reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kasieńka nie ma za co;) ja myślę,że jak gin widziała pęcherzyk to musi być z tego dzidziolek.a brzuch mnie też bolał pamiętam i czekałam na @ . a cyce też objaw choćja go nie zaznałam:)

zmykam na weekend,M wrócił z pracy i się zbieramy.
buziaki dla wszystkich
 
Dziewczyny bede pozniej:-* a narazie znikam. buziaki dla was



juz jestem, ale widze ze tu pustki nastaly.....

oj chyba @ sie zbliza bo zaowazylam sluz o barwie jasnorozowej:-(
 
Ostatnia edycja:
Olu ślicznie wyglądasz, ja też chcę :)

Lilijanka nauczka bardzo duża, ale dobrze że wszystko z wami ok
co do badań niestety szlak mnie powoli trafia, że nie dzwonią ale pewnie przyjdą jak nie będę się nimi już zamartwiała :)

miłego dzionka, lecę do pracy
 
cześć dziewczyny...

Od dwoch dni biorę bromergon. I nie odczuwam w związku z tym żadnych dolegliwości. Czy to oznacza, że już żadne niespodzianki mnie nie spotkają i lek jest dobrze tolerowany przeze mnie?

Lilijanna
uważaj na siebie...

Pozdrawiam wszystkie...
 
Ola ale brzuszek to naprawde masz cudny :) i jaki duuuży już... Juluś ma na pewno wygodnie :) a poza tym to jesteś szczupła i nie ma się czym martwić, a wrecz cieszyć, że ładnie rośnie :* pogłaskaj brzusio od ciotki ;*

Lilijanko ale nas nastraszyłaś... myślałam, że zawał mnie dopadnie :D uważaj na Was. Co do wyjazdu to szykuje się urlopik w Polsce - huurrra! Ten rok taki średnio różowy więc egzotyczne wczasy odpuścilismy sobie.. poza tym budujemy domek, więc pochłania on cały czas i kase oczywiście :)

Pozdrawiam Was Kochane :) zmykam kończyć zupke ogórkową :D mmmmmm
 
Witam

Czarna widze ,że też w weki wpadłaś zapasy kiszonych w razie fasolki co :-D:-D:-D:-):tak:, ja mam tylko 12 kiszonych ,ale po @ przystępuje do kolejnych przetworów bo właśnie dziś przylazła rano z wielkim hukiem i do 13 mnie trzymała w bólach żadne tabletki nie pomagały ,a pracować musiałam co mnie nie zabije to mnie wzmocni:tak:

Liljana - no z jednej strony dobry środek na nude przy kwaszonych nie trzeba zalew robić tylko woda z solą to i w szpitalu dasz radę;-):-D:-D:-D:-D:-D.

Ola no piękny brzusio naprawde godny podziwu .

Kasieńka - trzymam kciuki żeby jednak @ nie przyszła ,ale jeśli przyjdzie to nie załamuj się głowa do góry , stres i analizy to wróg szybkich zaciążeń poprostu przyjmij to jako kolejny upojny cykl boboseksów jak to Pati mawiała.

A ja jak już pisałam morduję sie z @, ale na urlop będe miała spokój to już za tydzień :tak:.Mój M robi ciasto ,a ja nie wiem co mam zrobić , bo M miał swoje plany związane z wędkarstwem ,a ja planowałam pojechać nad jeziorko z szwagierką pobrodzić chociaż (bo mam @), ale ona sie rozmyśliła i nie wiem czy jechać do teściów z M (oni wszyscy na ryby jadą) i sie tam sama nudzić czy pojechać do swojej rodzinki ,która nad jeziorko jeździ co tydzień i sie z nimi zaczepić bo ryby to już mi sie przyjadły tym bardziej ,że od miesiąca w to samo miejsce jeźdźimy:no:, a ja chce jakiejś odmiany ,a nie ciągle robaki ,wędki i spławiki.





przepraszam ,że zadaje takie niewyjściowe pytanie ,ale czy wy też macie w czasie @ przy wypróżnianiu boleści???bo ja to mam przez pierwsze dwa dni takie boleści wtedy,że musze sie czaegoś złapać normalnie klękajcie narody ,a gin mówi ,że to moja anatomia bo mam wąskie biodra itd i wszystko do siebie przylega ,bo chyba nic tam nie mam???!!!, mówie wam taki ból ,że jeśli porodowe są mocniejsze to chyba zemdleje przy rodzeniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny!

dawno tu nie zaglądałam, jak wiadomo każdy jest inny i czego innego w danej chwili potrzebuje. niestety znów przytrafiło mi sie nieszczęscie, udało się zajsc w ciaze, balam sie cieszyć i chwalic. I niestety okazało się puste jajo płodowe. myslalam, ze po 20 marca to juz wiekszej tragedii w moim życiu byc nie moze, ale jednak. nigdy nie wiemy co nas czeka i co nam pisane, jestem juz po zabiegu, jeszcze tydzien na zwolneniu. Myslalam, ze dol mnie nie dopadnie, ale od kilku dni jest masakra, nic mi sie nie chce, plakac sie chce i nic wiecej, nawet na zakupy nie mam ochoty... :-( jak mi mama powiedziała nieźle sie maskujesz, bo na zewnątrz to usmiech i nic nie wskazuje na to ze w srodku jest mi okrutnie zle :-(
pozdrawiam Wszystkie
 
Mlodam witaj zapalam światełka (*)(*), bardzo mi przykro ,że po raz kolejny los Cie doświadczył w taki sposób, przytulam mocno , jedyne co nam pozostaje to wiara w lepszą przyszłość choć to bardzo trudne, mam nadzieję ,że kolejnym razem będzie dobrze i życzę Ci tego z całego serca,abyś mogła kiedyś tulić swoje maleństwo.
 
reklama
Do góry