ta malutka :-) to kiedy te staranka zaczynacie hihi bo do konca roku 4 miesiace :-)

as to powiedz mi na co szczepic a na co nie bo ja sie gubie w tym wszystkim a nie chce tez wpasc w rece tych koncernow farmaceutycznych i ich marketingu.... boje sie tych szczepien jak ognia

Pati.b przeczytaj ten list to Ci odpowie na to pytanie.

Szczepienia, rt i autyzm - skutki szczepie
 
Do góry