reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki chwalę się.
Już wiem,że jestem w ciąży.Test jeszcze nic nie wykazuje,ale to nic.
Są inne pewne objawy.:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D
W przyszłym tygodniu pójdę do lekarza na potwierdzenie.
:-D:-D:-D:-D:-D
Trzymajcie kciuki oby wszystko było dobrze tym razem.
pozdrawiam.

3 mam kciuki :)





a ja mam dola.. robilam dzis test i to dwa testy i oba wyszly negatywne.. nie wiem co mam myslec o tym pecherzyku ktory widziala pani doktor.. mowila ze to zadne torbiele wiec nie wiem.. w przyszlym tygodniu we wtorek ide do innego lekarza to mi powie co mi jest
 
reklama
Wtajcie laseczki obiecałam sobie was nadrobić ,ale stale mi sie coś zawiesza doczytałam o
Oleńce zapalam światełko dla Twojego Aniołka i trzymam za Ciebie kciuki kochana z całych sił (*).


Co do testów to faktycznie różne są opinje no i wtedy siłą żeczy jest to robienie dziecka ,a najlepiej robi sie dzieci spontanicznie choć w naszym przypadku to raczej trudne , jak ma być fasolina to będzie i testami na owu i bez :tak:

Karolcia - ja też podbierałam do tej pory teściowej przetwory ,a teraz postanowiłam sama coś zrobić narwałam ogórasów u teściów nazbierałam przepisów i mam już kiszone, zwykłą sałatkę z marchewką i cebulką, mam ogórki w chili i w carry, jeszcze tylko pikle i koniec ,ale teraz mam przerwe bo @ na dniach.

Pati- Twój suwaczek mknie zawrotnie.
As76- moje gratulacje!!!

Moja babcia wylądowała w szpitalu miała gorączki ni z gruszki ni z pietruszki jak ja przed poronieniem i co sie okazało zakażenie pęcherza to samo co u mnie było powodem straty, czułam przez skóre ,ale myślałam też np o powikłaniach po operacji na żylaki, pewnie z tydzień poleży ,każdą wolną chwile zaglądam do niej po pracy i nie mam czasu być z wami na bierząco , dziś wyjątkowo jestem w domku bo koleżanka przyjechała zabrać troche słoików na przetwory bo ja już nakładłam ,a mam nadmiar, ale zaraz jade mame zawieść do gina i zajrzeć do babci, a ja wykupiłam te szczepionkę narazie jedno opakowanie za 80zł:szok: mam nadzieję ,że warto narazie z pęcherzem sie wszystko uspokoiło odpukać.

Witam wszystkie mamy i pozdrawiam.
 
kasienka862 testy nie zawsze są niezawodne... czasem trzeba duuużo czasu, żeby coś pokazały. A bete robiłaś może ostatnio??

Anulka no ja też nie jestem zwolenniczką takich tesciorów :/ człowiek tylko się niepotrzebnie nakręca i stresuje.. i zazwyczaj nic z tego nie wychodzi... lepiej odpuścić i na pewno pokaże się fasolinka :D ale skoro już zakup dokonany to próbuj... czekamy na relacje :)

kasiawd a co Ci dokładnie powiedziała?? wierze, że leków dostałaś chyba z tone. Pozdrówka :*

ola** co do ruchów to tak kiepsko na razie... sama juz nie wiem, czasami wydaje mi się, że coś tam czuje, że to "te", a czasami, że to moja wyobraźnia i jelita ;P heh mój domek na razie malutki, mam nadzieję, że się ładnie rozkreci :p na razie tylko 2 kg do przodu. Czekam na fotki Twojego brzucholka :)

Pati.b ja to taka doopa jestem... bo sie boję, że zapesze :/ i coś pójdzie nie tak... ale wiad na priva juz Ci wysyłam :)

Lilijanka też juz się nie mogę doczekać urlopu :)

Olenka zapalam światełko
[*]



A mnie dziś rozłożyło paskudne przeziebienie :( więc leże sobie i ledwo dycham ;/ mam nadziję, że mi szybko przejdzie...

Pozdrówka :*
 
Zobaczymy jak to bedzie ;) a teraz mykam na grzybki troche deszczu bylo moze cos z mezem znajdziemy :):):) odezwe sie pozniej :):):)
 
Cześć kobietki. Nie odzywam sie ale codziennie Was czytam. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki oraz cięzaróweczki. Po prostu u mnie nic ciekawego sie nie dzieje no może nie aż tak ciekawego żeby to opisac na forum :-) Codziennie jestem z Wami i każdej kibicuję.
 
kasienka trzymam bardzo mocno kciuczki za fasolkę ;-)


Własnie przeczytałam dopiero teraz o tym tragicznym wypadku. Po prostu brak słów....
 
reklama
Do góry