reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dziewczynki kochane, jak myslice, kiedy mozna wrocic do umiarkowanej aktywnosci fizycznej (aerobic) po poronieniu i zabiegu łyżeczkowania? dopiero w czwartek mam wizyte u gin....a chcialabym juz wiedziec
 
reklama
Witam was dziewczyny :-)
Cud jest dzisiaj pogoda śliczna,słoneczna bo ten deszcz to mi już bokami wychodził :-)
Isza gratulację :-)
Mam nadzieję że moja @ będzie grzeczna i żadnych numerów mi nie będzie robić ale mi też lekarka mówiła żebym się nie denerwowała jak @ nie przyjdzie po miesiącu bo czasem może się przedłużyć do 6 tygodni :-)
Na dzisiaj zero planów hmm obijanie się i nic więcej,obiad już jest :-)
Dziewczyny a kiedy po stracie można zacząć przytulanki z chłopem (bez staranek ) :zawstydzona/y: już nie plamię od 2 dni nic,czysto no ale boję się może jeszcze trzeba poczekać :-)
 
Zdjęcie0316.jpgZdjęcie0315.jpgZdjęcie0320.jpg100_6325.jpg100_6326.jpg100_6327.jpgP1010139.jpgP1040204.jpgZdjęcie0319.jpgWitam dziewczynki.
Na początek witam wszystkie Aniołkowe Mamusie i zapalam dla Waszych okruszków (*).
Witam świeżo upieczone mamusie, kochane ciężaróweczki i staraczki. Daaaawno mnie tu nie było więc większość z Was mnie nie zna. Wpadłam podnieść Was na duchu, warto walczyć i czekać. Ja wypłakałam morze łez a teraz leżę sobie obok największego cudu, mojej córci. A więc Staraczki, otrzyjcie łzy i uwierzcie że wszystko będzie dobrze.

U góry wstawiam zdjęcia mojej królewny z Chrztu Św, który odbył się 15.08.

Całuje Was wszystkie
 
Witajcie
Aga ja Cię pamiętam jak ja zaczęłam bywać na forum to ciebie zgaga męczyła a teraz mi to cholerstwo żyć nie daje Gloria śliczna podglądam Cię na nk
czarna witaj
ssabrinaa lekarze każą czekać do pierwszej @ ale my nie doczekalismy zaczeliśmy przytulanki tak jakoś po 2 tygodniach

ja was doczytuję ale nie zawsze mam już siłę żeby odpisać coraz ciężej mi jest kilogramów niby nie przybyło ale brzuszek urósł i zaczyna przeszkadzać, w poniedziałek kolejna wizyta u gin ciekawe ile waży maleństwo

pozdrawiam wszystkie kobietki
 
Ostatnia edycja:
Niucha rzeczywiście dawno Cię nie było. Dobrze, że wszystko ok a brzuszek, no cóż ... Trzeba się nim cieszyć! Jak ja bym chciała żeby mi mój przeszkadzał. Odezwij się po wizycie, czy wszystko u Was w porządku i ile waży twoja kruszyna. Pozdrwionka
 
Aga34 prześliczna ta Twoja laleczka :-D i dajecie nam największą nadzieję że cuda się zdarzają :tak:
niucha dzięki i może jeszcze się wstrzymamy z przytulankami :-)
Dobra dziewczyny zmykam coś robić,szykować się na miasto :-) miłego popołudnia kobitki ;-)
 
Zjola tak to jest zawsze obiecuje sobie że będę częściej a później kończy sie na doczytaniu mnie mój brzuszek też bardzo cieszy tylko kręgosłup zaczyna bolec i częściej muszę odpoczywać no i ta wstretna zgaga ale dam radę żeby tylko dzidziuś był zdrowy. Muszę się wziąsc za prasowanie na jutrzejsze rozpoczęcie roku jak ja nienawidzę prasować spodni na kant ale synuś musi być elegancki. Maleństwo w brzuszku szaleje bardzo więc o dziwo ale jestem spokojna troszkę się denerwuję przed samym wejściem do gina a ty niedługo wybierasz się na urlop więc miłego wypoczynku i 2 kreseczek po powrocie
Pozdrawiam cieplutko
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zdjęcie0330.jpgZdjęcie0332.jpgNiucha, Czarna u nas wzystko w najlepszym pożądku, mała rozwija się książkowo. W 5-tym tygodniu zaczęła gaworzyć a teraz to buzia jej się nie zamyka. Od początku w nocy ładnie mi śpi, w dzień gorzej bo woli uczestniczyć w życiu rodzinnym.:))
Niucha każdy mi powtarzał że gdy ma się zgzgę w ciąży to dziecko urodzi się z ładną czuprynką. Śmiałam się z tego dopóki nie ujrzałam córci, więc przygotuj się na ładnego kędziorka
 
Do góry