reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hejka ,
oj Lilijanna napędziłaś stracha !!!

pogoda do bani , to zabrałam się za kiszenie ogórków. Zeszło mi trochę , ale zrobione. Całe 26 słoików
aha i dopada mnie powoli PMS - w niedzielę rano zawita @, jak w zegarku....
 
KasiuWd no najważniejsze tak jak mówisz poznać przyczynę,ja łudzę się ,że moją były dwie niunie po prostu.
Kasieńka a kiedy idziesz do gin teraz?a moze bete zrób.bo test negatywny może być skoro poprzednia beta była taka malutka,As też miała małą zdaje mi się.bo to początek po prostu

wstawiam wam obiecane foty zbiorniczka na Julianka.przepraszam,ze tak w negliżu:) ale w domu nie chcę mi się ubierać.jedno jest zbliżeniem stąd taki wielki:)

uff w końcu ten 22tydzień
 
Ewcia nim sie obejrzysz wyhodujesz taki :)czas tak szybko biegnie. mój M po trzech tyg nieobecności był w szoku,z e to dopiero połowa.a ja sobie myślę,że przynajmniej Juluś nie ma ciasno i dzięki temu jestem spokojniejsza. tyle,żę już mam plus 8kilo i to mnie przeraża trochę
 
Olu- zanim w ogóle się uda i będę w 22 tc, to jeszcze trochę minie...
Więc jak na razie moge tylko oczka nacieszyć Twoim :*
 
Pati – myślę, że dziewczyny nabiorą odwagi i nasz lista za chwilkę będzie meeeega długa i dająca nadzieję jakiej nam potrzeba :tak:

Anulka198424 – ja czasem szukam weny w kolorach w jakiś katalogach, gazetach, w taki sposób mam właśnie kolory w sypialni i jestem bardzo zadowolona, kolory do salonu wybrał mój A. sam, po czym przyjechał do domu i mi mówi, że kupił farbę i po drodze się pukał w czoła, że wybrał beze mnie i błaga mnie by mi się spodobał, na szczęście kolor mi podszedł. :-p Poproszę zdjęcie tej ściany ze wzorkiem jeśli mogę być wścibska. ;-) Miłego wyjazdu.
Kasiawd – tabletek sporo, ale ważne co leczyć, trzymam kciuki :tak:

Olenka19862 – witaj, tak to już jest, że ludzie wolą udawać, że tej ciąży nie było, że była młoda, że następnym razem się uda, tylko my wiemy, że ta ciąża była, że istniała, że nasze dziecko w nas było, że drugie serduszko miało zabić/zabiło obok naszego. :-( Żal, tęsknota – to długo nie minie, człowiek jest wstanie nauczyć się z tym żyć, łatwiej jest gdy można komuś o tym opowiedzieć, trudniej gdy zostaje się z tym samemu. Wierzę, że z nami pozostaniesz, że nauczysz się z nami rozmawiać, a pisać tu możesz ile chcesz, jak chcesz, na pewno nie zostaniesz sama :tak:

Wisieńka – no to szybkiej przeprowadzki życzę, byś mogła tu do nas częściej zaglądać ;-)

Kłaczek – jak będziesz bzdury o nie pasowaniu gadać, to te Twoje cud kocięta napuszczę na Ciebie, wiem o co Ci chodzi, o to, że zostałaś w Polsce sama, ale już niedługo, jeszcze troszkę i będziecie razem :tak:
Kobietka22 – dużo zdrówka dla Babci, ach nacierpi się biedulka jak nie jedno to drugie się przypląta. Co do ogórków – mój mi załatwił na poniedziałek i powiedział, że do tego czasu muszę urodzić i wyjść ze szpitala, albo dostarczy mi te ogórki i słoiki do szpitala, żebym się nie nudziła :-p

EdyśG – a gdzie wybywacie jeśli moje wścibskie drugie ja może wiedzieć ;-)

Maruszka9 – witaj, ach życie jest kruche, a człowiek potrafi o tym zapomnieć :-(

As76 – to co piszesz każda z nas wie, gorzej, że nie zawsze potrafimy sobie z tym poradzić :-(

Kasienka862 – nadal trzymam kciuki :tak:

Lina82 – ja tez ostatnio się troszkę nad sobą rozczulałam i jak szykowałam łóżeczko i inne pierdy dla Ady to tak dumałam, że tak samo bym teraz szykowała, ale obok mnie raczkowałoby moje pierwsze dziecko :sorry2:

Ilonka26 – no to sprawdzają ludzką cierpliwość ;-)
Ilonka26, Ewcia3004, Czarna76 – dzięki dziewczyny, też się najadłam strachu jak diabli, ale na szczęście na strachu się skończyło, niemniej jednak nauczkę mam na długie lata, że w skarpetach się nie chodzi po śliskich podłogach :no:
Czarna76 – a może zrobi Ci @ urodzinowy prezent, oby oby oby :tak:
 
olu piekny masz brzuszek :-) a do gina ide 3 sierpnia czyli juz niedlugo sie wszystko wyjasni. a bety narazie nie robie bo jestem przed wyplata i mam pustki na koncie:-(

liljanko uwazaj na siebie....
 
reklama
Kasieńko w sumie co ma być to będzie i ta beta nic nie zmieni.,ja wierzę,że fasolinek rośnie i 3sierpnia to się potwierdzi:) kciukaski zaciśnięte
Ewcia czas naprawdę szybko mija,ja czasem czuję jakby w miejscu się zatrzymał.jakbym wczoraj była w szpitalu odliczała każdy dzień i błagała by moje maleństwa zostały ze mną.a to już naprawdę wiele miesięcy.pamiętam święta najgorsze w moim życiu. brak choinki bo nie wyobrażałam sobie by była.płacz zamiast radości. patrz w sumie starciłyśmy nasze dzieci w tym samym czasie,ale on biegnie dalej. Ty dłużej poczekasz ale też osiągniesz swój cel.i będziesz spokojna wiedząc,że już wszytsko zrobiłaś by się nie powtórzyło
 
Do góry