reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc dziewczynki.
Ja wlasnie wstalam-zrobilam sobie z mala drzemke:-)

Aga super corcia i ta czuprynka:-)A z ta zgaga to chyba prawda bo mnie tez ciagle meczyla i Julia tez urodzila sie z niezla czuprynka...

Milego popoludnia
 
reklama
Aga śliczniutka jest Gloria nie mogę się na nią napatrzeć a ze zgagą jakoś dam radę pocieszam się że z każdym dniem coraz krócej do porodu. Z Kubą też zgaga mnie męczyła i faktycznie też miał dużo włosków jak sie urodził tylko on blondynek jaśniutki jest. A teraz nie może się doczekać kiedy urodzę i cieszy się że nie będzie już jedynakiem.Niech Gloria nadal zdrowo rośnie pozdrowionka
 
zjola, kłaczek - ja też marzę o bocianie, ale ze względu na to, ze ostatnio czekałam aż 3 lata na tego boćka, to teraz spokojnie do tego podchodzę, wiem, ze będe musiała swoje odczekać i tyle, pewnie pare latek, a moze już nigdy - no cóż los jest nieobliczalny. Znalazłam sobie zastępcze clele które umilają mio czas oczekiwania. Najogólniej inwestuje w siebie i cieszę sie życiem - w kazdym tego słowa znaczeniu. Mam nadzieję, ze nie będę już nigdy miała takiego ciśnienia jak przed stratą - bo niestety to mnie spalało i niszczyło wszystko nie tylko mnie ale i moją rodzinę. Także dziewczynki życzę spokoju i dystansu do staranek - obyśmy niezbyt długo musiały czekać :-)
 
Aga śliczniutka jest Gloria nie mogę się na nią napatrzeć a ze zgagą jakoś dam radę pocieszam się że z każdym dniem coraz krócej do porodu. Z Kubą też zgaga mnie męczyła i faktycznie też miał dużo włosków jak sie urodził tylko on blondynek jaśniutki jest. A teraz nie może się doczekać kiedy urodzę i cieszy się że nie będzie już jedynakiem.Niech Gloria nadal zdrowo rośnie pozdrowionka

Słusznie , ja też jeszcze w tym roku zacznę staranka o rodzeństwo dla małej :)
 
Po pierwsze to protestuję! W pierwszej ciąży miałam zgagę regularnie, co dzień, od południa po noc i co? Adam miał włoski, ale czuprynką bym tego nie nazwała, natomiast koleżanka żadnej zgagi nie miała, a jej córeczce zaraz po urodzeniu położne grzywke podcięły bo wyglądała jak mały mop. Bardzo czarny mop nawiasem mówiąc - rewelacyjne włosy, niejedna dwulatka takich nie ma. Jak ją zobaczyłam, kilkudniową, wyglądała jak mały skrzat dla odmiany, z grzywką na czole, z prostymi, długimi włosami - taki pazik. Twoja córeńka, Aga, ma śliczną czuprynkę - właśnie dopatrzyłam na suwaczku jej wiek i jestem pod wrażeniem. Śliczna dzidzia, gratulacje.
Agniesiar - damy radę. Przecież życie nie może być całkiem do dupy!
 
Aga 34 ale miło ,że się pojawiłaś.dawno tu Cię nie widziałam:)
śliczna ta Twoja królewna a włoski imonujące narawdę:)
pozdrawiam cielutko,ucałuj malutką
 
Aga śliczna ta Twoja królewna :tak: a włoski ma bombowe :-D:-D:-D.
U mnie obydwoje było okudłaceni .Klaudia miała najdłuższe włoski z tyłu ,bo leżały na kaftaniku normalnie ,a mały to wcześniaczek z 35 tyg ,a wyglądał tak:

Ciekawe jakby wyglądał za swoje brakujące 5 tygodni.:-D:-D:-D
Na temat zgagi to tylko tyle :
Chodziłam z butelką mleka w garści i opakowaniem migdałów w kieszeni.:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Po pierwsze to protestuję! W pierwszej ciąży miałam zgagę regularnie, co dzień, od południa po noc i co? Adam miał włoski, ale czuprynką bym tego nie nazwała, natomiast koleżanka żadnej zgagi nie miała, a jej córeczce zaraz po urodzeniu położne grzywke podcięły bo wyglądała jak mały mop. Bardzo czarny mop nawiasem mówiąc - rewelacyjne włosy, niejedna dwulatka takich nie ma. Jak ją zobaczyłam, kilkudniową, wyglądała jak mały skrzat dla odmiany, z grzywką na czole, z prostymi, długimi włosami - taki pazik. Twoja córeńka, Aga, ma śliczną czuprynkę - właśnie dopatrzyłam na suwaczku jej wiek i jestem pod wrażeniem. Śliczna dzidzia, gratulacje.
Agniesiar - damy radę. Przecież życie nie może być całkiem do dupy!


Ja też nie wiem co ma zgaga do włoskówa, ale często słyszałam takie Zdjęcie0184.jpgopinie gdy tylko wspominałam o mojej zgadze. Mojej małej teraz włoski troszkę się przeżedziły,dla porównania pokażę Wam zdjęcie zaraz po urodzeniuZdjęcie0197.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0195.jpg
    Zdjęcie0195.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Zobacz załącznik 279712Zobacz załącznik 279711Niucha, Czarna u nas wzystko w najlepszym pożądku, mała rozwija się książkowo. W 5-tym tygodniu zaczęła gaworzyć a teraz to buzia jej się nie zamyka. Od początku w nocy ładnie mi śpi, w dzień gorzej bo woli uczestniczyć w życiu rodzinnym.:))
Niucha każdy mi powtarzał że gdy ma się zgzgę w ciąży to dziecko urodzi się z ładną czuprynką. Śmiałam się z tego dopóki nie ujrzałam córci, więc przygotuj się na ładnego kędziorka
Widać ,że ślicznie się rozwija nawet na zdjęciach.:-D:-D:-D
Silna dziewczynka.;-):-):-)
U mnie też miało być dobrze,ale mojemu szczepienia mocno zaszkodziło .
Tak się dźwigał dopiero jak skończył grubo ponad pół roczku.:baffled::baffled:
 
Do góry