reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny :-)
Widzę że nie które szykują się na staranki,3mam mocno kciuki już &&&&&&&&& :-)
Ja jak na razie jestem na końcówce oczyszczania,jeszcze plamie delikatnie i ta końcówka jest taka bardzo brązowa.A potem oczekiwania na nadejście pierwszej @ a potem zobaczymy :-)
OlaPm 3mam mocno kciuki za twoje maleństwo &&& no i oby pokazało swoje co nieco wam :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kobietka ale Ty zgrabniutka jesteś!
Isza dobrze,że tak szybko z pracą się udało,mam nadzieję,że się ułoży
Jankesowa o ile progesteron ok to nie ma co się spieszyć z gin,szybko minie do 1go
Ola_Pm kciuki zaciśnięte oczywiście,może dziewczynka bo tu dużo chłoców w podobnym terminie się szykuje:)

u mnie remontowo
 
Ola-Pm oczekuję na dobre wieści:> Kciuki zaciśniete!!!
Isza- mam nadzieję że sie ułoży:)
Ziola-żeby @ nie przylazła
Życze Wam miłego dnai.Ja ide spać.
 
Ssabrinaa - to ja Ci podeślę tą moją @, bo mnie ona nie potrzebna :-D.

Mysza i Kira - wielkie dzięki za te życzenia ale obawiam się, że ta franca jednak przyjdzie. Coś tak wszelkie znaki na niebie i na ziemi na to wskazują niestety
 
Ssabrinaa ja tez mam takie zalcenia jak Ty, gdyz mieszkam w UK.A powiedz mi czy Ty wybierasz sie na kontrole do ginekologa przed staraniami?bo ja czekam na druga @ i mam zamiar zaczac starania.Porobilam sobie badania krwi a teraz w sobote ide zbadac tarczyce ale nie wiem co z tym ginekologiem?
 
reklama
Witajcie
OlaPm kciuki zaciśnięte za wizytę

Zjola może ta franca jednak się nie zjawi, mi też wszystkie znaki na ziemi mówiły, ze przyjdzie a tu dwie kreski były.

Queenie powodzenia w staraniach i zobaczenia szybko dwóch kreseczek.
 
Do góry