reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ikka cudnie że wszystko się tak dobrze skończyło... Mocne to Twoje dzieciątko więc do końca będzie już dobrze.
A czy przypadkiem te krwawienie nie pojawiło się w momencie jak był termin @...bo czasami tak jest że nawet do 3 miesiąca ciąży się takie krwawienia pojawiają w okolicacj terminu spodziewanej @.

Ola** to może jakiś perfum dla brata ?
 
reklama
perfumy też ma,problem Mysza w tym,ze on wszystko ma:( chyba kupię mu faktycznie taką minilodówke red bulla.na allegro kupię i trudno z opóźnieniem dostanie
 
perfumy też ma,problem Mysza w tym,ze on wszystko ma:( chyba kupię mu faktycznie taką minilodówke red bulla.na allegro kupię i trudno z opóźnieniem dostanie

A nic z tego co ma nie wymaga odnowienia ?!? Może jakiś fajny t-shirt, polo czy co tam lubi.
Albo jakąś fajną bieliznę ? W Intimisimi mają takie fajne kolorowe majtki dla facetów.
 
bielizna fakt mogłoby się udać.a co do bluzy to trudno w gust trafić.wolałabym iść z nim. może faktycznie bokserki albo koszulka
 
bielizna fakt mogłoby się udać.a co do bluzy to trudno w gust trafić.wolałabym iść z nim. może faktycznie bokserki albo koszulka

To ja Ci polecam Intimissimi...mojemu W zawsze tam kupuje i jakościowo się super trzymają i kolorki ciekawe.
Ostatnio kupiliśmy w bzykające się biedronki...są słodkie, zebrę i niebieskie tabletki viagry z napisem "need help" :-D :-D :-D
 
Zjola a ja gdyby nie ciąża byłabym właśnie w Darłówku z dziećmi:)tak jak w zeszłym roku
Mysza to może faktycznie wyskocze jeszcze,kiedyś i to dawno ,kupiłam mu w kopulujące żółwie i już ściorane do tej pory nosi:)
 
reklama
Do góry