reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agamati a co u Ciebie, bo jakoś mi wszystko umknęło przez ten czas nieobecności. Mam nadzieję, że twoje marzenia też spełnią się niebawem!
 
reklama
Agamati a co u Ciebie, bo jakoś mi wszystko umknęło przez ten czas nieobecności. Mam nadzieję, że twoje marzenia też spełnią się niebawem!

Bardzo bym chciała, aby marzenia szybko się spełniały :) 27.08 wybieram się do gin na przegląd i dalsze zalecenia. Mam nadzieję, że w październiku rozpocznę starania; chociaż mam ciężki orzech do zgryzienia - mąż nadal na nie... mówi, że bardzo się boi i nie chciałby przechodzić przez stratę jeszcze raz. Mój synek codziennie modli się o rodzeństwo, a nawet w dniu swych 7 urodzin wypowiedział życzenie nad świeczkami, aby miał brata, albo siostrę. Ja także bardzo się boję, ale tak samo bardzo chcę zostać mamusią.
 
isza bardzo mi przykro, że los cię nie oszczędza, chociaż wiem że teraz wszystkie słowa wydają się brzmieć dziwnie, to ja wierzę, że niedługo będziesz się cieszyła i pracą i wyczekanym bobasem. Chociaż teraz za pewne trudno w to uwierzyć, los na pewno się jeszcze do ciebie słońce uśmiechnie, zobaczysz!! Przytulam

Magre trzymam mocno kciuki za ciebie i twoje dzieciątko, wiem że trudno jest być beztroskim po takich przejściach jakie zgotował nam los, ale uwierz w siebie i swoje dzieciatko. Tym razem musi się udać!!! Uwierz w to i ciesz się ciążą :)

Zjola najważniejsze, że oboje chcecie się starać, u mnie jest problem że mąż boi się kolejnej porażki i odwleka starania jak tylko się da, a to kupno samochodu, a to remont mieszkania itd. czasem zastanawiam się czy za normalnego faceta wyszłam za mąż

Agamati u mnie to samo, więc możemy podać sobie ręce :) mój mąż też jest na nie, ale mam nadzieje, że po nowym roku jakoś się określi :)

Karolcia 30 sierpień już niedaleko, a na usg zobaczysz już ślicznego dzidziusia i pięknie bijące serduszko :) Mam nadzieje, ze dołki masz już mniejsze??

Jankesowa dni tak szybko lecą, że ani się obejrzysz a będzie wizyta, trzymam kciukaski
 
Witajcie nie dam rady nadrobić czuje sie jakby mnie rok tu nie było

doczytałam ,że Karolcia nosi fasolke kochana ściskam kciuki z całych sił musi sie udać tym razem wszystko szczęśliwie.


Isza przytulam i zapalam swiatełko (*), bardzo mi przykro:-(

My po urlopie i znowu szara codzienność ,ale było super jak mi sie uda to pokaże wam troche fotek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuję :* naprawdę dziekuję :) Jestem obecnie na okresie próbnym a nowej pracy! UDAŁO SIĘ SZYBKO COŚ ZNALEŹĆ !! ale niestety nie wiem nic o umowie wiecie jak to teraz jest ze przyjmują na lewo !! Trzymajcie kciuki zeby mnie przyjeli na prawo :)


 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :)

Ja jak zawsze wpadam z prośbą..
Poproszę strasznie mocno o kciuki po godzinie 18.
Dzisiaj mamy USG połówkowe..

Mam nadzieję, że Kuluś jest cały i zdrowy i zdradzi nam czy jest dziewuszką czy facecikiem.

W każdym razie proszę o kciuki, nawet te najmniejsze..
 
Do góry