reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

as ale bombowa wiadomosc na przebudzenie :-D fantastycznie!!!czekamy na dalsze informacje i foto z usg :tak: kciuki zacisniete....teraz sie uda!!!:-)
 
reklama
As76 - a jeszcze ostatnio gdybałaś o trzecim dziecku i na razie, że nie :-) To masz, dzidzia upolowała Ciebie sama, :-D:-D:-D a dobrze będzie zobaczysz, jak tak bardzo pchała się do Twojego brzuszka to nie ma opcji by opuściła lokum wcześniej niż będzie na to właściwy czas, super, cieszę się bardzo :-)
 
As wiedziałam, ze nie pojawiasz się bez przyczyny :) Gratuluję słoneczko i trzymam kciuki za wizytę :)
Kasieńka tobie też gratuluję i kibicuję, co raz więcej zafasolkowanych, bardzo mnie to cieszy i podbudowuje :)

Anulka przykro mi, ze tym razem się nie udało, ale głowa do góry kolejne starania przed wami :)
Agnieszko gratuluję pracy

a u mnie po staremu :)
pozdrawiam was wszystkie
 
Czesc dziewuszki.
Pogoda do kitu juz kolejny dzien chlodno i pada...
Wrocilam z Jula juz z zakupow.Moje dzieciatko wypilo soczek i grzecznie spi w lozeczku.
Chyba z pol godzinki spedzilysmy na przymiarce czapek i berecikow-hihi.
Mama przymierzal Juleczce a Julia sie smiala-hihi.

A to zdjecie Julencji w nowym bereciku.Mi sie podoba:-)

Ps.As super wiadomosc!!!Gratulacje!!!
Ksienko gratulacje rowniez dla Ciebie!!!!!! SL271469.jpg
 
Dzięki dziewczynki za gratulacje.:tak::-D:-D
Tym razem musi być dobrze.
Z momentu zapłodnienia wynika ,że powinna być dziewczynka .
Dziewczynki są silniejsze od początku,więc musi być dobrze :tak:;-):-):-)
Przy Klaudii i Kubie od razu wiedziałam co będzie i sprawdziło się:tak::-D:-D:-D.

Agnieszka fotka Julencji cudna.:tak::-):-)

Lilijanna gdybać sobie można.:-D:-D:-D:-D Wyszło jak wyszło.:-D:-D:-D
Stwierdzam z czystym sumieniem,że to dziecko mnie szukało ,a nie ja dziecka:-D:-D i mam nieco inne podejście tym razem.
Nic na siłę i za wszelką cenę.
Musi być dobrze.:tak::-):-)

Aniołki to nie tylko bombowa wiadomość,ale wręcz porażająca :-D:-D:-D
obiecuję przekazywać wiadomości i wkleić fotkę ,ale na to jeszcze czas .
Na razie czekam ,żeby było silne i sobie wygodne lokum znalazło.
Jak będzie serduszko to będę spokojniejsza.:tak:;-):-):-)
Jeszcze raz wszystkim dziękuję.:-):-):-)
 
No Asiku76 , super wieści , ja też 76 to może i mnie się uda i mój stary zmieni zdanie, a najlepiej żeby Evra zwiodła jak u ciebie tabsy, he,he

Asiu , chyba poszło 2 razy na pw , gapa ze mnie , co napiszę to mnie wulogowuje i kiszka

Ilonka kiedy to te wyniki?

Kobietka , te weki to cie wykończą , zajrzyj do nas trochę
 
Ostatnia edycja:
As u Ciebie tak jak u mnie-nie chcesz,nie myslisz w tyum momencie to masz :-p mimo ze bardzo pragne dzidzi ta ciaza byla wieeeelkim zaskoczeniem-przeciez sie nie staralismy :szok:;-) seksilismy sie tak normalnie,bez presji-a tu Klusek wpadl :-D i siedzi-bedzie siedzial w brzucholku do lutego!!!juz ja go przypilnuje zeby sie mamy sluchal :-D a co do plci-mi dr powiedziala ze chyba dziewczynka a ja i tak wiem ze synus bedzie tym razem ;-)
agnieszko Julcia wyglada rozkosznie!!!a jaka uhahana :tak: Ty chyba tak uwielbiasz czapeki jak moja mama-mam dziesiatki fot w przeroznynych czapkach,kapeluszach,beretach itd jak bylam malutka :-D
karolcia gdzie jestes :confused2: ????????????????????
 
Ostatnia edycja:
No Asiku76 , super wieści , ja też 76 to może i mnie się uda i mój stary zmieni zdanie, a najlepiej żeby Evra zwiodła jak u ciebie tabsy, he,he

Asiu , chyba poszło 2 razy na pw , gapa ze mnie , co napiszę to mnie wulogowuje i kiszka

Ilonka kiedy to te wyniki?

Kobietka , te weki to cie wykończą , zajrzyj do nas trochę

nie mam pojęcia, mogą być w każdej chwili, ale z tego co się dowiedziałam to można czekać do 3 miesięcy więc kto wie ile będzie trzeba jeszcze poczekać :/
 
reklama
Do góry