reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ej, spokojnie. On chce, Ty wiesz że on chce, robicie co należy żeby osiągnąć zamierzony cel - czyli wsio ok. I żadnego "żal mi go" bo za chwilę wyhodujesz sobie poczucie winy że Twój facet chce, a Ty nie dajesz mu dziecka do którego ma prawo. Luzuj niewiasto, dacie radę, a etap starań to nie takie znowu tortury, nie?
 
reklama
No nie starnka są ok! Poczucia winy też nie mam, bo to jego żołnierzyki są leniwe ale mogło by się w końcu udać no nie?

Czasem tylko jestem wściekła, że za długo czekaliśmy a trzeba było iść na całość i nie patrzeć, że nie ma pracy czy mieszkania. Czas ucieka i to mnie martwi ale go nie cofnę niestety!
 
Ostatnia edycja:
A mogłoby, mogło... Ja jeszcze nawet staranek nie - per net to jakby słabo z wynikami by było, ale doczekać się nie mogę jak już będziemy razem. On też z resztą. Jeszcze trochę.
 
Magre - gratuluję i życzę dużo nadzieii. Jeszcze 8 miesięcy (albo i troszkę mniej :-) ) i przytulisz słodko wrzeszczące maleństwo :-).
co do choroby w ciąży - ja w ciąży byłam 2 razy i za każdym razem miałam podobnie jak ty. tzn kaszel, katarr, gardło zawalone. w pierwszej ciązy brałam antybiotyk i dziecię urodziło się zdrowe. w 2 ciąży nie brałam antybioityku i nie udało się doczekac porodu :-(.
ponoć takie chorowanie na początku ciąży to reakcja tak jakby alergiczna na płód. sporo kobiet tak ma. mam znajomą co w ciązy miała objawy astmy. poza ciąża ani śladu.

wisienka - gratuluję @ i życze żeby następna była najwcześniej latem 2011 roku :-)
 
Ja też mam wrażenie,ze za długo odkładałam decyzje o ciązy, zawsze było cos jeszcze do " załatwienia" , a tu los ze mnie zdrwił i pokazał,że w ciąże to mogę zajśc ,ale juz donosic to niekoniecznie.
Wiem,że i tak zaden pracodawca i przepisy nie zapewnią nam ochrony i wpsarcia po poronieniu, ale tak jak pisze Kłaczek, trzeba o tym mówic.
 
queenie - gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, to by usiadł. Nie wiemy co nas jeszcze w życiu czeka. Do póki piłka w grze trzeba próbować!
 
Witam dziewczyny :)
nie zdołam Was nadrobić............
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym; starającym się życzę powodzenia; a ala nowych Aniołkoów (*)(*)(*)...........

Karolcia - cieszę się, że beta ładnie przyrasta; Zacznij wierzyć w swoje maleństwo, bo kto jak nie Ty ma wierzyć, że będzie wsio ok.!!!!!!!!! Trzymam kciuki!!!!!!!! A kiedy wybierasz się do gin??

A u nas dziś od rana pada deszcz, jest chłodno i wietrznie.........
jeszcze tydzień i wracam do pracy po urlopie, a za 2 tyg mój synek idzie do I kl.
 
Witam dziewczyny :)
nie zdołam Was nadrobić............
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym; starającym się życzę powodzenia; a ala nowych Aniołkoów (*)(*)(*)...........

Karolcia - cieszę się, że beta ładnie przyrasta; Zacznij wierzyć w swoje maleństwo, bo kto jak nie Ty ma wierzyć, że będzie wsio ok.!!!!!!!!! Trzymam kciuki!!!!!!!! A kiedy wybierasz się do gin??

A u nas dziś od rana pada deszcz, jest chłodno i wietrznie.........
jeszcze tydzień i wracam do pracy po urlopie, a za 2 tyg mój synek idzie do I kl.

Dzięki...
własnie się dzisiaj umówiłam....mam termin wizyty na 30 sierpnia na 16.00.......jakoś muszę wytrzymac do tego terminu....
buziaki
 
Karolcia - najpierw trzymałam kciuki za testowanka (i udało się!), teraz trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i zdrowe maleństwo (i też się uda!)
Jestem bardzo wzruszona tym faktem, że Ci się udało! Betka rośnie więc na pewno wszystko będzie ok. Życzę cierpliwości do 30 sierpnia i trzymam kciuki standardowo ;-)

Agamati pozdrowionka :-)
 
reklama
Karolcia - 30 sierpnia już niebawem; Zobaczysz swoją fasolkę i bijące serduszko - zaraz się uspokoisz!!!!!!! Będzie dobrze!!!

Zjola - Witaj kobieto:) Za Was też cały czas trzymam kciuki, aby szybko pojawiły się II krechy na teście!!!
 
Do góry