reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzieńdoberek!

Wisienko - możemy sobie rękę podać, bo u mnie też w tym miesiącu ze staranek nici!:no:
Wyjeżdżam i w środku tego wyjazdu akurat wypadają dni płodne! Pech! Wyjazd jest służbowy i niestety 10-o dniowy. Nie mogę nie jechać :-(I też cholera nie młodnieję! Trzeba liczyć na październik. Może wtedy się uda. Miała bym piękny prezent urodzinowy na 16 listopada :tak: No nawet ciut wcześniej.
Pozdrowionka

Karolciu - cieszę się, że u fasolki wszystko ok! Życzę szczęśliwego rozwiązania! I podeślij mi troszkę fluidków ciążowych na sam początek października, please :sorry2:

Pozdrowionka jak zwykle dla wszystkich bez wyjątku
 
reklama
Witam Was Kochane ,
Lilijanna ty to złotko jesteś o nikim nie zapominasz :)
Podczytywałam cały czas ,
Ewci -gratuluje dzidziolka w brzuszku !
Karolci - pikającego serduszka !
Asi She - wreszcie Emi zawitała , długo kazała na siebie czekać . Już to widzę co się teraz dzieje ! Tata , dziadkowie stoją i się napatrzec nie mogą . I mamunia uśmiechnieta :)

U mnie taki haos że nie mogę spokojnie usiąść na klopie. Po urlopie wspomnienie , jak dziewczyny wyjechały to wyskoczyliśmy sami na kilka dni nad morze , naprawde odpoczęłam, pogoda akutat bez upałów . Niestety w tak uroczym klimacie nie padło z jego strony ani słówko o staraniach - już nie mam złudzeń....
U moich rodziców zaczął się remont , zostały gołe ściany , koszmar - ja tego bajzlu doglądam , gdyż to mieszkanie będzie moje za jakiś czas . Chcą mi je zostawić wyremontowane. Kto remontował to wie , jaka użerka z fachowcami , wrrrr
Dostałam propozycję pracy ........ i wzięłam bez wahania , a teraz nie wiem czy podołam . Starej mi trochę szkoda , tzn ludzi z którymi pracowałam , ale ogólnie cos niedobrego zaczynało się dziać i chyba nowa praca spadła mi w najlepszym momencie. Kurcze , znowu trzeba troche popracować i zapomnieć o marzeniu....
Córki wróciły całe i zdrowe , i wciąż słyszę : a tata to .... a tata tamto , jezu zgłupieje z nimi . Czekam cierpliwie aż im minie.
Do tego wszystkiego auto które kupiliśmy na wiosne cos zaczyna szwankować - T ma nerwa , a ja mam nerwa że T ma nerwa!!!!!
Jeszcze z tydzień i moze moje życie wskoczy na normalne tory , wtedy będę codziennnie z Wami , pozdrawiam wszystkie Panie
 
Hej Czarna, duża buźka!

Dobrze, że się odezwałaś. Co do staranek, to przykro mi :-(Może jeszcze Twój T zmieni zdanie? Może za jakiś czas. Ja wiem, że nadzieja matką głupich, ale ... Może jakaś nieplanowana :)-p) wpadka? Mam nadzieję, że niedługo odsapniesz sobie. Mnie odsapka szykuje się od 18 września. Już nie mogę się doczekać! Po drodze było malowanie mieszkania i malowanie obrazków na ścianach, jako dodatkowe zajęcie i jestem fizycznie ściorana i wykończona, ale daję radę.
Pozdrowionka
 
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa
....moje kochane malutkie serduszko.....prawie całą noc nie spałam tylko gadałam do fasolki.....

I przesyłam ciążowe fluidki.....*****************************
 
Karolcia- normalnie nagadam! Jakie nie spałam? Słucham ja Cię? Masz spać, masz się dobrze odżywiać i masz gadać do fasolki w czasie wolnym, jasne? Wiem - nakręciłaś się... W porywach do euforii, co? No i słusznie, bo masz mały cud w sobie, ale spróbuj się wyciszyć. Napisała ta co sama dostała bzika na widok dwóch kresek.

Wisieńka, zjola - nie marudzić! Wychodzi na to że jest nas 3 bo ja też ten cykl jeszcze mam z głowy. Pocieszę Was że w kompletnym celibacie. Zaczęłam się pakować - pogoda wyklucza Kraków więc wykorzystuję czas na pakowanie graciarni - i to daje jakiegoś kopa bo fizycznie zbliża do wyjazdu, do bycia razem, do... No, tak - również do starań.
 
Witam się z Wami
dziewczyny dziś mija miesiąc ,a ja nadal nie mam @ od poronienia.:no::szok::szok:
Jedynie jakieś plamienia miałam w czasie kiedy normalnie powinna być @:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::crazy::crazy:
Zaczyna mnie to wkurzać na dobre.:angry::angry:
 
As - chyba jeszcze masz czas. Mnie się @ wykluła dokładnie po miesiącu od zabiegu, dziewczyny pisały o 6 tygodniach. Owszem, też sie wq... czekając aż się pojawi bo zawsze to jakaś oznaka powrotu do normy, ale... O ile wiem jak sie do 6 tygodni nie wykluje to należy do gina iść.
 
As ja dostałam @ pięć tygodni po zabiegu i nie była to normalna @ tylko poprzedzona plamieniami z przerwami, potem jakieś dwa dni przypominające normalną @ i znowu nic. Dopiero druga była normalna. Tak jak Kłaczek mówi poczekaj do 6-o tygodnia i jak by co, to idź do gina.

Kłaczek - jak tu nie marudzić jak te cholerne bociany nie chcą latać !
No dobrze, dobrze już będę grzeczna, obiecuję :tak:

Isza - gratulacje! Tylko suwaczek zmień, bo jeszcze powtórnie wyjdziesz za mąż i to już za 11 miesięcy i cztery tygodnie! :-D
 
reklama
Zjola - mnie też się chce bociana. I co? I ! Z braku okazji jajka mi się marnują! Mogę sobie pomarudzić, ale co to da? "A kobietom wiernie czekać..."
Isza - gratulacje! Co masz mieć lepiej niż my? A z odchudzaniem to się zastanów - albo sie odchudzasz, albo kombinujesz fasolkę. Wszytko na raz się nie da. Właśnie zaczęłam dietkę wykorzystując przymusowy celibacik i póki co mam 1,2kg mniej. MAAAAŁOOOO!
 
Do góry