reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzień dobry :)

Ja jak zawsze wpadam z prośbą..
Poproszę strasznie mocno o kciuki po godzinie 18.
Dzisiaj mamy USG połówkowe..

Mam nadzieję, że Kuluś jest cały i zdrowy i zdradzi nam czy jest dziewuszką czy facecikiem.

W każdym razie proszę o kciuki, nawet te najmniejsze..

Bardzo proszę!!! Zaciskam kciuki od 18.00 :)

kobietka - witaj po urlopie :)
 
reklama
Cześć moje słodkie babeczki!

Trzymam kciuki za wszystkie, które tego potrzebują!

U mnie chyba niestety @ przylezie, bo jakieś lekkie plamienie znowu wczoraj było :crazy:
Do d...
Wrzesień nam przepadnie :-( Dopiero staranka w październiku wrr ...

Pozdrowionka
 
Ola_PM - dawka kciuków wysłana. Będzie dobrze.
Zjola - nie marudzić! Jak przylezie to przylezie - się mówi trudno i walczy dalej. Wrzesień to i mnie jeszcze przeleci o niczym - damy radę później. Wszystko musi mieć swój czas. Musi mieć, nie?
 
kłaczek - święte słowa :) Wszystko musi mieć swój czas.
zjola - jeśli faktycznie @ przylezie, a wrześniowe staranka odpadają, to w październiku będę Cię wspierała z całych sił i mam nadzieję, ze też będę się starała. W "kupie" raźniej :)))
 
Kochane moje strasznie dziękuję za małego kopniaczka! Tego mi trzeba było! Ja mam nadzieję, że w październiku, to my wszystkie damy radę nie? No albo trochę później:sorry:
Byle kurde nie dużo później, bo mi cierpliwości braknie!
 
Ola PM trzymam mocno kciuki za twojego Kulusia :)

Kobietka ty chudzinko :) Naładowałaś akumulatorki?? :)

Isza cieszę się, ze tak szybko udało ci się znaleźć pracę i oczywiście mam nadzieje, ze umowę dostaniesz bez problemu, trzymam kciuki :)

Zjola uda ci się, na pewno, trzeba mieć nadzieje, a my trzymamy kciuki :)

miłego dzionka
 
W październiku to może i ja już będę z Rajmundem i na etapie kombinacji. Z obliczeń mi wynika że w drugiej połowie września września będzie dobry czas na ten sport.
 
reklama
OlaPM zaciskam w obu łapkach &&& no i życzę żeby dzidzia pięknie rozłożyła nóżki i pokazała co tam kryje.

Kobietka gdzie to byliście ? Świetnie wyglądasz!

Zjola oby jednak wstrętny małpiszon nie przylazł &&&

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Do góry